Šta je novo?

ex-yu (srpski prvenstveno) kanali

joaki97

Cenjen
Učlanjen(a)
18.01.2014
Poruke
241
Poena
169
zanima me da li imaju negde dobri pluginovi za kodi ili neki drugi media server ili neki program, nevezano, gde se mogu gledati uživo makar rts1, rts2, i još ako imaju sportski to bi bilo divota. na kodiju sam instalirao macedonia on demand i croatia on demand (hrt ima hd), ali rts samo sat, nema ni 1 ni 2. kao i neke pluginove ako imate za preporuku gde može da se odgleda uz neku pristojnu sliku španska liga, premijer, liga šampiona itd... ostali sportovi manje više. imam pheonix, futbol, sportsdevil uz pomenute croatia i macedonia on demand
 
pheonix>valhalla>live tv>live games je po mom misljenju najbolji za premijer ligu

probaj i castaway
 
zanima me da li imaju negde dobri pluginovi za kodi ili neki drugi media server ili neki program, nevezano, gde se mogu gledati uživo makar rts1, rts2, i još ako imaju sportski to bi bilo divota. na kodiju sam instalirao macedonia on demand i croatia on demand (hrt ima hd), ali rts samo sat, nema ni 1 ni 2. kao i neke pluginove ako imate za preporuku gde može da se odgleda uz neku pristojnu sliku španska liga, premijer, liga šampiona itd... ostali sportovi manje više. imam pheonix, futbol, sportsdevil uz pomenute croatia i macedonia on demand
da li si obisao malo detaljnije Croatia on Demand,ima tamo dosta toga,kad udjes u listu...
bh0sk.png

14y6cts.png
 
nije radio rts 1 ni rts2 ni eurosport 1 ni eurosport2
 
Sve te free varijante su samo za ljude koji nemaju nikakvog drugog izbora, ali za ozbiljnije gledanje, niđe veze, kakvo crno uživanje.:wall:
 
e,ako je tako,onda satelit,motor,dobar cs i uzivanje moze da pocne ili mozda iptv paketi koji se takogje placaju.
 
naravno kada ga pravi Natko cije delo je i croatia on demand
 
Nazad
Vrh Dno