Šta je novo?

Test: Cooler Master Devastator II (VIDEO)

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,303
Poena
1,385
0e0f693019f6d5aeaf4a976332287586.jpg

Filip MajkićDevastator je bio poznat kao komplet tastature i miša nenadmašnog odnosa cene i performansi. Cooler Master je sa njim napravio fantastičan posao, nudeći korisnicima odličnu kombinaciju po izuzetno povoljnoj ceni, za koju biste vrlo teško mogli da nabavite išta sličnih karakteristika, bilo da ste težili jednom objedinjenom kompletu ili spajali tastaturu i miša različitih proizvođača.

Sada je došao Devastator II, koji nije imao ambicija da donese revoluciju, već da bude naredni, logičan evolutivni iskorak u pravcu koji je prethodnik utabao. No, ispod haube ima solidan broj promena, iako je, površinski gledao, proizvod ostao isti. Ukoliko stvari posmatrate kozmetički, tu nema puno promena. Sa druge strane, i cena je praktično ostala nepromenjena (razlika je nekih 300-ak dinara), tako da nema neke naročite dileme jer će uskoro prvi Devastator nestati iz ponude.
[modul]specifikacija=8964[/modul]
Stoga, hajdemo najpre o kozmetičkim razlikama, ili možda bolje reći, izostanku istih. Ponovo se nude tri boje pozadinskih osvetljenja, premda ne znamo hoće li sve varijante biti dostupne. Reč je o Single LED osvetljenju, koje obasjava sve tastere. Postojaće plava, crvena i zelena varijanta. U prethodnoj generaciji je plava bila najzastupljenija, sa tek pokojim dostupnim primerkom u crvenoj ili zelenoj varijanti.

Povoljna ...
Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu
 
Ja sam imao devastator komplet, mogu reci da je onaj obicni genius od 800 din puno bolji za gejming. Znaci uzas, jako neprecizan i posle 3 meseca upao desni klik i ne funkcionise vise. Tastatura je super, lepo izgleda i dobar je osecaj da se kuca.
 
Pa da,uvek u tim kompletima od 20-50e jedan uredjaj 1 od 2/3 pokvari svoj team..a posebno ne mozes kupis ako je mozda serijska greska.Mada...kakve testove prolaze nije ni cudo!
 
Lose uradjen komplet, previse paznje otislo na dizajn. Na misu pukla osovina skroll tockica ... Tastatura upotrebljiva, i samo toliko. U windowsu funkcionise, u linuxu samo alfanumericki deo, probano vise distribucija i jos nisam pronasao resenje. Led ispod numerickog dela poceo da treperi. Set je kupljen kao rezervni u vreme kada sam koristio samo laptop i nije ni koriscen kao gejmerski pa da kaze covek da se izraubovalo od upotrebe.
 
Blah...očekivao sam više od miša. Uspeo sam da ga kupim odvojenog od tastature novog. Skrol i middle klik su riknuli posle mesec dana. Otišao kod drugara i zamenili prekidačem iz nekog microsoft miša. Sada radi kako treba. Elem, uzeo sam ga samo zato što je claw grip tip miša, a ponuda istih je očajna kod nas. Preciznost u skladu sa izdvojenim novcem za njega. Moj utisak je da je miš malo ispod onoga da kažem da je dobar. Prosečan kao i gomila drugh miševa koji mogu da se kupe za 1000-1200din.
 
Nazad
Vrh Dno