Šta je novo?

Nexus 5X ili LG G3

dani

Cenjen
Učlanjen(a)
07.01.2014
Poruke
0
Poena
150
Pozdav ljudi, dvoumim se izmedju ova dva modela telefona. Potreban mi je savet, misljenje, ..

Da napomenem uzimao bih nov telefon.
LG G3 (32gb/3gb rama).

Hvala unapred.
 
Bas tesko pitanje :)
Zavisi sta si koristio pre toga,sta ocekujes od moba itd itd.

Postavi prioritete i par pitanja i sigurno ces dobiti odgovor
 
Ako ti odgovara memorija od 16gb posto je 32gb varijanta u Srbiji tesko nalazi i skuplji je onda je 5x mnogo bolji izbor. 2gb rama nije hendikep na stock androidu bez blata. Najveci hendikep nexusa je ta mala memorija koja je na granici upotrebljivosti
 
Trenutno koristim BLU Vivo Air. Ocekujem fluidnost, da radi bez stucanja, dobru kameru. Interna memorija mi nije toliko bitna, trenutno imam takodje 16gb i zadovoljava moje potrebe.

Nisam gore naveo izmedju kojih tacno modela se dvoumim:

*Nexus 5X (16gb)
*LG G3 (32gb/3gb)

E, sad po konfiguraciji deluje mi G3 bolji, vise memorije, rama, velicina displeja...a jeftiniji za oko 50e od Nexusa 5X.

Dok Nexus ima nekih dodatnih karakteristika kao sto je fingerprint senzor, Type-c konektor, cist google-ov android (Marshmallow).

Znam da se ne moze samo na osnovu karakteristika oceniti koji je bolji, itd., zato me zanima kako su se pokazali u praksi, ili ako je neko koristio oba telefona..pa je uvideo neke prednosti/mane.

Hvala.
 
Jel moze neko da pojasni, ja sam sad skroz zbunjen. Deluje mi kao da je G3 bolji u svemu sem u chipsetu.
 
Dovoljno samo sto je cist android.

G3 je uskoro odsvirao svoje sa sa azuriranjima sistema, 6.0 mu je zadnje sto je dobio, mator je, a nexus 5x aktuelan, nov, svez, jos ce u naredne dve godine sigurno imati podrsku, a mozda i duze.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno