Šta je novo?

Battlefield 1

Izgleda da će singleplayer biti igraniji neg multiplayer,ja se totalno oladio od BF1 MP
 
Odigrace se BF1 SP, pa ce onda svi nazadan BF4.. :D
 
epicccccccccc :D ovo se kupuje plus mp wtf !!! :D
 
Poslednja izmena:
zasto bi nekom smetalo sto igranje na objectives daje tolike bonuse(zauzimanje zastavice)? pa nista pametnije nisu mogli uraditi

sve sto su uradili da omalovaze stekanje i stimulisu kakvav takav teamplay treba podrzati :|

Koliko ja vidim, svi se žale na Betu da je sniper heaven.
Postoji nekakav balans koji mora da se pogodi što uključuje i gamplay mehaniku, oružja, map design da bi to svo kako-tako funkcionisalo. I drastično povećanje poena za zauzimanje zastave uopšte nije rešenje. Šta da radimo sa herojima na konju koje ni tenk be može da obori? Moj komentar se prevashodno odnosio na to.

Looks really good



Meh...

Sent from mTalk
 
Mehh strašno hejter !!

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Pa tvitovali su da će nerfovati konje...baš mnooooogo hejtujete, razumem da se ukusi razlikuju i da o tome ne vredi raspravljati, svako voli drugačije, ali tako nekad neosnovano pljujete.
 
I dalje vas EA przi sa ovim trailer-ima ? Nemojte da se uvredite al ko god bude uradio preorder odavde je jedna obicna ovca za sisanje.. :)
 
Pa tvitovali su da će nerfovati konje...baš mnooooogo hejtujete, razumem da se ukusi razlikuju i da o tome ne vredi raspravljati, svako voli drugačije, ali tako nekad neosnovano pljujete.

Imaš problem sa logikom.
Konji i konjanici jesu OP (dakle nije neosnovano), to što oni kažu da le da ih nerfuju ne znači da će taj nerf uopšte biti iole značajan. Ako si u skorije vreme odigrao jednu jedinu igru koja nosi DICE-ov potpis, znao bi da se njima nikad ne sme verovati.
Taj Hero concept je pokupljen iz Battlefronta i on nema ama baš nikakvog smisla ako konjanik i konj ne budu OP, inače ima svako da ih kosi kako stigne (što se na kraju krajeva i dešavalo u WW1).
Hero mode uopšte ne bi smeo da bude u Battlefieldu, franšizi u kojoj je skill nekad bio vrlo bitan dok je sad samo način da se izmuzu pare od casual-aca. Ovo je još samo jedan u nizu pokazatelja kojoj publici naginju EA i DICE koji je davno, davno izgubio koncept šta je dobra igra.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Ok, razumem te krastavac nisam igrao Battlefron pa ne znam, ali ipak bih sacekao da vidim da li ce izbalansirati konja kao sto su najavili pa cu se i ja pridruziti pljuvanju. A problema sa logikom nemam, ne moras i mene gaziti bez razloga.
 
Imaš problem sa logikom.
Konji i konjanici jesu OP (dakle nije neosnovano), to što oni kažu da le da ih nerfuju ne znači da će taj nerf uopšte biti iole značajan. Ako si u skorije vreme odigrao jednu jedinu igru koja nosi DICE-ov potpis, znao bi da se njima nikad ne sme verovati.
Taj Hero concept je pokupljen iz Battlefronta i on nema ama baš nikakvog smisla ako konjanik i konj ne budu OP, inače ima svako da ih kosi kako stigne (što se na kraju krajeva i dešavalo u WW1).
Hero mode uopšte ne bi smeo da bude u Battlefieldu, franšizi u kojoj je skill nekad bio vrlo bitan dok je sad samo način da se izmuzu pare od casual-aca. Ovo je još samo jedan u nizu pokazatelja kojoj publici naginju EA i DICE koji je davno, davno izgubio koncept šta je dobra igra.

Sent from mTalk

Tebe su izgleda tako fino obezglavljivali u beti (ako si je uopste probao) da ti i dalje nije dobro kad ovoliko vristis o konjima. :D Inace, konji i konjanici nisu ama bas nikakve hero klase niti to predstavljaju u igri. Jeste, konj je jaci nego sto treba da bude ali bice oslabljen, dok konjanik ima metalni stit na sebi pa je tezi da se ubije.

