Šta je novo?

Trebam Pomoc - Roor -

davv

Poštovan
Učlanjen(a)
20.10.2015
Poruke
91
Poena
59
Rutovao sam pre jedno 2 meseca svoj telefon sa nekom aplikacijom Kingroot ... i pre nedelju dana sam dobio automatski da apdejtujem softver... al nije moglo stoji na 0% i samo izbci "error" ili "err" i neke brojke... i restartuje mi se telefon i kaze mi , kao nesto u fazonu telefon je rutovan ne moze softver da se instalira... onda sam skidao onaj SuperSu da unrootujem.. ali nista uspeo nisam... i odneo sam telefon kod servisera da mi nameste taj nov softver sto je izasao ... takodje isto nisu mogli da ga unrutuju i da instaliraju softver automatski sa telefona ili skidajuci sa sajta....

- Juce sam odneo telefon u mts posto sam preko njih uzeo telefon, rekla je bice odnesen na ovlascen servis, ali ja njoj nista nisam sominjao u vezi root-a.. samo da nece softver da instalira... E sad me brine.. ako provale da je telefon rutovan ... da li gubim garanciju na to ? Ili ce zazmuriti na jedno oko i instalirati mi softver ?
 
Poslednja izmena:
Nece zazmuriti, izgubio si garanciju root-om.
Da si uradio unroot onda bi bilo ok, doduse zavisi koji je telefon, samsung ima onaj knox npr pa ne moze tako.
Kad rutujes telefon nema vise oficijalnih apdejtova btw, ne smes da ih instaliras.
U svakom sl, sve to mozes da odradis sam, imas uputstva na xda i vozi.. :)
 
Ja imam isti problem sa alcatel onetouch pop s7, root sam uradio sa kingoroot aplikacijom, i nema sanse da se odradi unroot. Cak sam i vise puta (iz drugih razloga) radio factory reset, ali sta god da se odradi root ostaje. Taj kingo nema sanse da se ukloni iz telefona
 
Nece zazmuriti, izgubio si garanciju root-om.
Da si uradio unroot onda bi bilo ok, doduse zavisi koji je telefon, samsung ima onaj knox npr pa ne moze tako.
Kad rutujes telefon nema vise oficijalnih apdejtova btw, ne smes da ih instaliras.
U svakom sl, sve to mozes da odradis sam, imas uputstva na xda i vozi.. :)

pokusao sam, sve uzalud... onda sam ga odneo u servis ovde u mom mestu.... cak ni oni nisu uspeli da urade unroot o_O
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno