Šta je novo?

Windows mobile 10 INSIDER buildovi

Jeste li uspeli da skinete kamera aplikaciju sa opcijom za panoramu? Imam ovaj zadnji rs build 14393.5, ali nemam update za kameru?
 
Ja jesam još prošle nedelje ali sam na Fast kanalu. Ne znam da li su pustili za Slow. Isto imam L640 DS.
 
I ja sam na slow, i isto nemam novu panoramu jos, mada imam panoramu sa WP8.1.

Inace, build 10.0.14393.5 super radi kod mene, i baterija super drzi!
 
Jeste li probali da potražite kameru u prodavnici? Ja sam na 830 dobio panoramu čim je izašla, međutim na 730 nije stizalo i otišao sam na kameru u windows store, ponudio mi je update i direktno sam ažurirao. Oba telefona na fast insideru, samo regioni različiti.
 
Ja sam probao, i dalje nista. Ne nudi mi na toj stranici nikakvo azuriranje za kameru.
 
I meni isto nema azuriranja, niti ima panorame

Sent from mTalk
 
Ali može da se skine ta sa 8.1, ja sam uspeo tako što sam ušao u kameru, tražio lances, i tako mi je ponudio panoramu. Inače mi se nije pojavljivala u pretrazi kad sam išao direktno u Store.
 
Zna li se kad kreće RS2 na Fast i Slow?

Ja sam prebacio telefon na Release Preview kanal još juče za svaki slučaj jer mi početne test verzije mnogo loše rade a L640 mi je primarni telefon.
 
Jeste li probali da potražite kameru u prodavnici? Ja sam na 830 dobio panoramu čim je izašla, međutim na 730 nije stizalo i otišao sam na kameru u windows store, ponudio mi je update i direktno sam ažurirao. Oba telefona na fast insideru, samo regioni različiti.

U prodavnici skineš Lumia panorama i posle je imaš u camera lenses.

Sent from mTalk
 
I šta onda? Lepo i u Prodavnici piše da nije podržana u W10, instalirao sam je i ne radi, kao fotka nešto ali od panorame ništa.
Ajde isprobajte pa posle pričajte...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
I šta onda? Lepo i u Prodavnici piše da nije podržana u W10, instalirao sam je i ne radi, kao fotka nešto ali od panorame ništa.
Ajde isprobajte pa posle pričajte...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ja sam isprobao, lepo mi je radio pre nedelju dana na moru.
 
Čekaj, vi pričate o ovoj Panorami?

Iako piše da ne radi, kod mene radi bez problema
 
Bas o toj. Verovatno su stavili da nije podrzano na Windows 10 jer prosto nece da se bakcu njome, ali tu je, pa kome radi radi.

I lepa pozadina. :)
 
Fala za pozadinu.

Kako bre neće da se bakću, pa kako misle da zadrže/privuku nove kupce ako neće da se bakću,
pa sa čim će da se bakću onda?
 
wp_ss_20160802_0001.jpgwp_ss_20160802_0004.jpg
Pa kako se ne bakcu,baktali su se i ubacili su nam opciju panorama u aplikaciju kamera :)
 
Poslednja izmena:
Vidiš da nisu svima ubacili, ni ja nemam implementirano u kameru nego koristim zasebnu aplikaciju.
I ne brani više MS, dosadan si kao TosaMS sa tim branjenjem.
 
Pa kako da ih ne branim kad sam dobio panoramu ;) nema srecnijeg na svetu od mene ,bez panorame bi mi zivot bio nikakav ;)
 
I da ti iskreno kazem samo sam jednom do sad slikao panoramu,nemam ti ja vremena za te igrarije,tako da ,sto se mene tice,nisu morali ni da je ubacuju :) kao ni pola stvari na telefonu ;) Kad sve da stignem da koristim?
 
Slažem se, donekle.
Neka oni ubace sve opcije a korisnik neka bira da li hoće ili neće da je koristi.
Ako smo pristali na sakatost 8.1 to je bilo zbog lag i bag fri,
10ka nije ništa od toga, prema tome neka ubace sve kao i konkurencija.
 
Valjda ce veceras sa tom nadogradnjom da ubace svima?Na insideru sam ,vidim da je nemaju svi ali mozda su samo dobili oni kojima su telefoni vec bili sa win 10,ne oni koji su presli sa 8.1 na win 10?Videcemo veceras .
 
Upravo to, Enemon me pretekao.:) Ne bakću se aplikacijom za 8.1 jer prave tu opciju integrisanu u Windows kameru.
 
Anniversary = Insider 14393
 
Kako da .494 pređem na RS, nezvanični, da probam.
I ako mi se ne svidi mogu li da se vratim na .494?
 
Tada bi trebalo da preko wdrt aplikacije vratis telefon na 8.1 pa onda preko upgrade advisor da opet skines zvanicni,ako imas l640,koliko se secam.
 
Nazad
Vrh Dno