U svakom slucaju oni mogu samo da pripadaju klasi vozila posto se tako dobijaju i u njih ulazi, dok te "hero" klase o kojoj govoris su u stvari pickup oruzja koja se nalaze na mapi, recimo flamethrower i onaj minigun koje mozes da pokupis. Ni oni generalno nisu nista specijalno i lako mogu da se ubiju, pogotovo flamethrower lik. Sto se tice oklopnog viteza sa minigunom, zanimljivo je da raznorazni oklopi i jesu deo WWI, ne bas ovako moderno stilizovani i napucani, ali da ih je bilo sasvim cudnih i neverovatnih, bilo je. :)

tumblr_inline_nmje769Gm91rhokjy_500.png

e7c9459c47b93f029199da63cfbc47d4.jpg


http://bizarrchaeology.tumblr.com/post/115932816155/iron-man-armour-in-ww1

 
Ja necu da udaram nikakav preorder, samo cu da puknem 4e za Access i igracu se svim sto EA nudi za male pare, najavili su BF1 tako da, mada ja opet mislim da ce masa ljudi da proba i da se vrati na cetvorku, a neki ce i da batale.. Ko voli ovo i ne zali pare, neka preorder, ko nije, neka saceka malo, strpljen spasen. :D
 
Koliko ja vidim, svi se žale na Betu da je sniper heaven.
Postoji nekakav balans koji mora da se pogodi što uključuje i gamplay mehaniku, oružja, map design da bi to svo kako-tako funkcionisalo. I drastično povećanje poena za zauzimanje zastave uopšte nije rešenje. Šta da radimo sa herojima na konju koje ni tenk be može da obori? Moj komentar se prevashodno odnosio na to.

drasticno povecavane poena za zauzimanje zastave jeste deo resenja, i to sistemsko, kao i bonus na pobedu takodje (jer poenta igra nije tvoj k/d skor na kraju krajeva)
da li je neko oruzije OP ili ne, to se resava lako apdejtovima i balansiranjem

mene iskreno boli uvo za najsavrseniji balans oruzja ako nece niko da igra igru kako je i zamisljena jer igra to ne nagradjuje dovoljno, i onako je mp pun trolova i smaraca, ne treba tome podsticcaj ni u kakvom obliku
 
Ja naprotiv uzimam sigurno, bas zbog MP. SP odigram ako bude vremena, ali sa trenutnim obavezama sumnjam.
Bez obzira na kvalitet same mape iz bete i balansa ima odlicnih momenata. Sa dobrim mapama i sredjenim balansom bice ovo zanimljivo za peglanje.
Najvaznije je da je netcode i hitreg odlican, a po najavama za finalnu verziju ce biti jos bolji.
 
Poslednja izmena:
Videh na win win sajtu da uz AMD RX480 ide kod za bf1, jel to ide kao promocija ili je ea napravila dil sa amd-om?
Znaci li to da ako karticu uzmem u inostranstvu za recimo 2-3 meseca ako padne cena i dalje dobijam kod?

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Ne....za dva tri meseca neće biti više te ponude :p
 
Videh na win win sajtu da uz AMD RX480 ide kod za bf1, jel to ide kao promocija ili je ea napravila dil sa amd-om?
Znaci li to da ako karticu uzmem u inostranstvu za recimo 2-3 meseca ako padne cena i dalje dobijam kod?

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

To je samo upgrade kod za igru. Dakle ti moras da kupis igru, a pomocu tog koda koji ukucas dobijas samo Deluxe Edition, ili Early Enlister Deluxe Edition koji ukljucuju neke skinove i ostale gluposti. Nazalost ne ide cela igra koliko ja znam :p Samo upgrade. Cisto da znas da se ne poradujes previse. I ja sam se ponadao da ce opet da daju igru kad su prvi put najavili, ali kad sam bolje procitao da daju samo upgrade, malo mi bilo... ono... bezveze... :wall:

EDIT: Evo ovde imas sta sve spada u te dodatke:
Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition
 
Poslednja izmena:
Heh, bezveze... Ja reko da uštedim ;(

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
To je samo upgrade kod za igru. Dakle ti moras da kupis igru, a pomocu tog koda koji ukucas dobijas samo Deluxe Edition, ili Early Enlister Deluxe Edition koji ukljucuju neke skinove i ostale gluposti. Nazalost ne ide cela igra koliko ja znam :p Samo upgrade. Cisto da znas da se ne poradujes previse. I ja sam se ponadao da ce opet da daju igru kad su prvi put najavili, ali kad sam bolje procitao da daju samo upgrade, malo mi bilo... ono... bezveze... :wall:

EDIT: Evo ovde imas sta sve spada u te dodatke:
Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition

Jesi li ti apsolutno siguran da ne ide cela igra? Posto je svaka promocija za Battlefield igre koju je AMD do sada imao ukljucivala kompletne igre.
 
Što li su se onoliki vojnici borili u ratu repetirkama pored tolikih šmajsera...:d
 
Samo ovaj SP više vredi nego svi modern crap (čitaj CoD) FPS-ovi, priznajem samo CoD MW1 (samo kec) i BF4.

Ovo će biti milina odigrati SP i lepo se zabaviti.
 
Al samo jednom...izgleda da ću morati po ko zna koji put obrnut CoD 1 i 2 :p
 
Iskreno volim SP, a narocito ove istorijske teme, i ww1 ww2 tako da cu ovo sigurno kupiti zbog sp,a i mp, mislim da je ovo igra koja vredi 40 evra i to je to :D
 
Nazad
Vrh Dno