Šta je novo?

Pakao sa AMD-om

e zamisli kako bi lepo krckao te fajlove na recimo 4,7ghz,a za to te koci plojka a i hladjenje koje bi moglo da se izbori ne kosta nogu i ruku,ako bi uzimao polovno :) sad sam se opet prilio na fx-a,ako neko naleti na crosshair IV za lepe pare neka siba pm :)
 
Vidim da dosta vas u temi ima FX procesore i uglavnom FX8320e, pa me zanima hoce ga izgurati ova moja plojka kolko tolko? Cekam ga da mi stigne u petak od komsija preko
 
edit: ako je onaj biostar sa semi analog naponskom,to bi trebalo cak da moze i ozbiljniji klok da istera.naravno,ni govora o 1,5v,ali bi trebalo da si miran do bar nekih 1,425v pa koliko chip baci.
 
Poslednja izmena:
Pa nista neka menjaju "glavu za glavu".:d
 
edit: ako je onaj biostar sa semi analog naponskom,to bi trebalo cak da moze i ozbiljniji klok da istera.naravno,ni govora o 1,5v,ali bi trebalo da si miran do bar nekih 1,425v pa koliko chip baci.
Mislim da to poseduje TA970Plus. Ali sve u svemu videcemo kada stigne FX. Trebace mi i drugo napajanje ali za to cu otvoriti novu temu.
 
no afens,ali ja bar ne planiram bas toliko da dam na fx-a,skoro je za te pare mogao i 4690k + plojka da se iscima,zato i spominjem nanisulju IV da citav komplet ne ispadne previse preko 150e,sto je neka gornja granica isplativosti,naravno ko ne renderuje po celi dan i tu je vise sporta radi.ako bas ne naleti takva neka kombinacija,uvek za male pare moze regor da se iscima,i sve potrebe za klokovanjem i petljanjem se zadovolje. :)
 
Bio je pre koji dan 4690k za 150e, i jos ostane 80e za plojku - znaci moze da naleti. Samo treba biti strpljiv.
 
no afens,ali ja bar ne planiram bas toliko da dam na fx-a

Bilo je na KP (mislim da i sada ima) FX 6300 za 60ak evrova.
Toliko prodaju i i3 3220,3225.
Sigurno da bih pre uzeo 6300 nego i3 ivy.
 
Gde ga nadje za 60e da mi je znati.. Bio je jedan za 75e pa ni tog vise nema. (pratim nedeljama vec)
 
Nazad
Vrh Dno