Šta je novo?

Pomoc oko izbora misa

ArmoredSaint

Poštovan
Učlanjen(a)
25.07.2014
Poruke
433
Poena
69
Pozdrav drustvo, i ja sam sad u dilemi i potrebno je da odlucim do 17h danas.
S obzirom da sam imao problema sa mrtvim "gamer" genius i MS Industrial misevima (preskakanje, brljanje optike), resio sam da se malo isprsim, odnosno uzmem nesto bolje.
Dva koja sam najvise merkao sam upravo danas nasao u svom gradu sto je dzekpot.
U pitanju su A4Tech XL-740K (oscar, sa zmijskom sarom) i XL-747H (sa paukom). Prvi je 2900 din, drugi 2750. Citao sam utiske korisnika o oba misa, 95 posto ih hvale, 5 posto ih kude.
Treci i cetvrti, najmanji favoriti, jesu A4tech v8m Bloody koji kosta 2300 din i gun3 v7m bloody koji kosta 3000, ali nisam nasao komentare korisnika kakvi su, mada mi i ne ulivaju poverenje.
Zeleo bih da cujem i vase misljenje pred konacnu odluku.
Hvala!
 
Ja imam XL-747H od 2009. i danas ga koristim. Najveca boljka mu je skrol koji se zaprlja, pa preskace ili ide na pogresnu stranu. Mene zezao, pa sam ga ocistio i evo radi odlicno vec godinu i nesto. Osim toga, nemam nekih vecih zamerki, dobar je mis.
 
Prvi ili poslednji, s tim da je moja VELIKA preporuka za prvi, koristio sam ga jedno 5,6 godina dok nije poceo da prepoznaje dvoklik umesto jednog klika. Savrseno mi je lezao u ruci.

EDIT: I to bas mislim na tu zmijsku saru a ne na pauka, "hrapavije je", pauk mi je nekako klizav.
 
Jedino ovde nisam gledao...moja greska :) Pazario sam 740k, prvi utisak je okej, ali ima i nekih manica, pa se razmisljam da li da ga zamenim za 748K koji sam slucajno video da je u prodaji a i jeftiniji je. Mane su te sto su klikovi odvojeno seceni i pri pomeranju misa se mrdaju i ne mogu reci da mi ne smeta to, ne stvara mi neki cvrst osecaj. Ne znam pre svega da li je isto i kod 747h i 748K s obzirom da su isto radjeni...
Da li je tako i kod tebe bilo keckec, ili kod tebe panzer na 747h?
 
Mrdalo se, mislio sam da je bio loš primerak :-D ipak, veoma lako sam progutao to jer je odličan. Mada je sad skup, ja sam ga tada platio 2k...jbt kako se menja sve...

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno