Šta je novo?

Anketa: Samsung Galaxy S7 edge ili LG G5

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,361
Poena
1,385
37c1d020e2c2f78974c243049e811927.jpg

Iako je u Barseloni prikazano puno noviteta, dva svakako najinteresantnija modela koja su nama posebno zanimljiva su Samsung Galaxy S7 edge i LG G5. Naravno, ne treba zanamariti ni modele koji su takođe zaokupirali veliku pažnju javnosti poput Xiaomi Mi5 telefona, ali koje ćemo sa druge strane, veoma teško u dogledno vreme videti na ovim prostorima zbog politike ovog proizvođača. Naravno, flagship priča ovog proleća tek treba da bude zaokružena kada Huawei i HTC predstave perjanice svoje ponude, ali do tada, da probamo da razrešimo dilemu, ko je napravio bolji posao - Samsung ili LG G5?
Sa hardverske strane, prilično su slični, najjači mobilni čipsetovi se nalaze u oba modela, 4 GB RAM-a, impresivne kamere. Oba telefona su definisala svoje kategorije na sebi svojstven način. Samsung sa edge modelima čini kategoriju za sebe ali sa druge strane, LG gađa publiku koja bi da menja, improvizuje. Uglađeni, skoro pa savršeni dizajn Samsung S7 edge telefona ili LG-jeva modularnost? Glasajte!
[modul]poll=3[/modul]
Anketa traje do 20.03.2016. ...
Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu
 
Ako poklanjate ja bih jedan G5 :)
 
S obzirom na uloženo-dobijeno Xiaomi Mi5, bez konkurencije. ...i nije teško da se dođe do nega. Moj primjerak stiže uskoro putem Ali expressa. Između S7 i G5, izabrao bih LG.
 
S7 edge.
Prosto ne volim kad su tasteri na ekranu i nizašta zauzimaju deo istog.
 
LG G5 :)
 
Nexus 6p :)
Ali posto je ovakva anketa s7e naravno :)
 
G5. Uvod u modulaciju>reciklaza istog dizajna
 
Galaxy S 7 'ivica' kao prva opcija ... ne zato što sam fanboy već stvarno mi se svidja... Lg G5 je isto boom redizajn ali dok ne vidim uživo ipak S7. Imao sam G3 koji me je izneverio sa pregrejavanjem i tiltovanjem pa sam malo skeptičan. Samsung je ipak za nijansu ispred. Moje skromno mišljenje ;-)
 
Poslednja izmena:
Definitivno S7E..
 
Nikad ruzniji LG nisam video

S7E bruka dobar fon
 
Naravno LG G5 zbog toga sto je podrska korisnicima i stabilnost na prvom mestu.
 
Nexus 6P

G5/S7 su oba fejl svaki na svoj nacin.
 
S7E izmedju ova dva. Inace nijedan ni drugi ne bih kupio.
 
Nazad
Vrh Dno