Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 7

Pa nista vam ne valja. S3 vam bio sapun, ovo vam euroblok. Niko da vam udovolji...

Crni mi je dobar, sivi i plavi su mi bez veze
 
Realno super je tel samo da ima ravan skroz ekran i bateriju bar 4000mAh. Takodje sam siguran i da ce zvucnik da bude ocajan i da nema ic....sa time bi bio savrsen.
 
Nisam pratio, batalili su s7 edge plus i sve spojili u note?
 
Odlican dizajn.
Ova crna,stealth verzija izgleda mnogo mocno.
 
Plava je po meni za nijansu lepša
Sve su lepe nego da se pojavi pa da ga vidimo na delu
Još nisam koristio NOTE seriju ali mislim da ću ovaj sigurno probati

V10
 
Poslednja izmena:
Kompletan telefon, samo će i cena biti vesela.
 
Oko 800 modernih sigurno kad se pojavi

V10
 
Druže pa s6 nije ni always on dobio...sumnjam da će ga ovim počastiti
 
[YOUTUBE]Wdqg2SDBvog[/YOUTUBE]

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
http://m.gsmarena.com/another_batch...ete_with_renders_of_the_phone-news-19463.php
CnGhJszXYAAQ7w0.jpg:small


CnoqhaYWcAA7wzY.jpg




Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Nema sanse da bude bez naziva SAMSUNG na prednjoj strani, a za to izmedju displeja i zvucnika gore nema mesta tako da - dobar pokusaj :)
 
Pa zna se vec odavno da ce biti 90% ovakav dizajn:
CmUHtT5XgAA9qRu.jpg


A netom kruze kojekakvi fejkovi ili pokusaji maskiranja kao u auto industriji :d

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Sve je to super samo da izbace light verziju sa ravnim ekranom i bez ovog iris skenera ;)
 
Ne znam zbog čega Note 7 neće imati Dual Kameru ??? Ako zaista tako bude, biće zaista šteta, jer su dosta drugih konkurenata već izbacili dual kamera sistem...
 
Super meni kamera i ovako kakva je na s7...prezivecu bez dual skroz.
 
Totalno nebitna stvar. Bolje da stave što veći senzor nego dual kameru... [emoji4]
 
Totalno nebitna stvar. Bolje da stave što veći senzor nego dual kameru... [emoji4]

To nije baš lako izvodljivo sa sadašnjom tehnologijom...da jeste odavno bismo imali veće senzore unutar telefona. Ali čist zakon fizike kaže da je to trenutno nemoguće.

Može se staviti malo veći senzor, ali ne drastično. Taj malo veći senzor se očekuje ili 2017 ili 2018 godine...
 
Ne, ne bismo imali. Nije njima u interesu da roknu odmah veliki senzor. Poenta je davati na kasicicu svake godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno da mogu ali neće kao što Batak reče. Ne mogu da ubace senzor veličine ff, ali definitivno mogu malo veće od sadašnjih. Ali posle nemaju šta drugo da prodaju...
 
Ma bice to super uredjaj, koji ce da kosta 1k+ i udri :). Cena prava sitnica :).
 
Pa nijedan nije super uredjaj, svaki ce uvek imati nesto sto nema sledeci ali to je tako. Ovo ce biti kako navode najbolji Note do sada, pa videcemo.
 
Hm...nema ir u sebi. Da li se oni zezaju jer im se moze ili stvarno nisu sposobni da naprave uredjaj koji ce sve da ostavi u prasini? Izmisljaju toplu vodu. Ne radi lepo iris scan ako nije na toj i toj udaljenosti, ne moze ako nosis naocare...sta je sledece, pipeta za vadjenje krvi? Napravi telefon sa brutalnom baterijom, premium materijalom i vozi dalje.
 
Nazad
Vrh Dno