Šta je novo?

Toshiba - Obaveštenje o prestanku dostupnosti svih aplikacija za Smart TV aparate itd

Bane-Nis

Čuven
Učlanjen(a)
03.12.2000
Poruke
1,461
Poena
650
Sta se desava ovo sa toshibom????
Citiram:
"Obaveštenje o prestanku dostupnosti svih aplikacija za Smart TV aparate, Cloud TV aparate i Blu-ray plejere u iTunes prodavnici i na portalu Google Play.

Kompanija Toshiba odlučila je da 8. decembra 2015. obustavi dostupnost sledećih besplatnih aplikacija koje su dostupne u iTunes prodavnici i na portalu. To su dodatne aplikacije za kompatibilne Toshiba televizore i Blu-ray plejere koje služe za upravljanje sa pametnih telefona i tablet računara.

iTunes prodavnica

Toshiba Remote
Toshiba TV MediaGuide
Toshiba Cloud TV

Google Play

Toshiba Remote
Toshiba TV MediaGuide

Slobodno možete da nastavite da koristite ove aplikacije ako ste ih preuzeli na uređaj. Međutim, ako ih deinstalirate, više nećete moći da ih preuzmete nakon ovog datuma.

Usled prestanka dostupnosti ove aplikacije, imajte u vidu da buduće ispravke operativnih sistema iOS i Android mogu da im ograniče funkcionalnost.

Izvinjavamo se korisnicima za eventualne neugodnosti usled ovoga.

Cenimo vaše razumevanje."

(http://www.toshiba.rs/television/)

Znaci kupite smart TV a onda saznate da ste se (tacnije SU VAS) zajebali!
 
nista Novo,meni na Philipsu vec vise od pola godine,ne radi Youtube(srecom Android TV imam,pa tu uvek radi)...bice toga sve vise na modelima starijim od par godina...
 
Meni zato pri izboru TV-a jedini kriterijum je ekvalitet ekrana/prikaza, a sva ta smart, 3D i ostala sr... me ne interesuju.

Imaš Android TV stick-ove, Chromecast, HTPC, milion načina da dobiješ mnogo bolji sistem i performanse nego to što oni ugrađuju u smart TV-ove.

To smart kod TV-a izgleda važi samo par godina, posle toga prestanu da izbacuju update za taj model i gotovo, TV više nije smart.

Ali dok kod ima dobar prikaz, lako ga je opametiti :D
 
Posto se ne razumem uopste a ne pitam za mene, sledeci problem ...

TV Toshiba L7335D ne radi vecina aplikacija tipa YouTube itd ... dali moze da se vrati da proradi (neki update) ili je to zamrlo?
 
tesko,ako nema zvanicne podrske od proizvodjaca....

Sent from my TALK_5H using Tapatalk
 
Da li jutjub,kodi, rade i dalje na smart tv Toshiba ,modeli starii godinu,dve npr TOSHIBA 32L3763
 
Nazad
Vrh Dno