Šta je novo?

Battlefield 1

Vadis se na vreme :d

Odlepio sam, igrao sam nocas pola sata, i sad konacno seo da se igram ~ kad ono :sceptic:
Dopisivao sam se sa Kayom is EA supporta, kaze millions of people connecting, ja rekoh - those millions paid for the game, right ?

Zahtev za refund: SENT: Oct 21, 2016 6:12:06 PM
odobrenje: SENT: Oct 21, 2016 6:12:11 PM
(po njihovom vremenu, pre 10 minuta...)

Bio bih srecniji da sad puckam, al' kad ne moze nek se teraju...
 
Toliko si je cekao samo da bi zbog punih servera povratio novac, *****izam. Ti nisi gamer brale..
 
Da bre,gadan DDoS attack,puklo sve.

 
Poslednja izmena:
Odlepio sam, igrao sam nocas pola sata, i sad konacno seo da se igram ~ kad ono :sceptic:
Dopisivao sam se sa Kayom is EA supporta, kaze millions of people connecting, ja rekoh - those millions paid for the game, right ?

Zahtev za refund: SENT: Oct 21, 2016 6:12:06 PM
odobrenje: SENT: Oct 21, 2016 6:12:11 PM
(po njihovom vremenu, pre 10 minuta...)

Bio bih srecniji da sad puckam, al' kad ne moze nek se teraju...

Podržavam te, ali brzo si odustao. :D

Kada je ovakav tip hajpovanih MMO igara u pitanju moraš da znaš da infrastrukturu igre zakazuje sigurno i nema bezazlenog igranja kad ti se hoće.
Nego lepo pokušaš ako neće odeš vidiš se devojkom, popričaš sa ženom, prošetaš kuče, nahraniš macu ili šta god, kupiš još grickalica i skova
i kad proradi i ekipa se nakači ne skidaš se dok nepočneš da sanjaš igru :d

I oni su *****i kaže "millions of people connecting", ko zna Hello World danas da isprogramira zna da moraš da imaš spremam queue mehanizam da podržiš milione korisnika odjednom ako već očekuješ toliko klijenata na serverima,
ko da su kontali da 90% će igrati single player :D
 
Podržavam te, ali brzo si odustao. :D

Kada je ovakav tip hajpovanih MMO igara u pitanju moraš da znaš da infrastrukturu igre zakazuje sigurno i nema bezazlenog igranja kad ti se hoće.
Nego lepo pokušaš ako neće odeš vidiš se devojkom, popričaš sa ženom, prošetaš kuče, nahraniš macu ili šta god, kupiš još grickalica i skova
i kad proradi i ekipa se nakači ne skidaš se dok nepočneš da sanjaš igru :d

I oni su *****i kaže "millions of people connecting", ko zna Hello World danas da isprogramira zna da moraš da imaš spremam queue mehanizam da podržiš milione korisnika odjednom ako već očekuješ toliko klijenata na serverima,
ko da su kontali da 90% će igrati single player :D

Malo cituckanja nije na odmet pa i u ovoj temi. Trenutno veliki DDoS napad afektuje gomilu servisa pa i EA, kao sto je gore iznad receno :)
 
Nisam jezički purista ali aman valjda znaš da afekt i affect nemaju isto značenje?

Sent from mTalk
 
Ako nisi purista zasto uopste pitas kad si vrlo dobro razumeo na sta se odnosi i u kom je kontekstu?
 
Vec smo kacili na prethodnim stranama :)

Inace sad sam odigrao Operations u Argonne forrest, au kakav masakr, gas, vatra, asovi i sekire na sve strane, pravi horor rata.
 
Operations, cepam samo medic i support da izlevelujem :) Teski oklopni komplet je baja kada se zaleti da izvrsi proboj sa mitraljezom. Vrlo korisno kada te ceka poljana u pustinjiskim mapama.
 
njikolaj na origin.
Jel radi nekome fraps? Kako da izmerim fps?
 
Hvala ti druze!
 
Nema to veze toliko sa purizmom koliko sa osnovnom pismenošću i poznavanju maternjeg i tuđeg jezika.

Btw :D

https://youtu.be/W1YDaSw8gDM


Sent from mTalk

Stvarno? Dozvoli da ti uprostim prethodni odgovor. Ako te ne interesuje purizam, tj. kako sam napisao, a uz to si razumeo sta sam rekao i koje je znacenje, tj. da razumem, zasto bi onda uopste pitao? FYI, zbog prirode posla i odnosa sa klijentima/timom ta rec (glagol) mi je jedna od dosta cestih. Sa ovim recenim se iskljucujem iz ovog besmislenog offtopica.
 
Pa to ti nije nikakav izgovor, ja po ceo dan radim na engleskom pa mi se ovakve gluposti ne dešavaju. Elem, ja se izvinjavam za offtopic, ali ako se ne reaguje preventivno ko zna kako onakvi postovi mogu da "afektuju" na druge postove. ;)
 
Nemojte da ste toliko afektivni, vratite se temi :p

Imam par pitanja u vezi igre. Malo mi je cudno da sam uzeo vec drugi Assault Class (pretpostavljam da je to Service Star za Assault) i tek na pola procesa do treceg sam dobio Service Star za MP-18. Cini mi se da malo brze napreduje proces dobijanja class rank-a.

Drugo, ima li nacina da promenim oruzje koje cu nositi kada se spawnujem na konja ili u avion?
 
Kako dobro izgleda igraaaaa :D oduvala me grafika
 
Hoce biti narodne verzije?
 
Naravno da ne :)
 
Vlasnici zelenih karti, nadam se da koristite DX 11 koji bolje radi nego DX12.
Kod crvenih, obrnuta situacija.
Sama igra, zaista izgleda fenomenalno i mnogo bolje nego u open beti.
 
Vlasnici zelenih karti, nadam se da koristite DX 11 koji bolje radi nego DX12.
Kod crvenih, obrnuta situacija.
Sama igra, zaista izgleda fenomenalno i mnogo bolje nego u open beti.

Da, koristim DX11, jer kako si rekao igra bolje radi u DX11 na nVidia karticama. I zaista izgleda fenomenalno i dosta bolje nego u beti.
 
Za sada samo ima da se "preloaduje" 36.6 GB koliko vidim. Ali oslobođenje naroda od Denuva još nije stiglo.
 
Nazad
Vrh Dno