Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 7

Ma kakav Verge, oni treba da se poklope usima. Cela rasprava se svodi na moju skorasnju polu-salu, po kolicini laga mozes da procenis kad je telefon uzet.

And while we could have gone even deeper (and we will, in our full review), what we found after a few days of regular usage was, in our opinion, enough to demonstrate that the Note 7 is outpaced by competitors with similar (or even sometimes inferior) hardware, despite its premium price and top specifications.
 
Ja prodajem fon. Totalno sam se razocarao posle nedelju dana koriscenja. Vracam se na 5icu. Edge ekran nije za poslovne korisnije i nikada nece biti. Kamera mi deluje losije od 5ice i boje mi vriste.
 
Bas i mene zanima tvoj lični utisak u vezi Note 7?

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Ja prodajem fon. Totalno sam se razocarao posle nedelju dana koriscenja. Vracam se na 5icu. Edge ekran nije za poslovne korisnije i nikada nece biti. Kamera mi deluje losije od 5ice i boje mi vriste.

+1

Upravo pre par dana sam napisao da ce onima koji imaju Note 5 prelazak na Note 7 biti cist gubitak novca i da ne postoji ni jedan opravdan razlog za taj prelazak.. Ok, ima onih koji bi da koriste olovcicu pod vodom pa im je mnogo bitno sto je N7 vodootporan, i onih kojima je bitno da imaju najnoviji, najveci, najnaj... :)

Ja ostajem na Note 5 i prezadovoljan sam :)
 
Ne znam za druge, ali ja nemam niti note 5 niti s7edge, u oktobru mogu ugovor da produzim pa gledam i note 7 i s7edge... :)

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
S7 obicni je best buy trenutno :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
S7 običan uopste nije u razmatranju :)
Ne kazem da je los, ali eto uzeo bih ore neka od dva navedena, telefon uopšte nije za mene sto je najveća fora, vec za ženu :) pa sta se njoj svidi, u izboru su note 7 i s7e :)
Al otom potom, zato i pratim ovde dešavanja i cekam komentare korisnika, ovo je sve do sad nagadjanje i lupetanje :)

Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Ja prodajem fon. Totalno sam se razocarao posle nedelju dana koriscenja. Vracam se na 5icu. Edge ekran nije za poslovne korisnije i nikada nece biti. Kamera mi deluje losije od 5ice i boje mi vriste.
kada sam pisao za kameru genijalci pisaše suprotno...Kada sam postavio primer u slici da veci pikseli ne mogu sa 12 da stignu na 16 mpx po kvalitetu pa ma koliko da su veci, onda no comment...Imao sam s7 i poredio nedelju dana sa kamerom note 5... rezolucija slika ne moze ni da pridje note 5....A tek kada fotkas u 16:9 onda je na s7 na 9.1mpx rez...to je tek razlika.......edge je tek njesra ...Razumem te potpuno...

Sent from my Note Pro 12.2
 
Poslednja izmena:
@ Dark Side

Slazem se ali nije to zbog rezolucije vec zbog post-processinga koji je previse agresivan na S7/E i Note 7.

Jednostavno stock sw previse ostri fotku a tu su i agresivan NR i napucavanje boja, kontrasta pa su posebno dnevne fotke bolje na S6 i N5 dok su te sa svih sedmica manje detaljne, sa halo-ringing efektima i previse napucane, kic kako kaze Vojkan :) cak i dinamika ume da skripi.

Ali nisu lose naravno vec ispastaju zbog agresivnog PP, nesto slicno kao kod sony-a i vecine jeftinih fotoaparata.

Hunder a i neki sa xda su postavili primere koliko bolje fotke se dobijaju iz RAW-a, u tom slucaju S7 kamera je brutalna (za smartfon standarde naravno) ali ta opcija nije za laike.
Ipak treba znati i za tu mogucnost, tada S7/N7 kamere kidaju.

A kad pricamo o rezolucijama Nexus 5x/6p 12MP 4:3 kamere sa hdr+ modom cesto kidaju sve android kamere svih rezolucija (sa stock procesiranjem), od 8MP preko 12, 16MP do sony 23MP. Cak mogu i na crtu 1020 Lumiji koja ima primetno veci senzor.

Ne bi bilo lose da hunder i Gizmo naprave krace poredjenje S7e stock i raw protiv Note 5/S6, Nexusa 5x, LG G4, cisto da sve bude jasnije :)

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Makar su ih povukli ,lg -u je to nepoznata radnja :)
Posle 2meseca priznali da im pucaju ploče na g4 i nikome ništa ,nastavili identičan mob da prodaju još god dana..
 
Da je bilo eksplozije od 900€ sigurno bi i oni :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja sam naručio preko mts-a još 19. avgusta. U mail-u su mi javili da prodaja zvanično počinje 02.09.2016. i da ću ga ja dobiti tri dana pre toga. Znači, dobiću ga juče :D

Pisao sam opet mail danas, ali su javili da će telefon stići na moju adresu "u najkraćem mogućem roku". Ne samo da su dali pogrešnu informaciju, nego ni nemaju pojma kada će se pojaviti telefon. Navodno, još im nisu stigli telefoni.

Sa druge strane, na sajtu ne piše ništa, dok u Telenoru i Positive line piše već neko vreme da prodaja kreće 16. septembra.

Drugim rečima, pojma nemam kada ću dobiti telefon ni kada će krenuti prodaja.
 
Ja sam naručio preko mts-a još 19. avgusta. U mail-u su mi javili da prodaja zvanično počinje 02.09.2016. i da ću ga ja dobiti tri dana pre toga. Znači, dobiću ga juče :D

Pisao sam opet mail danas, ali su javili da će telefon stići na moju adresu "u najkraćem mogućem roku". Ne samo da su dali pogrešnu informaciju, nego ni nemaju pojma kada će se pojaviti telefon. Navodno, još im nisu stigli telefoni.

Sa druge strane, na sajtu ne piše ništa, dok u Telenoru i Positive line piše već neko vreme da prodaja kreće 16. septembra.

Drugim rečima, pojma nemam kada ću dobiti telefon ni kada će krenuti prodaja.

Ista priča. Naručio ga još prvog dana rezervacije.
 
U celoj Evropi su pomerili za nedelju dve prodaju, zvanucno zbog neocekivane navale.

Da li je istina ili ne, ne znam.
 
850 € (NEMA U PRODAJI)

star 1 dan. simfree.crna boja. vip garancija uz racun 24m. kupac prvi otvara kutiju. fixno. samo poziv. bg

Ili je vip krenuo da ih šalje ili je ovaj sa oglasa prevarant :)
 
850 € (NEMA U PRODAJI)

star 1 dan. simfree.crna boja. vip garancija uz racun 24m. kupac prvi otvara kutiju. fixno. samo poziv. bg

Ili je vip krenuo da ih šalje ili je ovaj sa oglasa prevarant :)

VIP nece pre druga dva da pusti N7, tek juce je u stvari pustio u pretprodaju - medjutim pola stvari ne radi kada se N7 porucuje (nema 3GB, nema paralelnih minuta...)
 
Samsung reckons its various manufacturing partners burdened with the task of producing the phone's battery pack are to blame. More specifically, Korean ITM Semiconductor is the one, at which Samsung points a finger for making the faulty packs.

Naturally, this turn of events is quite bad for Samsung. The company's stock is falling rapidly, so it'll possibly issue an official statement on the matter very soon.

According to The Herald, the phone's launch in China will go according to schedule.

In the mean time a reader of ours directly informed us that Samsung has halted distribution of the phone in Belgium as well. There, the company is withdrawing the Note7 stock that's currently in its sales partners warehouses and that will undergo a quality check

Tako ti je to kada žuriš da izađeš pre jabuke :)
 
Poslednja izmena:
Juče sam rezervisaoo telefon preko mts-a. Dans mi je stiglo da avansno uplatim 12400 dinara. To sam uradio i skenirao uplatnicu i poslao. Sad čekam
 
http://www.macrumors.com/2016/09/01/samsung-exploding-batteries-recall-galaxy-note-7/

31bbbb69fb4fee2c2e5b59856f3fae8d.jpg
 
Ova je bomba telefon i definitivno ce biti najbolji u 2016.god.
Da li neko zna da li je izašla kineska verzija sa 6gb rama i 128gb memorije.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno