Šta je novo?

D-LINK DIR-615 DD WRT

lakosta77

Cenjen
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruke
350
Poena
169
Imam pomenuti ruter sa verzijom B2 . Hteo sam da ubacim ddert ali vidim da u podrsci nema sovtvera za tu verziju , ima za A,C,E,H, ali nema za B2 , da li je neko probao da ubaci drugu verziju u isti ruter ?
 
Druga verzija znaci drugi chipset ili manja memorija ili nesto trece, tesko da se moze nesto uraditi ako sam ddwrt oficijalno nije podrzao tu verziju, mozes samo brikovati ruter i onda u prodavnicu po drugi..
 
Pa toga se i plasim . Radio sam dosta rutera sa ddwrt-om , ali za svaki je imala verzija . Ovaj B2 nema oficijalno podrzanu ali na nekim forumima se spominje da moze od E4 verzije , ali koliko je za verovati . Videcu ako se niko ne javi da je probao , ide na oglas.
 
Druge verzije čega? Ovog 615? Svi ostali imaju druge čipove. Čak i da su isti, a pošto nije Broadcom, opet ne može, jer imaš samo 2MB Flash. Diži ruke od toga. Ili nabavi nešto drugo, ili ga koristi tako, ili na prodaju....
 
Ma da . Prostudirao sam sve o njemu i gledao uporedne testove sa ostalim istim modelima . Svi su sa 4mb memorije , a samo ovaj B2 sa 2mb sto je i nemoguce da se ubaci ddwrt. Sutra ide na dobos.. Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno