Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 7

JEl ima neka info kada stize N7. Narucio sam ga preko MTSa, oni naravno nemaju pojma ili ne zele da se izjasnjavaju kada im stize. U Samsungu su rekli od 19-og da krece prodaja, ali nesto ne videh da se to desilo....
Sredinom Oktobra...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ovde kaze novi info kraj novembra ili cak decembra:

Samsung će u Evropi nastaviti prodaju Galaxy Note7 telefona tek krajem…
http://www.benchmark.rs/vesti/samsu...laxy_note7_telefona_tek_krajem_novembra-67351

"Mi očekujemo da novi Note7 bude dostupan svuda do kraja novembra... ili do kraja četvrtog tromesečja"

Kraj cetvrtog tromesecja mu dodje kraj decembra :)

Stvarno strasno, ko to sad da kupi kad u martu S8...
 
Poslednja izmena:
Zašto bi? Nisi ga platio. A i da jesi, dobio bi onaj simbolični poklon u znak izvinjenja.

Sent from my SM-G935F
 
Haha pa ovo postaje sve zanimljivije...odo po kokice :d

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Sad bar znamo da ce se maksimalno potruditi pri razvoju S8 koji ce sigurno biti vise "nabudzen" nego sto su planirali i uz daleko bolju kontrolu kvaliteta :)

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Tako je to kad zuris i izbacis nedovršen proizvod. I mi posle pricamo kad ce da srede TW....previse su se okrenuli ka razvoju skenera oka pa nisu stigli da srede neke osnovne stvari a iphone bio tu na pragu
 
Tako je to kad zuris i izbacis nedovršen proizvod. I mi posle pricamo kad ce da srede TW....previse su se okrenuli ka razvoju skenera oka pa nisu stigli da srede neke osnovne stvari a iphone bio tu na pragu
i iphone ima zujanje sa ploče..pretpostavljaju da je cpu.. Ekran kaska odavno za konkurencijom. kamera nije najbolja za tu cenu a pogotovo veličina senzora. Dosta toga i kod njih fali... iphone 7 je trebao da bude iphone 6s. .. Note 7 je zapaljiv.... Tako da su ove godine Samsung i Apple solidno podbacili

Sent from Note 5.
 
619e55b31ddd959b39ba6ea3db8afb73.jpg


Aman,jos pricate o samsungu.Evo poceli avioni da se dime.
Samsung mudro cuti,ili ne zna sta ga snaslo.
Haha cuj stavili ga u kofu vode,do kraja leta...
 
Poslednja izmena:
Page not found! Mada po naslovu vidim na sta aludiras. Tacno cu da stavim oglas da kupujem n7 za 300e (spreman sam za rizik) :d

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Sklonili su vest, bio je dobar link.
 
Jaka vest bila, neki Choi kaže da mu troši 1% u sekundi [emoji23]

Sent from my Nexus 6P
 
Stvarno su zeznuli stvar. Nije mi jasno kad ce da prestanu da falsiraju. Ako I posle zamene ima problema sa baterijom onda su stvarno obrali bostan

Sent from BlackBerry Passport
 
Videcemo, mada su ljudi debosi, gledam snimke kao staviki su bateriju na kojoj pise Samsung, rokali je cekicem i ona nabubrela i zapalila se.. Cisto forsiranje situacije... Koju god bateriju tog tipa da iscukas, desice se isto...


Sent from my HTC M8 using Tapatalk
 
Najbolji displej, najbolja kamera... ishvali ga Marques.
 
Ha, njegova poredjenja vrede čisto kao entertainment.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ha, njegova poredjenja vrede čisto kao entertainment.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Što mu me pokažeš, a? Napraviš kanal, uradiš sve bolje od njega, objasni kako se to radi, pokaži svoje znanje da se postidi.
 
Iskreno, lik i nema neko znanje. Review izbaci uglavnom medju poslednjima i samo sabere sve utiske i sazvace. Jedino sto ima smisla za snimanje, pa mu klipovi izgledaju bolje nego ostalima na yt, dok je sadrzaj kao tekst sa phonearene
 
Nazad
Vrh Dno