Šta je novo?

ati 4870 hd problem

nidza998

Cenjen
Učlanjen(a)
01.03.2013
Poruke
120
Poena
169
Pozdrav svima, imam jedan problem u vezi ati 4870hd.Posto ona zahteva 2 6-pinska napajanja kojima je potrebno po 2 molexa a moje napajanje codegen 500w ima samo 4, jedan sam stavio za hdd a ova 3 za graficku a potrebno je 4, medjutim ona radi tako ali kad igram igrice sve radi na low kad pokusam da stavim na jace podesavanje par sekundi super fps i onda odjednom crna slika i ventilator ode u 100%.Citao sam nesto po netu da graficka nema dovoljno snage, da li ce ovaj problem resiti molex razdelnik?
 
Napajanje ti je ocaj i nije predvidjeno da od molexa pravis 6-pinske konektore...
Jos ti stavio sa jednim manje, ne znam gde ti pade na pamet....
 
Pa da li se onda isplati ovaj molex razdelnik ili da se uzme drugo napajanje ali opet moram da uzmem razdelnik posto uglavnom nemaju toliko molexa...
 
uzmi novo napajanje.ako su pare problem,gadji LC Power silent giant gp3 seriju po oglasima,iskoci za par hiljada dindzi,nije vredno da se toliko kockas sa grafom i kompom.
 
Da li uzeti blueberry snage 560w drugar prodaje, ili sto sam nasao Ts-Power 520W, sharkoon silentstorm 430w ili LC Power 550W, ali ako moze ovo blueberry posto jeftino ga prodaje?
 
Taj bluberi ti je isti kao tvoje, mozda i gore.
Gledaj da napajanje ima dva 6-8 pinska konektora,a ne sam da ih pravis preko moleksa...
krastavac uzeo si takvu grafu,sad daj pare za napajanje
 
A dobro a ovaj ts-power 520w ili sharkoon silentstorm 430w kaze covek da je mng dobar ?
 
pa sta pitas nas kad toliko verujes coveku? :)
 
Nisam reko da mu verujem, svako ce reci za svoje da je najbolje samo da ga proda, nego se ne razumem bas u napajanja a da dajem dosta novca onda se vise isplati graficka da se uzme bolja a manje snage da joj treba...
 
A koliko si spreman da das za napajanje?
 
Pa sto manje to bolje, znam da treba kvalitetno za ovu grafu, pa nekih 2000-3000din
 
Pa dobro, trazi polovno LC600H-12 ili nesto slicno za 2500-3000din. Naravno, sa sto duzom domacom garancijom.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno