Šta je novo?

iPhone SE

Ima sigurno 10 strana price o tome kako je nekome mali a nekome nije.Zar je toliko tesko shvatiti da ima ljudi kojima odgovara 4 incha.U svakom slucaju. lepo sto si sa nama podelio dragoceno iskustvo.
 
Meni je ono mali ekran. 10ak minuta igranja i nisam uspeo da se otrgnem utiska da se igram sa kutijom šibica.

Ja se nikad ne igram na telefonu, pa mi je opet ekran malen, ali kamera mu je super(sem nocu autofokus zaj*). Ipak cu sacekati Xperia X seriju koja samo sto nije..
 
Aj sad pocnite u temi za iphone da pisete koji android cekate da izadje...
 
...i jel neko dobio SE od mts-a?
 
Na FB stranici MTS-a pišu ljudi da su dobili.
 
Evo ga video, pustili smo malo ranije u odnosu na test, pisana verzija ujutru.

[YOUTUBE]cK0LzhrGAj4[/YOUTUBE]
 
Kako je moguce da neko ima 23000 neprocitanih mailova? :D btw super ste ispali ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Forum notifikacije sa pretplaćenih tema, pa kroz određen period dok se ne setim da stavim sve Mark all as read :) Samo ni ja ne znam odakle 23000, na Gmail piše 7545 :) Hvala, biće to još bolje, ima tu kadrova koji su van fokusa, nisu trebali da budu ubačeni, ali ne montiram ja već drugi saradnik/kolega. Kad bih ja sve to radio ne bih dizao glavu od posla :)
 
Aj sad pocnite u temi za iphone da pisete koji android cekate da izadje...

Ja nisam pominjao nikakav android. Naprotiv, razmišljam da pređem malo na iOS. Po ceni, SE u MTSu je ubedljivo najpovoljniji ali nisam siguran da li je to ono što ja tražim od telefona kao i kako bi mi izgledao prelazak na tu platformu. Gledam ovih dana intenzivno šta dobijam a šta gubim.
Ono što je sigurno: 4" je mali ekran.
6s je prava mera za moj ukus i vid :d ali je po meni sve to (bilo šta od flagship uređaja bilo kog brenda) preskupo za ono za šta meni treba od smart telefona.
E, da, rose-gold i nije toliko strašno ružna boja, kad se pogleda uživo u rukama supruge (njoj je "predivan" :mad: ) ili devojke. Spacegray bi verovatno bio mnogo lepši meni ali ga nigde nema za sada da se proba.
 
Ja sam potpuno prestao da se "igram" sa telefonom, ništa više ne eksperimentišem, menjam ili čačkam na Androidu, ništa me skoro više ne veže za tu platformu. Sad mi treba lep, praktičan, brz i pouzdan telefon sa dobrom baterijom, a to mi je SE u ovom trenutku. Povratak na 4 inča mi je bilo pravo osveženje, nema onog menjanja položaja u šaci da bi dohvatio nešto na ekranu, to mi se svidelo, i naravno kuckanje i preciznost, duplo bolje nego na bilo kom Androidu koji sam probao. Što se boje tiče, jurim Silver pa šta bude, u najgorem slučaju ću uzeti Space Gray pa ću da menjam nov za nov u Silver varijanti, ako već nema kod Vip-a i MTS-a...
 
super je space gray, meni je mnogo lepsi novi space gray nego novi silver

silver mi je bolji bez mat ivica
 
Ja sam potpuno prestao da se "igram" sa telefonom, ništa više ne eksperimentišem, menjam ili čačkam na Androidu, ništa me skoro više ne veže za tu platformu. Sad mi treba lep, praktičan, brz i pouzdan telefon sa dobrom baterijom, a to mi je SE u ovom trenutku. Povratak na 4 inča mi je bilo pravo osveženje, nema onog menjanja položaja u šaci da bi dohvatio nešto na ekranu, to mi se svidelo, i naravno kuckanje i preciznost, duplo bolje nego na bilo kom Androidu koji sam probao.
upravo, zato sam ja jos uvek na iP5
 
Sad sam zvao mts call centar i devojka mi rece da ce me pozvati njihov agent cim budu mogli da mi prodaju se. Kaze da jedovoljno to sto sam napravio rezervaciju putem sajta.
Da li neko zna koji im je kriterijum za rang listu? Redosled prijavljivanja, vrsta i duzina ugovora koji sam odabrao, da li sam novkorisnik...?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad sam zvao mts call centar i devojka mi rece da ce me pozvati njihov agent cim budu mogli da mi prodaju se. Kaze da jedovoljno to sto sam napravio rezervaciju putem sajta.
Da li neko zna koji im je kriterijum za rang listu? Redosled prijavljivanja, vrsta i duzina ugovora koji sam odabrao, da li sam novkorisnik...?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ti si imao sreću!

Na 2 prodajna mesta u VIP-u (i to delta, usce ne neka mala) nemaju pojma kad će stići,
na call centru me je ostavila na cekanju (dok proveri) tačno 7 minuta, nakon čega sam je prekinuao jer sam skapirao da ceka da odustanem :D

A hit je bio kad sam danas otisao u Mercator, gde mi je lik rekao da nema ni on informaciju ALI da bi trebao da stigne kontigent 5s (koji oni nikad nisu ni prodavali), za koji mi je rekao da je to isto sto i SE samo su druge boje malo! :lupko:

Zivote....
 
A hit je bio kad sam danas otisao u Mercator, gde mi je lik rekao da nema ni on informaciju ALI da bi trebao da stigne kontigent 5s (koji oni nikad nisu ni prodavali), za koji mi je rekao da je to isto sto i SE samo su druge boje malo! :lupko:

Zivote....

hahahehe
 
Ti si imao sreću!

Na 2 prodajna mesta u VIP-u (i to delta, usce ne neka mala) nemaju pojma kad će stići,
na call centru me je ostavila na cekanju (dok proveri) tačno 7 minuta, nakon čega sam je prekinuao jer sam skapirao da ceka da odustanem :D

A hit je bio kad sam danas otisao u Mercator, gde mi je lik rekao da nema ni on informaciju ALI da bi trebao da stigne kontigent 5s (koji oni nikad nisu ni prodavali), za koji mi je rekao da je to isto sto i SE samo su druge boje malo! :lupko:

Zivote....

mozda zato sto sam razgovor sa operatorkom zapoceo sa: "vidim na vasoj facebook stranici da su neki korisnici vec dobili iphone se..." ;)
 
meni je iz vipa stigao se pre skoro dve nedelje, ali izgleda da ga daju samo uz online narucivanje za sad
 
Poslednja izmena:
Sad mi kaze drugar da jos uvek nema SE u mts-u za plebs :/ valjda samo za menadzere i biznis korisnike.

Ajde ako nekoga budu zvali iz mtsa neka se javi ovde :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno, uopšte me ne iznenađuje...:mad:


Prvo da dobiju političari, menađeri, pevaljke i ostali "VIP" korisnici, a za puk šta (ako) preostane.
 
stigne mi danas tempered glass za se, zalepim prvo malo udesno i skinem da zalepim opet, nakupise prasina i morao sam da ga bacim
ko ce sad da ceka jos 2 nedelje

inace probao sam staklo debljine 0.3 sa zakrivljenim ivicama, stvarno je dobro bilo i savrseno lezi na telefonu, mada onda home dugme dodje u rupici
 
A mogao si samo da ga operes mlakom vodom i ponovo zalepis. Licno nisam pokusavao to, ali ljudi pisu da su ih tako prebacivali sa jednog na drugi telefon.
 
Mlaka voda, i teraj dalje :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
stigne mi danas tempered glass za se, zalepim prvo malo udesno i skinem da zalepim opet, nakupise prasina i morao sam da ga bacim
ko ce sad da ceka jos 2 nedelje

inace probao sam staklo debljine 0.3 sa zakrivljenim ivicama, stvarno je dobro bilo i savrseno lezi na telefonu, mada onda home dugme dodje u rupici
cemu to? ja moj koristim bez ikakve zastite evo vec dve godine nema nijedne ogrebotine na ekranu
 
Ja sam dvije godine nosio 5S bez icega na ekranu i prodan je bez packe. Isto sada koristim 6S. Ne opterecujte se time. Dovoljno je da metal ne ide sa telefonom u isti dzep i nema ogrebotina. Kakva crna kaljena stakla.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zašto generalizovati ovako? Nekom treba, nekom ne. Neko pazi neko ne pazi. Neko stavlja zato što ne ume da pazi. Moja sestra kad pretura po torbetini, lete stvari samo tako. Pa i telefoni. Xperia mini pro, ekran se rascvetao. Nokia 640LTE, rascvetalo se kaljeno staklo. Sad 5S, naučila se pameti, odmah naručila i za njega. Ali zato stvarno treba da nanišaniš dugme. Razlika baš primetna.
 
Nazad
Vrh Dno