Šta je novo?

Alcatel pop c1 custom rom

Worf

Čuven
Učlanjen(a)
04.03.2004
Poruke
732
Poena
619
Помагајте!

Случајно сам обрисао фабрички оперативни систем па сам се после морао добро намучити да инсталирам било какав. Пробао сам их доста али су скоро сви били на шпанском и енглеском али мени треба српски језик. Не могу да верујем да не постоји могућност да се само дода језик са пар кликова!!? Не занима ме само локалитет да променим, видео сам да постоје неке апликације за то, него да комплет систем буде на српском језику. Нигде не могу да нађем чак ни како се додаје било који а камоли српски. Било каква информација би ми помогла. Хвала
 
То су ти ромови о којима сам причао, све сам их изређао. А нигде на интернету не могу да нађем ни један други извор јер сви линкови воде ка тој страници.
 
Јел има неко да то ради, платио бих, немам ја времена да се много с тим зезам.
 
Нашао сам неки ром са српским језиком али ради само док се не рестартује први пут и после тога телефон неће више да се упали. :(
Саћу да покушам са тим алкателовим програмом да вратим оригинал :)
 
Sta ce ti na telefonu kad se sistem radi iz fastboot-a, zakacis na komp, ima uputstvo, on nadje adb drajvere, ides na firmware update i pratis uputstvo, mislim da se drzi neka kombinacija dugmica dok je iskljucen tel i dok drzis zakacis na usb i on sve ostalo sam zavrsi....
 
Тражи ми да отворим ту апликацију на телефону..... која изгледа не постоји за телефон :(
 
Хвала, вратио ми се фабрички програм :) заједно са VIP лого-ом лол
 
Nazad
Vrh Dno