Šta je novo?

Kupovina po nabavnoj ceni kod domacih distributera?

SSD od 480 GB i Geforce GTX 970. "Marka" mi je nebitna, mada bih u slucaju graficke izbegao Sapphire.

Nisam ni siguran da safir pravi nvidiu, predpostavljam da bi uzimao po ceni za zaposlene sa 15% od maloprodajne gde je 400€ gtx970 gigabyte OC i 131 blast 480gb sa popustom 450€ ukupno

KP - gigabyte g1 bolja nego ova gore 335€
500gb Samsung evo 850- 150€

E sad pitanje je da li je ovih 15% u Altiju to moze da ti kaze drugarica, koliko sam cuo toliko im je 12-15% u sportvisionu za zaposlene, sve je to rekla kazala, tako dok nemaš potvrdu, ali ja bi se na tvom mestu pruzio jos 30€ za bolju grafiku i SSD od 500gb


Edit. Sad imas na oglasima strix OC gtx970 za 310€ sa domacom garancijom sa 2 i nesto godine garancije u gigatronu
 
Poslednja izmena:
Ako nađeš negde Sapphire GTX 970, svaka ti čast. :)

Tako je, zaboravih u potpunosti da Sapphire ne pravi Nvidijine karte. Jednostavno, ne bavim se hardverom vec 100 godina, tako da sam to potpuno smetnuo sa uma.

Predpostavljam da bi uzimao po ceni za zaposlene sa 15% od maloprodajne gde je 400€ gtx970 gigabyte OC i 131 blast 480gb sa popustom 450€ ukupno

KP - gigabyte g1 bolja nego ova gore 335€
500gb Samsung evo 850- 150€

E sad pitanje je da li je ovih 15% u Altiju to moze da ti kaze drugarica, koliko sam cuo toliko im je 12-15% u sportvisionu za zaposlene, sve je to rekla kazala, tako dok nemaš potvrdu, ali ja bi se na tvom mestu pruzio jos 30€ za bolju grafiku i SSD od 500gb


Edit. Sad imas na oglasima strix OC gtx970 za 310€ sa domacom garancijom sa 2 i nesto godine garancije u gigatronu

U redu, hvala na odgovorima, razmislicu jos malo pre nego sto se za bilo sta odlucim.

A sto se tice same teme, ona bi mogla laganice u lock. Na bench izgleda treba dolaziti po ljubavne savete, a ne ove hardverske prirode. :d
 
Apelujem na moderatore da zatvore ovakve ******ske teme sto pre.....
Saphhire i Nvidia.....Boze sta sve necu cuti
Please lock
Hvala :)
 
Poslednja izmena:
Bench forum at it's best... Pitas za odokativno misljenje o ceni hardvera (ne 100% podatke) i dobijas odgovore tipa: "Drugraica se lozi na tebe, vodi je u bioskop..." :D

Nek je vodi kuci da joj pokaze hardver. :D
 
Nazad
Vrh Dno