Šta je novo?

Kako pokrenuti God of War 3 bez diska i bez blu reya??

test

Cenjen
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruke
141
Poena
170
Imam PS3 Fat cipovan i instaliran Ferrox 4.78 BLU RAY NEMAM, kupio sam konzolu bez njega.
Odigrao sam par igara preko multimena i sve ok radi, kako sa eksternim tako i sa internim hardom. ali igre poput god of war 3, twisted metal 2012 i ima jos par naslova moraju sa diskom da se igraju. E sad ja znam da je to pre moralo, a sada sam procitao na mnoge forume da je moguce pokretati sve igre bez diska.
Probao sam preko Iris Manager i patchovao ona dva fajla kao po jednom tutorialu sto sam iskopao na jednom forumu ali nisam uspeo ni tako da pokrenem igru bilo mi izbacalo samo BDEMU mounted in: /dev_usb000/PS3_GAME i posle nista kada pokrenem iz app home foldera.
Ne znam vise sta da pokusavam
 
Poslednja izmena:
Uvek preko iris managera kada probaj da pokrenem tu igru ili twisted metal 2012 ili black ops III, izbaci mi BDEMU mounted: /dev_usb000/PS3_GAME i onda samo iskljuci ne stignem ni OK da kliknem i vrati me na xbm, a posle iz app_home kada udjem nema nista i izbaci mi gresku An error eccurred during the start operation 80028F14
Za ostale igre koje ne traze disk kao sto je Uncharted radi bez problema. A ove igre isprobao sam i sa internog i sa eksternog harda i opet nece
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno