Šta je novo?

Battlefield 1

Razbio ih je - načisto :-devil-:
 
Ja sam Borate obogatio moj origin za BF1 i Fifu 17 po tradiciji. Nemoj da je izneveris :D
 
Poslednja izmena:
Izgleda da moram da nadogradjujem grafu i dodam ram, procesor ce valjda da izgura. Gledam, preporucuju 16gb rama, dal je zaista potrebno toliko. Jedino me jos brine balans vazduh-zemlja. Ako to odrade na slicnom nivou kao u bf4 onda uzimam.

Nadam se da nema lock on uredjaja, kao ni raketa kojim heli i avioni gadjaju iz svoje baze vozila koja izlaze iz protivnicke. To je u bf3 bilo nesto najgluplje, narocito na normal modu.
 
^Ne treba ram,samo grafiku zameni. Neka 470 4GB recimo bi tu lepo legla.
 
Kakvih 16GB rama, ovo je i dalje Frostbite 2 modifikovni(mogu oni da ga krste i kao 2.5 i kao 3 u BF 4 i Battlefrontu).
 
Jos bolje ako mi samo grafa treba, a vec mi je i dosadilo koliko 570 zuji. Bas gledam 470 i 1060, cena je tu negde za asusov model. Moram malo da se raspitam kako se pokazuje 470. Hvala na preporuci.
 
RX 470 je odlicna, recimo za 220e na mindfactory.de ima XFX model koji se mozda i najbolje pokazao, skuplji XFX model. Govorim naravno za 4GB model, a ako gledas 8GB, to je vec veoma blizu ceni GTX 1060 karte, i msm da tu AMD nema sta da trazi. Ja sam na kraju uzeo GTX 1060 i evo posle testova u nekoliko igara, posebno u Rise of Tomb Raider, drago mi je sto nisam sacekao RX 470, vec sto sam dodao 70-tak evra i uzeo GTX 1060. Da li je vredelo? Kazem drago mi je, jer to sto karte nudi vise ja ono sto mi treba za neki MAX trenutno na 1080p(koji filter off u zahtevnijim igrama). Ali opet ako cemo realno u srednjeim i visem srednjem segmentu RX 470 4GB je najbolji izbor ako gledamo koliko dobijas za ulozeno. Samo jos vise modela da stigne na kp.
 
Poslednja izmena:
Hvala, i ja bih nastavio na 1080p, nesto mi se ne uzimaju preskupi monitori sa vecom rezolucijom. Jel neko igrao bf na 144hz freesync ili gsync i ima li neke vece razlike?
 
Ko poznatog Madjara koji daje garanciju je 245e 470, 480 je od 285 do 300e, a 1060 msi je 335e. Verovatno ce cene jos malo na dole do izlaska bf1 za 2 meseca.
 
 


 
Poslednja izmena:
Ma kako ih tako lako vidi, u vecini slučajeva nisu bili ni spot-ovani.
Al svidja mi se gameplay :).
 
Ako misliš na snajpera ... i ja sam se to više puta zapitao ali u većini situacija (ako sam dobro video) protivnički snajper se vidi tako što sija optika tj. vidiš obljesak sa optike (verovatno kada on nišani) ili prosto rečeno tražiš malu belu tačkicu (malo sunce) ... i to je cilj koji treba da gađaš tj. tvoj snajperista iz protivničkog tabora. Ali opet, realno neke od ciljeva ... stvarno mi nije jasno kako je uspeo da vidi, koliko su bili sitni i teško uočljivi. Možda čovek igra u 2K ili u 4K rezoluciji? A možda je ovo samo programersko foliranje da "napali" narod (ovaj što puca nije živi čovek već programska rutina koja tačno zna gde je cilj).

P.S.
Naravno, video si i da metak koji okine snajperista - svetli (skoro isto kao i obljesak o kome gore pričam), pa čisto da primetim da je pokazao kako se to koristi za korekciju ugla gađanja na velikim distancama.
 
Poslednja izmena:
Ovde će izgleda biti više headšotova nek u BF4 :p
 
Ili sam ja poludeo, ili metci nemaju drop?
Gledaj dobro na 06:29 ... tri puta puca i svaki put diže nišan sve više jer metak podbacuje. Trećim pogađa sa visoko dignutim nišanom, tačno vidiš kako metak (svetli dok leti) pada u svom kretanju do cilja.
 
Da,ali mi se cini da je pad metka vrlo mali. Skoro pa kao laser :) nema sta,svaka novina u BF pogoduje nubovima.
 
Pa zar nije i ranije bio hitsken na svim oruzjima? Taj drop je verovatno bila samo kozmetika jer se nesto ne secam krstene balistike u Betlefildima.
 
O krštenoj balistici (kako kažeš), nema ni govora, čisto komentarišem da ipak ima nekog "pada" zrna iz snajpera - na velikim daljinama.
 


Open Beta 31. avgusta

The Battlefield 1 Open Beta will include the Sinai Desert map, a scorching hot battlefield located just East of El-Jifar. From infantry skirmishes in the narrow streets of the village of Bir el Mazar to dogfights above the majestic cliffs, you’ll need to make tactical use of the dunes as you engage in explosive battles. When all hope is lost, reinforcements will arrive in the shape of a powerful Behemoth: a deadly Armored Train charging through the desert sands.

Two modes will be available as well:

- Conquest. An all-time fan favorite of Battlefield players, Conquest is a large-scale game mode with up to 64 players fighting for the control of key objectives. With large armies on foot or behind the wheel and the addition of fearsome Behemoths, Conquest brings together all the elements of the signature Battlefield All-Out War.
- Rush. A 24-player mode where the Attacking force must find and destroy the Defending force's Telegraph Posts, which can be used to call in artillery strikes. The Defenders can deny the Attackers their mission by disarming explosives they plant on the telegraph positions. Should the Telegraph Posts be destroyed, the Defenders must fall back to the next sector and protect the Telegraph Posts there.

Get your Squad ready to deploy, because on August 31, you're going to experience war on an epic scale in Battlefield 1.
 
Gospode boze sta je bre ovo :banana::banana::banana: kako naprave trejler rasturen sam skroz :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oni nisu zdravi kako ovo izgledaaaaaaaaa, ovo nema sanse da podbaci :D
 
Poslednja izmena:
open beta znaci za sve ili samo za one koji su kupili igru preko EA?
 
Nazad
Vrh Dno