Šta je novo?

Windows Mobile - budućnost ili utopija?

U skladu sa prethodnim člankom:

adduplex-windows-device-statistics-report-october-2016-6-638.jpg


Kao što je već pisano, preko tri četvrtine Windows telefona izgubiće Skype.

Windows Device Stats: Windows 10 Mobile and HP Elite x3 Both Stumble in October
Windows 10 Mobile growth is over. Last month, AdDuplex predicted that growth in Windows 10 Mobile usage was about to hit a wall, and this month they were proven right: As a percentage of all Windows phone OSes in use, Windows 10 Mobile has landed at 13.7 percent, barely changed from last month. This means that the base of devices that can be upgraded has been and that no one is buying new Windows 10 Mobile devices. That’s all she wrote, folks.

The HP Elite x3 has already failed. I declined to review the well-made but pointless HP Elite x3 for a good reason: No one should be shackled by the Windows phone ecosystem at this point and I’m not going to waste your time—and worse, your money—pretending otherwise. But this thing is failing on its own: The HP Elite x3 lands at number 36 on the usage chart in its debut.

The Elite x3: It’s worse than you think. But Paul, you’re saying. It’s too early to nail the coffin lid shut on the HP Elite x3. No. It’s isn’t: I reached out to AdDuplex for some more data and was told this: In the first month in the overall phone chart in late 2015, the Lumia 950 arrived #38, and the Lumia 950 XL was at #41. (And the 950 was being used “twice as much” as the XL.) Afer a similar period of availability, the Elite x3 came in at #96 on the overall chart this month, AdDuplex told me. That’s not just terrible. It’s non-existent.
 
I sta onda?! Ne razumem sta dobijas time sto postavis to ovde? Srecu? Poene? Ugled?
 
Pa izvini tema se zove windows mobile budućnost.

Sent from my Nexus 5X
 
Trebao da se prijavi za sendvic i ove iz Adduplexa da iznapusava.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
I sokic, samo da nije od jabuke [emoji23]

Sent from my Nexus 7 2013 using Tapatalk
 
E kada ti kazes nekom da smara,dodje kao kompliment...
 
Pa, daj neku pozitivnu vest, npr. kako je x3 usrao Pixele i iP7 po prodaji, top no1 telefon, Windows 10 mobile na 90% uredjaja, marketshare na 50%, pretekli i Apple, ima usta da mu zapusis za vjek i vjekova.
Ah, da, nema.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ja sam mislio da se sprdaju za tu mržnju, ali sad počinjem da sumnjam da su zaista usadili sebi u glavu da neko mrzi MS jer piše realno stanje stvari...

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Ja sam mislio da se sprdaju za tu mržnju, ali sad počinjem da sumnjam da su zaista usadili sebi u glavu da neko mrzi MS jer piše realno stanje stvari...

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

A to je? stanje stvari teraju te puskom da koristis bilo sta od MS?
Stanje stvari je da se vise hejteri zanimaju za MS proizvode nego korisnici.
Realno u svakom postu koji ima veze sa MS pojavljuju se isti ljudi da pljuju.
Ok da kazes svoje misljenje, nego zatrpavate teme sa tim, iznova i iznova...sta je to?
 
Ne znam za tebe,ali ja sam ozbiljan sa gifom,jos uvek se smejem...

Mislim,kako je napisano i ono,koliko nekog obicnog coveka/usera dotice ako neko i mrzi MS... hu givs a shit...

Ok da kazes svoje misljenje, nego zatrpavate teme sa tim, iznova i iznova...sta je to?

krastavac,sam si kriv,ti si bio prva karika u lancanoj reakciji,sta se duris sad...
 
Poslednja izmena:
Super mrzi ali za sebe, ne smetaj obicnom coveku/useru sta njega zanima tvoja mrznja?
Mora li da trpi tvoje izlive mrznje? koja se pretace i na korisnike/botove.
 
Usmereni su na potencijalne korisnike,kad citaju,ne znaju kome da veruju.Pre poveruju hejterima koji te napljuju,proglase neukim i neupucenim i ko zna kakvim jos( iako pises objektivno),nego sto ce poverovati tebi.
 
Poslednja izmena:
Super, voli, ali za sebe, ne smetaj obicnom coveku/useru sta njega zanima tvoj hype?
Mora li da trpi tvoje izlive ljubavi ? koja se pretace i na korisnike/botove.
Liči ti na nešto?
 
Neću da učim, platio sam i hoću da radi. Tebi je bio besplatan, uči ti.
 
Ne, kupio sam ga zato što sam morao zbog posla, verzija programa koju koristim nije podržana u ranijim Windowsima. Nemoj da tako neinteligentno i paušalno ocenjuješ potrebe drugih. A i lično mislim da lažeš da ti desetka radi bez problema. ;)
 
Super mrzi ali za sebe, ne smetaj obicnom coveku/useru sta njega zanima tvoja mrznja?
Mora li da trpi tvoje izlive mrznje? koja se pretace i na korisnike/botove.
Liči ti na nešto?

Mislio je da se to isto primenjuje i na hype,koji si ti tako zdusno sprovodio po forumu.Kao ni mrznju,tako ni hype ne mora niko da trpi...
I sada pises ovakve postove... jbt koji licemer umes da budes...

Usmereni su na potencijalne korisnike,kad citaju,ne znaju kome da veruju.Pre poveruju hejterima koji te napljuju,proglase neukim i neupucenim i ko zna kakvim jos( iako pises objektivno),nego sto ce poverovati tebi.

Zasto se ti brines o potencionalnim korisnicima i kome ce da poveruju? Posle se ljutis/ljutite kada vam kazu da ste MS zaposleni...
Ako neko i poveruje ovakvim postovima,takvom dzaba objasnjavas bilo sta...

I da imamo objektivnosti po ovim pitanjima,ne bi bi bilo jedine hate teme na Bench forumu... samo nemojte biti objektivni vise,molim vas
 
Da, kupio si ga i ocekivao da bude win7...surprise MDFK!!:D

Vuce, onaj screenshot sa XP-a sto si okacio, to si skinuo sa neta ili je tvoj? Ako je tvoj sta radis na XP-u pobogu? Mislio sam da Windows 10 emulira sve od 3.10 naovamo. Jedino ako se skucala desetka nenadano pa si bio bez kompa na par sati :p
 
Vuce, onaj screenshot sa XP-a sto si okacio, to si skinuo sa neta ili je tvoj? Ako je tvoj sta radis na XP-u pobogu? Mislio sam da Windows 10 emulira sve od 3.10 naovamo. Jedino ako se skucala desetka nenadano pa si bio bez kompa na par sati :p
Koristim ja sve windowse, sem windows 7 njega stvarno nemam razloga da drzim.
Ako moze na PC win 8.1/10 nema potrebe za win7.
Win XP zbog jedne masine iz 2003 godine

Ne, kupio sam ga zato što sam morao zbog posla, verzija programa koju koristim nije podržana u ranijim Windowsima. Nemoj da tako neinteligentno i paušalno ocenjuješ potrebe drugih. A i lično mislim da lažeš da ti desetka radi bez problema. ;)

Za posao? a neces da ucis? lakse ti je da mislis da mi ne radi i da lazem, razumem te.
 
Eto, opet si neinteligentan, gledaš mašinu iz potpisa... Ne, neću da učim, hoću da radi.
 
Nazad
Vrh Dno