Šta je novo?

Anketa: Samsung Galaxy S7 edge ili LG G5

S7e još ako je crni, top.
 
Mene je samsung sa s5 razocarao tako da lg g5
 
Sto neko rece Xiaomi mi5

Imam g3 trenutno ali ovaj g5 je tezak promasaj...mislim da lg u skorije vreme nece napraviti dobar potez kao sto je uradio sa g2

Samsung nikada nisam preferirao tako da mi ni ovi s7 i ostali ne znace nista
 
Anketa se odnosi na smartfone predstavljene na MWC dveiljade 16, u skladu sa tim S7 a posebno S7 Edge uz minus za TW UI koji je i dalje promasaj.
 
Odlican je taj HP, steta samo sto nema krsten OS :)
 
Kao sto neki rece 6p, ako moram onda Samsung.
 
Evindzer: je napisao(la):
Citiram korisnika: hsv.stonedAnketa se odnosi na smartfone predstavljene na MWC dveiljade 16(...)E, ako je tako, onda HP Elite X3, bez razmišljanja.
Samo sto nije funkcionalan, ako ti treba telefon koji ce proraditi u junu, samo napred :)
Isli smo na HP stand na MWC da ga probamo, sve super, ali radi 20 posto mogucnosti pre nego sto se zakuca
 
^ sad ce da dodje Boris Lozac i da kmeci kako ceo bench neopravdano hejtuje sve sto ima veze sa ms/win-om :D
 
I pogodiće pravog urednika. :d
 
Isli smo na HP stand na MWC da ga probamo, sve super, ali radi 20 posto mogucnosti pre nego sto se zakuca

Nažalost, potpuno ti verujem. Koliko sam (bio) zadovoljan nekad Mangom ili do sad Denimom, toliko mislim da ću biti razočaran 10-kom.
 
Samsung uvek,kod LG nikad ne znaš gde te čeka iznenađenje,neprijatno naravno, dal fokus ko puž,G2 i tako,pa da čovjek ga odnah razbije,dok sa Samsungom dobijate uvek zaokružen proizvod,gdje je sve na visokom nivou.Još kad se uporede modeli iz nižih klasa tu je razlika još veća.Definitivno NE LG!
 
Zaboravih predstaviti istoriju svojih telefona hronološki: nokia 6210, Sony Ericsson t610, Sony Ericson k750i, Nokia e73 i sada Sony z5. sve i jedan tlefon još uvijek radi i baterije im drže min 2 dana. Pa sad zaključite šta hoćete! :)
 
Majke ti,oce lg da koci,krntije su to.Pa gde bre zivis ti,koji god samsung da uzmes ima neki bug i ima neke skriveni problem,ja se dvoumio izmedju g4 i note 4 i razlika je ogromna,na note 4 cas nece da puni bateriju do kraja,pa onda stavis usrani otisak prsta,on ti zabaguje,pa moras da resetujes telefon,da bi mogao da otkljucas fon,pa ne pitaj,jos ima i onako lepo optimizovan softver,pa je milina da se koristi na duze staze,naravno ako ga resetujes posle svakog update-a i radi preventive svaki drugi mesec.A tek sto je podrska dobra,imam 64 bit procesor,a softver radi na 32 bit-a,pa ima i android m na leto sad,cudo nisu ostavili na jesen da stigne,tamo u septembtu taman kad slavi android m godinu dana.A razlika je jos veca upravu na nizim klasama,to bre ne moze da izgura osnovne funkcije kako treba,a kamoli nesti zahtevnije.
 
Uros: je napisao(la):
Naravno LG G5 zbog toga sto je podrska korisnicima i stabilnost na prvom mestu.
LG i podrška korisnicima... :) :) :)
Daj još jedan, molmm te. :)
 
S7e
 
Ma da,a gde ti je podrska za samsung i lg g3 je dobio android m,a godinu dana noviji s6 jos uvek se muci sa update-om,a stariji telefoni uopste ni nemaju update,i kad bude stigao update,opet ce ostati stari touchwiz.I svaki update ima gresku.
 
Ma da,a gde ti je podrska za samsung i lg g3 je dobio android m,a godinu dana noviji s6 jos uvek se muci sa update-om,a stariji telefoni uopste ni nemaju update,i kad bude stigao update,opet ce ostati stari touchwiz.I svaki update ima gresku.
 
S7E, mada je meni i S6 bio do jaja :)
 
Nazad
Vrh Dno