Šta je novo?

iPhone SE

evo za avatar

apple.png
 
Jeste li videli na sajtu MTS-a...nema više da se kupi SE.

A nešto nisam čuo da je neko dobio do sada (osim tatinih sinova koji se hvale preko društvenih mreža).
 
Da, jos pre nedelju dana. Pitanje kada ce ih i biti.
 
mts sve vise pokazuje koliko je klosarska firma...na banovom brdu uopste nema signala, ljudi idu sa po jednom crticom....zasluzuju da propadnu
 
mts sve vise pokazuje koliko je klosarska firma...na banovom brdu uopste nema signala, ljudi idu sa po jednom crticom....zasluzuju da propadnu

da, hoce da nam pokazu kako je drzava nesposobna da vodi firmu i kako mora da ide u privatne ruke...

---
bio sam u VIPu gde su me podesetili da mi ugovor u MTSu traje jos 8 meseci sto sam ja "uspeo" da zaboravim u celoj ovoj agoniji oko kupovine SE preko paketa. Mislim da cu ga do kraja kupiti za kes ili cu sacekati da neko dodje iz amerike ili...
smorio sam se a i 4s jos uvek dobro radi :)
 
Svakako ti je najbolje, ako si u mogucnosti, da pazaris za kes i posle popust na paket i vozi.

Nexus 7
 
Jeste li videli na sajtu MTS-a...nema više da se kupi SE.

A nešto nisam čuo da je neko dobio do sada (osim tatinih sinova koji se hvale preko društvenih mreža).

Bice da su jako male kolicine dobili, ja porucio 16gb verziju kad je bila opcija na sajtu (negde oko 15. maja cini mi se, nisam siguran) i stigao nedelju dana posle porucivanja
 
Ja sam poručio 25. aprila 64GB i nisam dobio, tako da to ne pije vodu...
 
Svakako ti je najbolje, ako si u mogucnosti, da pazaris za kes i posle popust na paket i vozi.

Nexus 7

za kes i kod mts-a na 24 rate je ISTO (vrati se par strana unazad, imas racunicu...).
 
Kako moze da bude isto? Ovako placas punu cenu paketa i plus zakljucan telefon. U drugom slucaju 50% popusta i kupis sim free.

Nexus 7
 
zar su u mts zakljucani? moj iz vipa nije

jel zna neko kako da iskljucim onaj noise canceling prilikom telefoniranja, jer kada malo odmaknem telefon od glave, on moj glas isto izoluje kao spoljni zvuk
 
Da, samo vip daje simfree vec skoro pa dve godine.
Settings > general > accessibility
 
Kako moze da bude isto? Ovako placas punu cenu paketa i plus zakljucan telefon. U drugom slucaju 50% popusta i kupis sim free.

Nexus 7

(vrati se par strana unazad, imas racunicu...).
 
Stigao jutros! [emoji4] Ali ne iz Mts-a. [emoji6]
f58e1f3d7d62c1bd974bc69aad2929a1.jpg
 
I plus placas 50% vise paket, ali dobro. Ako nemas kes odjednom onda je druga prica svakako.

Nexus 7
 
Za priču udaljenu od glave sluzi spikerfon.
 
Ali ne znaci ni da treba da zalepi telefon za obraz da bi ga culi!

Nexus 7
 
Ne mogu da verujem da nekog zanima ko ce sta da kupuje od telefona. Stize mi SE sutra, jedva cekam! :D Obozavam sto je manji u poredjenju sa vecinom telefona, to je ono sto iPhone cini drugacijim.
 
uopste nije malo 16gb
imam: fb, messenger, yt, yt studio, instagram, wa, viber, skype, 9gag, twitter, hearthstone(1.6gb), aliexpress, mojvip, android wear, speedtest, color switch, happycrash, steam, geometry dash, office suite, winzip, kupindo, intesa mobi, paypal, wordpress i sav kes od aplikacija i slobodno mi je 7gb
 
Ne znam kakva je situaciji na iOS,ja imam Nexus 16gb,i pre toga G2 isto,i nikakav problem sa memorijom nemam,40ak aplikacija,par stotina slika,500nb muzike,i imam jos skoro 6gb. Slike svakako jednom mesecno na Gdrive. Video ne snimam,tu bih verovatno imao problem. Znaju oni zasto ostavljaju 16,ima kome je to dosta..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ne mogu da verujem da nekog zanima ko ce sta da kupuje od telefona. Stize mi SE sutra, jedva cekam! :D Obozavam sto je manji u poredjenju sa vecinom telefona, to je ono sto iPhone cini drugacijim.

odakle ti stize? :) nije iz mts-a?
 
Pff isto sam pričao. Evo sad ne mogu da se skrpim s ovih 16gb. A sve držim na cloudu:) 32 mera

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zasto da ne? Ima ljudi kojima je ova velicina ok a dobijaju vrhunski hw. Jedino tih 16GB sto je malo na duze staze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Realno nije, prednja kamera je slaba, ekran je ista reciklaža nema 3D Touch i prevedeno na Android je sub HD rezolucije. Meni je ceo koncept glup umesto da su napravili nov kompaktan dizajn. Isto je glupo bilo praviti 5C. Sve su to stvari koje kvare brend, a to je ono što je Apple. Ja da sam na vrhu Apple nikad ne bi odobrio takve gluposti, kao i ona olovka na iPad Pro kako se puni. Niti bi Jobs pijan to odobrio. Nije da sam ni njegov fan niti Apple generalno. Ali cenim kako je umeo s tim. Da ne pričam kako je ovo više i uvlačenje delu mušterija jer ljudi više vole ovaj dizajn nego novog iPhone koji je takođe debelo promašen. Što dodatno govori o nesposobnosti vrha kompanije. Koje se već osećaju finansijski.
 
Nazad
Vrh Dno