Šta je novo?

acer es1-520-319t amd e1-2500

MagicMaster

Čuven
Učlanjen(a)
12.05.2007
Poruke
6,142
Poena
500
Kupio ćale ovaj laptop, od kolege, tipa "treba mi pare hitno" i mislim da je OK prošao što se tiče cene....

E, sad, uspeo sam da instaliram Win7, sve radi , drajveri sa onim DRPovima , sve to OK.

Ono što me interesuje:

1) Da li može naknadno DVD-RW da se ubaci u ovaj model?

2) Vidim da ima samo 2 GB memorije, i to "šerovane" (pretpostavljam da deo ide na grafiku) pa me intersuje, da li može da se doda 2 GB memorije, ili , pošto bih rekao da je low budget laptop, ga snašlo da je ogra varijanta, tj. da ima samo jedan memorijski slot, pa će morati u stvari da se kupi 4 GB i da se zameni?

Jer ne vidim odozdole da ima ono , par poklopaca kao kod drugih, pa ovde menjaš HDD, ovde memoriju, ovde bateriju, već sve je samo jedna velika plastika.....
 
Najverovatnije ima samo jedan slot, i ogroman sex je zameniti, jer mora da se rasklapa ceo laptop. Skidas celu plastiku (gornju) sa sve tastaturom, moguce je da i plocu treba da vadis, ako je ram slot sa druge strane.
I trebalo bi da moze da se stavi dvd, pogledaj jel ima konektor kad izvadis onu plastiku (Ili kad ga budes rasklapao)
 
Nazad
Vrh Dno