Šta je novo?

Kingston DTGE9 USB 8GB izgubljena particija / kako da vratim - HELP

aleksandra74

Cenjen
Učlanjen(a)
10.06.2012
Poruke
208
Poena
170
Imam nevedini USB Fash na kom imam neke podatke, nemam pojma kako i sta se izdesavalo ali u Win 7 je registruje ali ne mogu da je otvorim niti da joj odradim format. E sad, podaci mi i ne znace koliko bih hteo da je povratim i da je i dalje koristim, moje pitanje je da li pstoji neki program koji ce povratiti particiju i da mogu da je koristim i dalje, pokusao sam sa Recuva, undelete360 i jos nekim ali ne pomaze.
Pogledajte prilog 192460
Pogledajte prilog 192461
Pogledajte prilog 192462
 
Trenutno radim sa RecoverMy Files pa cu pokusati i sa tvojim nacinom, hvala i javic rez ..:alo::alo::alo::alo:
 
Мени се понекад то деси са неком флешком, онда редом пробам неколико начина и неки успе. Прво обичан формат па HPUSBDisk па rufus а ако не успе, онда неким програмом за партиционисање из линуха убијем партициону табелу и креирам нову. Увек нешто од тога прође.
 
Mozda moze ovako:
Upalis diskpart i kucas

list disk
select disk #
clean
create partition primary
assign
exit

Umesto # kucas broj pod kojim je obelezena fleska.
 

Ja sam na gore navedeni nacin "oporavio" jedan flash disk od 4GB koji je u jednom trenutku Win video kao disk kapaciteta 190MB. Odradio sam po ovom uputstvu i ponovo imam flesku od 4GB. Isprobao - sve rado kao podmazano. Hvala za koristan link.
 
Скини Flash Drive Information Extractor па види који контролер користи тај USB. Затим нађи одговарајући програм за флешовање тог контролера овде и ре-флешуј га.
flash_drive_information_extractor.png
 
Poslednja izmena:
moto tomo nisam nasao program za ovaj kontroler :S: ne mogu da verujem , zar postoji nacin i da se izgubi flash zbog jednog malog Malware :-devil-:
 
Probaj HP USB Disk Storage Format.Ja sam juce drugaru povratio flash sa ovim programom.Flash je od 16gb a video je samo 740mb.Program je jednostavan.Instaliras i pokrenes kao administrator program i kliknes na format.Minut posla.Probaj mozda pomogne.
 
+1 za HP Usb disk storage format. Uspeo je da popravi sve fleške kod kojih sam imao ovaj problem.
 
moto tomo kontroler je Innostor IS916 B1 .... bojke1 nece ni sa HP USB Disk Storage Format ... ubija me psihicki, nije mi do 500 kinti da dam za nov nego ne mogu da shvatim da se tako nesto desi i da ne moze da se vrati.
 
Moze tako je i meni Sandisk Crusiel Edge 8gb , desetine programa sam probao da formatiram i nije moglo.
 
poolmaker, kako ovo radi ? ne snalazim se bas, skinu sam, raspakovao ... i :S:
 
Nisam radio ali imaš na drugom linku objašnjenje.


Insert corrupted Innostor IS916 flash disk to your PC .
Extract Innostor IS916 MP Tool v2.10.02.49.rar and open Innostor IS916 MP Tool v2.10.02.49.exe .

If your flash controller is supported , you will see flash info appears on the software interface .
Click Start to update flash controller firmware .

If you need to change configuration " Config Password : IS0024 " .

1106eaf0eb1bc923547f0d85dafb4db1.jpg
 
Poslednja izmena:
Kod mene je uspelo.Jedino sto je kod mene flash bio na ntfs a kod tebe je fat32 koliko vidim ovde na slici koju si okacio.Mada mislim da nije do toga.Jesi li pokrenuo program kao administrator,ono desni klik na ikonu od programa i run as administrator?
Ako ni to ne pomogne stvarno ne znam sta je u pitanju?
Javice se vec neko sa nekim savetom koji ce ti resiti problem.
 
Sve sam ispratio sa linka, ali nece ni da cuje, pokrene program, obelezim 1 klik Start .... i 0 bodova ... nista se ne desava .... :mad: , iskopace tebe Bili ...ja ti kazem .... :type: :crash:
 
Pogledaj još po okolnim linkovima i u rezultatima u video sekciji, možda naletiš na neki koristan info.
Po svemu sudeći je taj program jedini koji ti preostaje kao opcija.
Pa ako neće ni on tada ili nešto ne radiš kako treba ili do fleša je, ni ti servisni fleš programčići ne mogu da pomognu uvek.
 
1. Start a program. <- покрени програм као админ
2. Insert the USB flash drive.
3. The program pushed scan usb, flash drive defined in 1 port.
5. Press the Start button (Space key)
After waiting a minute or two the program has finished and all the flash drive alive

Ако не успеш окачи слику кад скедираш USB са Usbflashinfo-м ... и ево ти новија верзија програма за флешовање Innostor_916_MP_Package_V123_00_1308021.rar (v2.10.03.52 | 2013/06/13)
 
Poslednja izmena:
Вероватно програм не препознаје твој контролер. Скини овај програм,скенирај USB и окачи слику.
 
Овде се уопште не види који контролер користи тај USB. Како си дошао да користи Innostor контролер? Овако изгледа мој Kingston

Тај твој контролер је неки USB2.0-to-Serial ATA.
 

Prilozi

  • Capture_2016_02_22_21_57_40_609.jpg
    Capture_2016_02_22_21_57_40_609.jpg
    305.7 KB · Pregleda: 29
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno