Šta je novo?

Vracanje podataka sa formatiranog HDD

filipos

Slavan
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poruke
2,157
Poena
405
Treba da vratim podatke sa sveze formatiranog HDD. Posle formatiranja na disku nije nista snimano ni brisano.

Koji recovery program bi mogao da mi pomogne da vratim fajlove sa strukturom foldera koji su bili pre formatiranja?
Probao sam Recuvu i EaseUS Data recovery, ali oba pronalaze fajlove ali nema strukture ni imena fajlova.
 
MiniTool Power Data Recovery, Zero Assumption Recovery
 
Такође MiniTool, мислим да је у питању Partition Wizard или тако некако, па пробај да вратиш целе партиције у комаду. Ако не, онда неко трагање за фајловима. До скоро сам користио GetDataBack који лепо врати фајлове и комплетну структуру али прво пробај оно са почетка па ако не врати партиције, онда иди на GDB.

Наравно, оперативни систем и место за враћање мора да буде на другом харду а на тај ништа не уписуј док не будеш сигуран да је све у реду.
 
Такође MiniTool, мислим да је у питању Partition Wizard или тако некако, па пробај да вратиш целе партиције у комаду. Ако не, онда неко трагање за фајловима. До скоро сам користио GetDataBack који лепо врати фајлове и комплетну структуру али прво пробај оно са почетка па ако не врати партиције, онда иди на GDB.

Наравно, оперативни систем и место за враћање мора да буде на другом харду а на тај ништа не уписуј док не будеш сигуран да је све у реду.

Nije mi prvi put i upucen sam to da ne treba nista dirati na hardu sa koga se vracaju podaci ,)

Probao sam sa GetDataBack ali nije mi nasao strukturu. Sta treba da se podesi pre pretrage u GDB?
 
Јеси ли пробао MiniTool јер је свакако лакше да ти врати комплетан хард и партиције него да извлачиш фајлове? GDB обично понуди више нађених комплета и углавном су ту фолдери па би требало да је све како је било, ако пронађе праве.
 
Nazad
Vrh Dno