Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 7

Ma nisi ti u pravu, vidis da su ga probali par minuta i da radi najbolje, ima najbolji ekran. Revolucija totalna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bitan je utisak posle dva minuta njakanja, i da se kaže wooowww ala radi dobro :)

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Its your boy Floooss :)

[youtube]iZhbU0H6fMM[/youtube]
 
Naravno, tad se vade pare. Posle kad pocne da se raspada nema pare nazad. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gledam ovog Flossy ludaka i on mu za lag sad već dao 8 za minimalan lag. A neće biti bolje. E da, ne znam da li ste pogledali komentare:
Screenshot_2016-08-25-00-25-58.pngScreenshot_2016-08-25-00-26-16.png
 
Ovi kvazari i supernove, manje zijacite po netu i idite u radnju i probajte fon i ne spamujte vise temu nebulozama, cuj screenshot komentara neke dokone diabole koja spamuje iz dosade. Tako su hajpovali da se iphone6 krivi i ispadalo je da su svi krivi, po benchu 300 strana nadmudrivanja geekova o krivom iphonu. Jedina mana mu je sto nema zamenjivu bateriju, al sad je to potrosacko kapitalisticki trend, i nema vise nazad. Jedino da mu padne cena na jedno 600e kod nas..
 
Čoveče to je opšte poznata stvar kod Samsunga od kad prave Android telefone. Nije neki šok i novina. Samo su uspeli nekako da Note 7 radi gore nego S7. Što je kapa dole da ti najskuplji telefon i najnoviji radi od "jeftinijeg".
Biće naravno Samsung izjava da su primetili žalbe i da će biti zakrpa uskoro.
 
Te lagove ce mozda nekad i da srede, ali svi pricaju da se bas lako grebe, sto je po meni najveci minus na ovom telefonu od 850 evra. Jednostavno previse propusta za tu cenu. Mogli su bar i onu olovku da naprave da ne bude plastična.
 
Dakle, ovde ima takvih da ih emotivno pogadja sto pisemo o manama tako skupog uredjaja, pri tom navodimo stvari sa neta od do sada pouzdanih izvora. I na kraju jos daju sebi dovoljno slobode, bez obzira sto time govore o stupnju svoje drustvene kulture, da kazu drugima kako da raspolazu svojim vremenom. Kakvo iznenadjenje :) Kazem ja da je Samsung uradio odlican posao, napravili podanicku bazu, bili bi ponosni.
Stvarno nemam zelju da nesto "napadam" neciji buduci telefon, cak sta vise, neka se ispostavi da je on najbolji i softverski, sve najbolje. Mada ne znam kakvu iskrenost da ocekujem od ovih emotivno nestabilnih kada budu platili telefon. Meni ovde i ne smeta sam ovaj telefon, kakav je takav je sa svim svojim prednostima i manama.

Evo, i AP izbacio review za Note 7 i pored ostalih pohvala kazu: "While the Note7 isn't a slow phone, it's slower than other Snapdragon 820 devices."
Kome je to normalno da prihvati za ovu cenu, samo napred.
 
Sto toliko pričate ovde o note7, da ne valja, da je spor... Pa kupite neki koji je brži, ima ih..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ne razumeš da ljudi kupe telefon da on njih služi, nemaju vremena da se jure sa romovima, ne mogu svaki dan da menjaju rom i da flešuju, zamisli svaki dan da idu u banku da aktiviraju online račune, bolest!

Za takvo hustle-free iskustvo je potrebno kupiti neki telefon sa normalnim softverom kao što je Nexus ili HTC10.

Probao juče Note 7. Lagovi na sve strane, definitivno Samsung sakati odličan hardver svojim TW.

Botovi brane uređaje na sve strane, iPhone, Samsung, itd, a zapravo proizvođači bi se drugačije ponašali da su korisnici drugačiji - tj. da traže da dobiju premium uređaj i iskustvo za novac koji daju. Ne razumem to robovanje bilo kom brendu/uređaju/itd.
 
Poslednja izmena:
To je zato sto su oni ubedjeni da to tako mora, jer ipak ima najjaci hardver i toliko su para pukli na njega.
I uvereni su da ako ovaj stucne i laguje, drugi fonovi drugih proizvodjaca moraju da rade mnogo gore, jer imaju mnogo slabiji hardver.
 
Korisnici su stalno većinom ovce, samo ih s vremena na vreme vode s jednog na drugi brend. Sve ostalo je identično. Da korisnici to ne trpe, i da su masovno prešli na druge telefone Samsung ne bi smeo tako nešto sebi da dozvoli. Zanimljivo da su platili cenu zbog izrade i to je odmah rešeno kad je izašao rok tolerancije. Sad ne znam koliko ljudima treba da vide da softver ne valja. Treba im da dovoljno ljudi oko njih imaju normalne telefone i da se oni osećaju inferiorno.
 
Sta ima da vide, telefon za te pare ne sme bre da stucne pa ne znam sta da radim na njemu. Pre nego sto krenu da prodaju telefone po soma evra ko epl nek srede softver ko epl , a ne ovamo prozivaju prvom prilikom a rade gore od kineza.
"i znate sta jos ima.... Audio jack " u jeee pa usrace ih taj iPhone i ove godine cim izadje niko vise nece 3 rečenice o note-u da procita. Za 3 godine ce i oni da izbace ulaz za sluske.
Vidim naučili su posle tolko godina da vodeći model ne sme da bude ruzan i da lici na flaster/sapun, pa su polako posle brda metalnih kineza ukapirali da bi bilo lepo da izbace plastiku, za koju godinu ce nadam se da uloze nesto i u taj softver kad ukapiraju da fon od soma evra treba da bude brz.
 
Poslednja izmena:
Ove god im je najbolja godina što se tiče profita tako da sw još dugo neće menjati / zatezati.
Očito kod ljudi prolazi daj mi 2500opcija od kojih samo 100 vredi nečemu

Sent from my Kinez
 
Bas sam se bio zagrejao za ovaj note 7 al posle svega vidjenog i potvrdjenog ne znam da li sebe postedeti nerviranja. Kao prvo odbija me ovo g***o od gorile. Ne nosim zastite tako da bi mi tel posle mesec dana bio kao sa ratišta. Jedina prava gorila je prva kad se pojavila ovo ostalo je smesno i tuzno. TW ako je tacno da je losiji od s7 onda je pitanje koliko losiji. Na s7e je kod mene sve to radilo sasvim ok. Ne volim nexuse i vanile jer nemam vremena da instaliram po ceo dan stvari da bi dobio funkcionalan tel. Jednom sam imao nexus 10 tab i nikad vise. Cekam vip sa ponudom pa ako bude ok cena mozda se i za****m pa uzmem :)
 
Pa naravno da nece da sredjuju softver kada razbijaju sa prodajom. Kada stane prodaja onda ce ga srediti. Dok je ovaca bice i sisanja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I HTC se nije opametio i uvažio korisnike dok nije skroz ufitiljio, nažalost. Ali ovogodišnji pristup je svetli primer kako treba shvatiti visoku klasu. A LG je na G4 objasnio, sada pričamo o softveru, šta je optimizacija i to na 808. Nexus da ne pominjemo.
 
Pre nego sto krenu da prodaju telefone po soma evra ko epl nek srede softver ko epl

Nemoj da te zavaravaju priče o savršenoj fluidnosti iOS-a. Bio sam 18 meseci na iOS-u i mogu da ti kažem da itekako zna da štuca, zabode, traži reset i sl. Da ne pričamo o tome šta se dešava sa stabilnosti sistema kada se uradi JB kako bi dobio kudi kamo više opcija koje se na androidu podrazumevaju.

Sent from my SM-G935F
 
Ovo mogu da potvrdim. Nema savrsene fluidnosti, lagovi postoje. JB je druga prica i tu stvarno ima odredjenih pucanja i nestabilnosti. Ali je cinjenica i da su lagovi manji nego na Androidu. Sve ima svoje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS10 Beta 7, radi bez greskice. I to beta :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nadamo se da official resi pad fps-a. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam mislio da se pad fps dešava samo na ip6+ .. ?

Sent from my Kinez
 
Na 6s+ ga ima takodje. Verovatno i 6s.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U vipu nece do kraja septembra. Ne znam da li ga vredi cekati jos mesec dana ili uzeti edge.
 
Ako ti ne treba olovka i ne vijas "Floss factor" uzmi edge, vrlo jednostavno!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jel ovaj lag koji svi pominju vezan za dragon verzije cipa?
 
Nazad
Vrh Dno