Šta je novo?

Hewlett-Packard 250 G3,iz Vipa,koliko je dobar?

Zujka

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.05.2014
Poruke
364
Poena
69
Uzecu u Vipu ili ovaj laptop ili tablet,laptop je

http://www.vipmobile.rs/mobilni-uredjaji/internet-uredjaji.3541.html#specifications.

16000 na 12 rata delim i mesecno za net 1590.Da li zavrsava prosecnu upotrebu ovaj model?Nemam sada kesa za nov preko oglasa.
Ili je bolje da npr kupim tablet koji imaju

http://www.vipmobile.rs/mobilni-uredjaji/internet-uredjaji.3630.html#specifications

pa tablet da prodam,ne znam za koji novac pa da kupim iz oglasa nesto za taj kes a da je bolje od ovog gore modela laptopa?
 
To ti je osnovni model, dobar je za nezahtevan surf i multimediju.

Ako već imaš net, tj. nije ti neophodan ovaj vipov mobilni net, možda je bolje da uzmeš neki beskamatni kredit (tipa efg na 12 rata do 50.000) i da za 30-40 000 kupiš neki bolji laptop


Eventualno, pogledaj i mts ponudu uz box pakete, mozda nadjes nesto interesantno.
 
Ne mogu kredit samo preko Vipa mogu nesto,daju mi.Gledam ovaj tablet je T555 po oglasima 250 eura je nov,da uzmem tablet i prodam i kupim neki laptop za 250 eura?Slab je ovaj model ali nemaju druge modele :( Mts mi ne da nemam nista kod njih pa zato,pitao sam vec.
 
Ako kupujes taj HP laptop odmah ti preporucujem da mu dokupis jos 2GB rama DDR3L SODIMM(10 evra) i SSD od 120GB(50 evra) , procesor jeste slab ali ne bi trebalo da bude problema sa surfom i do 720p na youtube ako uradis ovo sto sam naveo , zato sto graficka uzima od 128 do 256MB i kada se to oduzme od 2GB rama(2048MB) ostane ti 1792MB sto nije dovoljno za surf , browseri za surf Firefox , Chrome , Opera sve vise traze memorije i 4GB je neki sad minumum za surf kao i SSD od 120GB , ako ga ostavis na 2GB tacnije 1792MB(kada graficka uzme svoje :smash: ) i ne ugradis mu ssd onda ga bolje i ne kupuj , veruj mi.
 
Ako kupujes taj HP laptop odmah ti preporucujem da mu dokupis jos 2GB rama DDR3L SODIMM(10 evra) i SSD od 120GB(50 evra) , procesor jeste slab ali ne bi trebalo da bude problema sa surfom i do 720p na youtube ako uradis ovo sto sam naveo , zato sto graficka uzima od 128 do 256MB i kada se to oduzme od 2GB rama(2048MB) ostane ti 1792MB sto nije dovoljno za surf , browseri za surf Firefox , Chrome , Opera sve vise traze memorije i 4GB je neki sad minumum za surf kao i SSD od 120GB , ako ga ostavis na 2GB tacnije 1792MB(kada graficka uzme svoje :smash: ) i ne ugradis mu ssd onda ga bolje i ne kupuj , veruj mi.

Teško da će moći da doda još 2gb ,pošto je celeron ima samo jedan slot.
 
Nazad
Vrh Dno