Šta je novo?

Battlefield 1

Sto jes jes, lepo optimizovano. Sad samo da vidim info za konzole, al kontam da ce ljudi da prihvate igru i naprave solidnu tranziciju na bf1 sto se tice baze igraca.
 
Da ne bude da samo spamujem, ajde jedno gejmplej pitanje - kako se boriti protiv tenkova? Jesu li mašine za rokanje, ili su i ovde dali bazuke pešadiji i to nazvali "eksperimentalno oružje 27"? I kako uopšte napraviti balans ako pešadija ima samo mitraljeze?
 
Pešadija ima protivtenkovske bombe.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ne pratis na casu, okacili smo gomilu klipova sto gameplay, sto istorijske analize oruzja i celokupnih trailera, pa se vrati nazad i prelistaj ako te bas nesto interesuje igra. Ukratko, drugi tenkovi, bombarderi, anti tenk puske i granate, mislim da je to prosto i ocekivano objasnjenje...
 
Ima tamo na klipu,sa topom ga roka
 
Mislim da mozes da ubacis i gas bombu u tenk i da ce se unutra podaviti. Ili da ubacis obicnu, eksplozivnu. Deluje da je dinamika fluida na vrlo visokom nivou za jednu video igru, verovatno i dalje ogranicena hardverom ali se cini da mi to bilo jako realisticno kada bi imali hardverskih resursa na raspolaganju.

Tehnicki igra je top notch ali sa gejmplej strane deluje malo naivno, podseca me najvise na CoD 2 jer se uglavnom napucavas sa drugim pesadincima oko seoskih kuca.
 
[emoji23] dobro ipak je igra u pitanju [emoji41]
 
Hvala svima na odgovorima. Pojma nisam imao kako su to u praksi rešili, a deluje mi kao neko varanje da uđeš u tenk i samo roštiljaš.


Tehnicki igra je top notch ali sa gejmplej strane deluje malo naivno, podseca me najvise na CoD 2 jer se uglavnom napucavas sa drugim pesadincima oko seoskih kuca...

...šmajserima.
 
Koliko se dozivljaj igre menja kad se ugasi HUD:



Inace, evo jos malo detalja sta moze/ne moze:



Animacije ulaska u vozilo i menjanja sedista su sjajne.
 
Poslednja izmena:
Nece ovo biti ispod 50e, smucice im se od para.
Inace dobro izgleda...nema sta.
 
Ima da vozimo zepelin,i pišamo po pešadiji :p
 
Nebojs ,već će neki cmeravi klinjo da zatraži od Dice da ubace zapaljive metke.....biće baš ko u Fury filmu,al sve je dobro dok ne osvajam Sirius i branim Alfa Kentauri :p
 
Kad vec pricate o tome, u single player traileru se vide avioni koji nose one da kazem prve primitivne rakete i sa njima gadjaju Cepelin.
 
Jel moze u taj dirizabl da stane vise ljudi?
 
Prosto mi je žao kada gledam i slušam kako se neko ubeđuje kako će za betu da DICE i ostala dva studija mahnu čarobnim štapićem i promene net code na bolje...

Ubijali se iza zaklona u BF3. Pa u BF4. I sada ponovo u BF1. Ali zato kada dodje BETA B1 toga više neće biti? hahhahaahha
 
Poslednja izmena:
Za nekog ko ima 331h u BF4 previse hejtujes.
 
Za nekog ko ima 331h u BF4 previse hejtujes.

I verovatno 1000 u BF3 i + ostale igre.

Tako da baš zbog toga što mi je do igre tj. franšize i stalo pišem o tome. Da me baš briga ne bih se ni pojavljivao.
 
Poslednja izmena:
Za nekog ko ima 331h u BF4 previse hejtujes.
Pa to mu i daje za pravo da da svoje mišljenje, ma kakvo da je... Za razliku od mase drugih, ju tjub hejtera i hipstera :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ja se jedino u BF igrama nisam nervirao kad mi server proguta metak, cak sta vise smejem se vise no u bilo kojoj FPS igri :)
 
Nazad
Vrh Dno