Šta je novo?

Lenovo Vibe X3

drdekzar

Slavan
Učlanjen(a)
06.02.2011
Poruke
1,893
Poena
210
Ukratko specifikacija:
Display 5.5”, Resolution 1080x1920 pixels
Processor Qualcomm Snapdragon 808 64-bit
Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53 & Dual-core 1.8 GHz Cortex-A57
RAM 3GB
Storage 32GB/Up to 128Gb microSd
Camera 21-megapixel/Front Camera 8-megapixel
Battery capacity 3500mAh
Dual Nano sim with 4G LTE



Dizajn/Izrada
Izrada je od jako kvalitetne plastike sa lajsnom od metala.Nema ni najmanje trunke krckanja ili zvakanja, sve je utegnuto, vakumirano, kada sam ga uzeo bas sam se odusevio izradom, lezanjem u ruci kao dete kad dobije novu igracku.Uredjaj je tezi nego telefoni koje sam do sada koristio, predpostavljam da je zbog masivnog metalnog rama I baterije od 3500mAh.Meni je ovo malo smetalo prvi dan, sad sam se vec navikao.
Display je odlican Full HD 401 ppi, zastita Gorilla Glass 3.Display pruza odlican kvalitet boja, uglove gledanja.Automatsko osvetljenje radi odlican posao.
Perfomanse su mogu reci odlicne, sve radi jako lepo,otvara zatvara aplikacije u milisekundi.Prilikom podesavanja samog telefona instalirao sam dosta aplikacija, bas sam ga arcio I nije se pregrejao pa mogu reci da ni malo, sto se kod telefona koje sam ranije koristio cesto desavalo kod prvog podesavanja.Igricu igram samo jednu Strikers I prilikom igranja nema ni najmanjeg stucanja ili pregrevanja, igrao sam je najduze 40minuta bez prestanka.Android na njemu je 5.1, najavili su da ce dobiti I update Marshmallow.
Baterija kod Lenova uvek brutalno dobra, izgura 2dana kod mene cime sam prezadovoljan.Ceo dan je upaljen Wifi, 3g/4g gde nemam Wifi, 20-tak razgovora dnevno, viber, instagram, reziltati, tapatalk, volim da slikam, muziku ne slusam na telefonu I Strikers igram mozda 1-2 puta nedeljno.
Kamera je odlicna za ovih par dana koliko sam uspeo da je isprobam, mogu reci da je u rangu sa top modelima drugih brendova.Brz focus, gomila modova ( Pro, panorama, art nightscape, artistic hdr, blur background, panorama selfie, fast-motion I slow-motion), pro mode ima dosta rucnih podesavanja, probao sam blur mode I radi odlican posao.Kacio sam nekoliko slika u temu za postavljanje fotografija.
E sad za muziku nisam previse merodavan, skoro nikad na telefonu ne slusam istu, skinuo sam par pesama I kada sam ih pustio iznenadio sam se koliko je dobar, a u isto vreme I jak zvuk.Par kolega koje vise/cesce slusaju muziku na telefonu su bas imali onaj utisak Woooouuu.
Zak raj da kazem da u pakovanju pored punjaca, kabla, slusalica se dobija I prednja folija I zadnja maska.
 
trebalo bi da ja sutra dobijem ovaj telefon, pa da se zajednica siri. :)
 
A niste napisali ono najvaznije, a to je - cena? [emoji4]
Gde ste ga kupili?
 
Ja sam ga uzeo u nekoj kompezaciji, izasao me je 400e.
Koliko sam cuo trebalo bi svakog dana da se pojavi u prodaji.
 
Vidim da ima na kp za 480-500€..nov naravno.
E sad da li vredi te pare ili uzeti neki drugi top model..
 
Naravno da ne, ima nov G4 sličnih specifikacija ali sa boljim SW-om i kamerom za manje para.
 
ja ga dobio kao zamenu za Lenovo vibe shot koji sam dobio na nagradnoj igri. :)
 
Ma lose ti :)

Mozes li da snimis neki klip u bucnom okruzenju da vidimo kako ti mic hvataju zvuk ?
 
Lepo izgleda. Ali brate vidim sada cenu na KP 500e :wave:
 
Video sam i ja, mislim da je bezobrazno velika.Siguran sam da ce on u zvanicnim radnjama biti povoljniji od top modela ali ga nema po oglasima i onda ovi iz Madjarske odvale cenu.Ako se pojavi kod nekog operatera bice on mnogo povoljniji.
 
Bilo je dva iz Madjarske, jedan 480 i drugi 500.Preterali su, treba uskoro da se pojavi u prodaji pa da vidimo koju cenu su spremili kod nas.
 
Vibe shot ima, cenu oko 400€, tako da verujem da ce ovaj imati slicnu.
 
Da malo oživim temu. :)
Evo baterija od danas, neće da ode. :)
046b7536ab351ecfa19ae5b125f73f01.jpg


Sent from my Lenovo X3a40 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno