Šta je novo?

Windows mobile 10 INSIDER buildovi

Imaju li nameru da dozvole Share na Viber iz Photos? Gospode bože koji d*ebili... Pa na čemu oni to kao rade?!?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Uveli su tu opciju u verziji 6.1, uskoro će ta verzija biti dostupna svima.
RonxvB9.jpg
 
Verziji 6.1 Vibera? Pa gde je update?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Trenutno je dostupan samo za registrovane beta testere. Uz ovo su dodali i video pozive, direktno odgovaranje iz akcionog centra i providnu pločicu. Ako se pokaže da sve radi kako treba pustiće je i ostalima.

Edit:

Danas izašao update za Viber ali ne znam da li je i dalje samo za beta testere. Verzija je i dalje 6.1. Ne vidim nikakve izmene pa pretpostavljam da je u pitanju ispravka bagova i moram da priznam da je ovaj novi Viber izuzetno brz.

Od prošle verzije podržava i swype levo-desno, zavisno gde se nalazite. Kretanje je omogućeno između početnog ekrana (chat, kontakti ili public chats), poslednjeg chat-a i chat info tog chat-a.

Skrolovanje prosto leti, cold start na L640 je oko 3 sekunde i dok je instaliran na internoj memoriji još mi nije pukao. Jednom mi je pukao dok je bio na SD kartici, vratio sam ga na internu memoriju i nikakvih problema sa stabilnošću.

Ono što sam primetio sinoć je da mi nije sačuvao poruke na koje sam odgovarao iz Action centra, bez ulaska u Viber. U konverzaciji nema ni primljenih poruka ni mojih odgovora.
 
Poslednja izmena:
Ako ti se ne svidja, a ti kupi 950/XL za bolje fotke. :D

Neka hvala, do pojave Surface Phone-a nema kupovine :D . Zadovoljan sam kamerom na L830, tj bio sam na 8.1.. ali softverski su je zeznuli, zato i kazem da to isprave, jer se bez panorame moze, a ovo bi trebao biti prioritet.
 
Da li MS radi na ovome za windows 10? https://www.youtube.com/watch?v=BSK-XuhUFPU

p.s. ne znam gde drugo da stavim :)

Nažalost odustalo se od toga, sve je ostalo samo na prototipu:

Evo specifikacija Nokia McLaren uređaja:
Windows Phone 8.1 Update 1
◾Qualcomm Snapdragon 800
◾2GB RAM-a, 32GB interne meorije + MicroSD
◾5.5″ FullHD ekran
◾20MP Pureview ZEISS kamera
◾3D Touch s MixView sistemom

I još dva video snimka:


 
Ako misliš na onu grešku koja izbacuje "No Internet" , onda nisu, kod mene se taj problem javlja stalno kada se prvi put kačim na mrežu.
 
I za slow stigao meni 14393.0. :)
 
Uzgred, jel i ostali za Skype Preview nemaju mogućnost da ga stave na lock screen?

Sad sam ga tek prvi put instalirao, i baš mi se sviđa. Jedino što se gasi često (ili uvek) kad skočim iz njega na početni ekran ili negde drugde.
 
Ja imam pet mesta na lock screenu za to, ali moguće da postoji takva mogućnost za one sa većim ekranima. (Moj je 4".)

Hmm, da, i sad mi se dva puta desilo da neće lepo kamera da se pokrene. Jutros mi je to bilo, restart je odmah pomogao, a primetio sam opet sad istu stvar. Možda je do kamera aplikacije, možda je do verzije sistema, juče ili prekjuče mi se skinuo i instalirao 14393.0... No dobro, nije mi to sad mnogo bitno, i rešiće se...
 
uWlclKn.png
TLCVXqB.png


Zanimljiva novina, dobili napokon na kalendaru da nam se prikazuje više podsetnika.
 
Šta je sa sms porukama sa pc-a. U aplikaciji poruke na pc-a više nema opcije za logovanje i niti prima niti šalje poruke a to mi baš zgodno bilo kad nešto radim.

Poslato sa HUAWEI SCL-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Izbačena je ta opcija, rekli su da dolazi krajem leta ugrađena u Skype.
 
I na 14393.0 mi telefon sre bateriju, u toku noći na battery saveru 23%, 90% od toga na start, 10% od toga na settings, tj. bar tako stoji u battery usage. Probao sad soft reset, videćemo šta će da se dešava. Drugi imali ovakav problem?
 
Ja nisam, moj je juče ujutro skinut sa punjača i posle prilični intezivnog korištenja još ne traži punjenje
 
Baterija se popravila posle soft reseta.
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobio ovaj a na Insider Preview Release sam?!? Svašta... To je Redstone bild
Sad vidim da je ona Donna rekla za ovaj bild da ide i na Slow i Preview... Dva različita posta na Twitteru, ne kapiram...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
26.7. je pusten za fast a sad su ga dobili i slow insideri.Za fast se sprema 14393.31 build,verovatno sutra dobijamo.
 
Pa pustili su i na release preview. S obzirom da je to novi release koji kreće svima 2. Avugusta.

Taj kanal i služi da par dana ranije dobiješ stabilnu verziju.
 
Ok dakle to JESTE Redstone?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Nakon 2.8, kreće Insider Program za Redstone 2, najverovatnije će biti pušten build 14894 (ili neki sa većim brojem), tako da za Insider-e odmora nema.
 
Nakon 2.8, kreće Insider Program za Redstone 2, najverovatnije će biti pušten build 14894 (ili neki sa većim brojem), tako da za Insider-e odmora nema.
Što će reći, prvog avgusta ko neće da ostane na insajderu, tada da izađe...
 
Ko je na regularnoj verziji vec moze da izabere novi kanal u podesavanjima. RS insajderi ne mogu.
 
Što će reći, prvog avgusta ko neće da ostane na insajderu, tada da izađe...

Baš tako, ja ostajem sigurno i to na Fast Ring-u (kada je testiran Redstone nikada nije bilo većih bug-ova koji su onesposobljavali uređaj, sem onoga problema sa punjenjem za 550, valjda neće ni sada biti bug-ova)
Kažu da će sa Redstone 2 biti fokusirani na Mobile, nadam se da će biti landscape mode za Start, transparent Action Center, nove funkcije...)

@ilidan Kakav novi kanal? Kako se zove?
 
Valjda RS_PRERELEASE. Nego sad vidim da sam to napisao u Windows 10 Mobile temi. Ovo sam video na PC-u jer sam ga pre par dana vratio na TH2 stabilni kanal. Sad kad sam ga prebacio na Slow nemam više tu mogućnost. Telefon mi je već skoro dva meseca na RS1 Fast pa ne bih znao da li isto važi i za telefone.
 
Nazad
Vrh Dno