Šta je novo?

Battlefield 1

Ako si mogao bf4 ili recimo battlefront i ovo ces sigurno.
 
Animacije su vrhunske.
 
Hype train radi punom parom, a to sto ce igra verovatno biti trash + bug fest to nikom nista :D
 
Pa i nija bas premali pad metka?!?
Screenshot_1.jpg
 
Zavisi od udaljenosti. Mislim da je bezveze da to sada analiziramo, jer je potrebno da to iskusimo i naučimo u samoj igri. Na "graničnim" distancama (kada gađaš cilj koji je skoro sa druge strane vidljivog dela mape), sigurno ima popriličan pad. Jedino je pitanje kada ćeš stvarno imati prilike da gađaš tako daleko, praktično osim drugog snajperiste (nepokretnog cilja), ništa se na tim udaljenostima i neće gađati.
 
Koliko su postali namazani sa ovim hype trailer-ima i ovim prikazivanjem gameplay-a i to kako sve tece kao mled i mleko na serveru, al krastavac znate dodje taj famozni dan kad treba igra da izadje i onda se uveris da kao i uvek budes samo jos jedna u nizu ovaca za sisanje jer krastavac poneseni iskustvom prethodnih delova uvek su imali uzasne probleme koje su sredili posle 3,4 meseca.

Uzas.... Nazalost nema vise kvalitetne fps pucacine..
 
Zato ja ovo ni ne planiram da uzmem u prva 3-4 meseca. Imas Planetside, nije lose :)
 
Siguran sam da će nakon WWI sljedeći hype train biti WWII.
Ne bi me ni začudilo da se u sljedećim godinama ukaže i Vietnam .... kakva je to krava muzara :)
 
Sledeci ce biti Battlefield 2143. :)
 
Koliko su postali namazani sa ovim hype trailer-ima i ovim prikazivanjem gameplay-a i to kako sve tece kao mled i mleko na serveru, al krastavac znate dodje taj famozni dan kad treba igra da izadje i onda se uveris da kao i uvek budes samo jos jedna u nizu ovaca za sisanje jer krastavac poneseni iskustvom prethodnih delova uvek su imali uzasne probleme koje su sredili posle 3,4 meseca.

Uzas.... Nazalost nema vise kvalitetne fps pucacine..

Videcemo u open beti vredi li ovo uzimati, na srecu ne mora da se gleda u pasulj. Tako je bilo i za Hardline, probao pola sata, obrisao, i naravno nisam kupio igru.
 
Zavisi od udaljenosti. Mislim da je bezveze da to sada analiziramo, jer je potrebno da to iskusimo i naučimo u samoj igri. Na "graničnim" distancama (kada gađaš cilj koji je skoro sa druge strane vidljivog dela mape), sigurno ima popriličan pad. Jedino je pitanje kada ćeš stvarno imati prilike da gađaš tako daleko, praktično osim drugog snajperiste (nepokretnog cilja), ništa se na tim udaljenostima i neće gađati.
Pa ovo je 1.5-2 metra pad na oko 200-300m, ne mogu tacno da provalim ali kako god to je ok

Sent from my Z5
 
Kad kreće beta, jel 31. avgusta za sve platforme? I kako se prijaviti, meni je stigao neki Battlefield Insider newsletter mail doduše ne znam da li sam prijavljen za betu?
 
Kad kreće beta, jel 31. avgusta za sve platforme? I kako se prijaviti, meni je stigao neki Battlefield Insider newsletter mail doduše ne znam da li sam prijavljen za betu?

OB(open beta) je za sve koji naprave akount na njihovom sajtu,tj oni koji su igrali i imaju akount od prošlih BF serijala,nemoraju ništa da rade

Kad dođe 31. jednostavno se logiraj u BF sajt i pixi

Hardline nisam niti pomirisao,ovo ću otpikat OB i sačekat dok se lepo ne ispegla i uzet kad bude 10-10 emra,al prije 10 nek 20

Više gledam ove trajlere manje mi se sviđa
 
Poslednja izmena:
I ja cu tako isto, tako sam uzeo bf3+premium za 18e i bf4+premium za 20e i igrao sasvim solidno. Sta znam posle Cod 4 i Cod Waw, nijedan FPS u MP me ne drzi nesto preterano. Ako nista ove OB u BF igrama nisu lose, cisto da se dobiju neke naznake.

Videcemo dal ce one slepcine iz Activision Blizzard-a onaj COd 4 Remaster prodavati odvojeno od onog novog djubreta, nekad. Mada i ono ce unistiti kako su krenuli, smanjili broj mapa za MP, slepci.
 
Poslednja izmena:
I to sto kazes, nikad dovoljno $:d
 
Sve je to ista pašta,rekli bi kod mene.Jedino Batalion 1944,AKO možda bude valjao kao WWII šuter,al oni šute ,eto nema niš novog već 5-6 meseci

COD sam igrao OB,jeno 7-8 godina nazad,napucavanje u faveli,nemam pojma koji dio....meni bio isti ko CS

Ovde sam kontao da neće biti neki izbor oružija,kad ono ispade da će ga biti više neg u BF4 :p
 
Eh kako je to nekad prosto bilo...
Capture.PNG
 
Kad beše počinje open beta, vidim jos nista ne stiže na mail?

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Ladno nisam znao da sam morao kasnije da biram platformu da bih dobio kod ranije i sad ipak moram čekati sredu iako sam insajder :d
 
 
Kolika ce biti cena, jel se zna ?
I jel ce ponovo biti kod-ovi il samo disk verzija u Srbiji ?
 
Otkako je origina postoje kodovi. A cijene se znaju, pogledaj na originu. Imas tri verzije: 60€, 80€ i 130€.
 
Kako više gledam gameplay snimke tako sve više gubim interesovanje za ovu igru.
Možda neće da se raspada na launchu kao Bf4 (pa i Bf3) ali gameplay mi uopšte ne deluje obećavajuće.
Opet 3d spotting, trouglići, suppression, random bullet deviation...
Da ne spominjem one gluposti gde daju 1400 poena za zauzimanje zastave. Još su i conquest i ticket system promenili....

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno