Šta je novo?

Monitor 24" Dell E2416H LED

TosaNS

Slavan
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruke
3,031
Poena
305
Obzirom da mi je u servisu odobrena zamena za drugi monitor, opredelio sam se za ovaj model iz naslova da li neko ima ovaj model i kakva su mu iskustva?
 
Pozdrav, ako nije tajna sa kojim si imao problema monitorom?
 
Naravno nije tajna pisao o sam o tome u pitanju je bio acer v246hl od 24"

Soilent Green is People
 
Poslednja izmena:
Jesi li kupio monitor iz naslova, ako jesi daj neki utisak.
 
Da uzeo sam taj monitor, moj prvi utsak kada sam otvorio kutiju je bio da se radi o kvalitetnom monitoru slika je lepa boje su tople nisu isprane kao na aceru što su bile. Povezivanje monitora ide pireko posebnog video porta koji imaju sve novije grafike, još jednom da ponovim da sam prezadovoljan i preporučio bih ga rado svima koji vole da pogledaju neki film, video ili da se igraju.

Послато са A1-810 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Meni "crko" monitor pa razmišljam o DELL S2316H ima male ivice i lepo izgleda, ali čekam sniženja pred novu godinu ako ih uopšte bude. Znači mi bilo kakva preporuka. Hvala
 
U momentu kada sam birao sta uzeti od monitora zbog lose ponude na trzistu (odnos cene i kvaliteta) ovo je za mene bilo jedino razumno resenje i nisam pogresio zaista radi se o odlicnom monitoru za moje potrebe, naravno svako dalje insistiranje na necemu boljem povecava cenu tako da mislim da je ovo ok kupovina i mislim da je skoro bio na nekom snizenju u emmi-u. Obzirom da je ovo model za 2016 trebalo bi da mozes lako da ga nadjes ukoliko si zainteresovan. Svakako uporedi modele koje mozes naci u tom cenovnom rangu ...
 
Pozajmio sam od prijatelja neki monitor da se poslužim dok ne kupim novi i sada vidim da je ovaj tvoj model sa tn panelom ja nešto razmišljam o ips.
 
U čemu je razlika? Da li su boje lepše ili je slika oštrija? Na kraju koja je razlika u ceni? Jer sam i ja gledao monitor sa ips modelom razlika u ceni je bila nekoliko hiljada ...

Послато са A1-810 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno