Šta je novo?

Izbor procesora za gaming

ivanlik

Poštovan
Učlanjen(a)
01.05.2016
Poruke
50
Poena
59
Treba mi pomoc prilikom izbora procesora , ja vec imam neke u planu , koje cu napisati pa bi zamolio da neko ko ima vise znanja kaze da li postoji bolja varijanta za taj cenovni opseg ...nije mi bitan overclock !

1.Procesor INTEL Core INTEL Core i5-6600K 3.5GHz (oko 32 000) , alternative INTEL Core i5-4690K 3.5 GHz , INTEL Core i5-4670K 3.4GHz Box
 
Poslednja izmena:
i3 nije los za igre, cuj nista ne valja :)

ne isplati se fx8350 vec jedno 2-3 godine kupovati (nov)... jedino ako neko vec ima staru gotovu konfiguraciju,pa samo upgrade
 
test koji odradi covek ili grupa i okaci detalje... a ne genericki sajtovi koji izadju prvi na guglu kad ukucas PROCESOR 1 vs PROCESOR 2, pa ti ono kao uporedjuje :D
+1
Recimo na HWCompare imaš ovakav disclamer
Please note that the above 'benchmarks' are all just theoretical - the results were calculated based on the card's specifications, and real-world performance may (and probably will) vary at least a bit.
 
Najveci problem je sto postoji toliko procesora koji na prvi pogled izgledaju dosta slicno, ne znam za razlog postojanja toliko varijanti, po meni ne bi trebali da izbacuju procesore cije su razlike u performansama minim.
 
Nazad
Vrh Dno