Šta je novo?

ArenaSport Sport Klub i ostali sportski kanali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MAXtv je sponzor hrvatske lige, ali njihov petogodisnji ugovor istice ovog leta, a kako stoje stvari, T-com je resio da ne produzava saradnju sa njihovim fudbalskim savezom, pre svega zbog odnosa prema Zdravku Mamicu, a upravo je on bio kljucni covek preko kojeg je hrvatska Arena uzela prava prenosa od HRT-a na osnovu tog novog sponzorskog ugovora iz 2011.

Ovo nema nikakve veze sa nasom Arenom, posto nas Telekom nikada nijedan jedini dinar nije izdvajao za prenose hrvatske lige, vec je na osnovu svoje strateske saradnje sa MAXtv platformom imao pravo prenosa odredjenih utakmica, a to sto je sada u susedstvu na snazi sukob izmedju fudbalskog saveza i Mamica, koji ima podrsku sponzora, je nesto sasvim drugo.
 
Sbb-ov D3go ,najgori program koji sam u zivotu koristio..
 
Kimimax jel bi mogo da mi kazes kako pratis sport klub preko vlc ?
 
Verovatno ima paket preko next-gena ili slicnog servisa, nista novo.
 
Kimimax jel bi mogo da mi kazes kako pratis sport klub preko vlc ?

pratim preko servera iptv naravno besplatno ima na milion takvih servera al ovaj sam naso samo sa sebe javi mi se na PP da ti dam jedan server imas full AS,SK HD

SportKlub1-6 Slovenija :smoke:
SK1-6 SLOVENIJA.png
 
Poslednja izmena:
Aj daj i meni link za AS i SK HD na PM, ako nije problem.
 
Sportklub je od Super Bowl-a (prethodne nedelje) uveo novi način komuniciranja sa korisnicima preko Twitter-a, jeste da je fazon preuzet od američkih kolega i da nije istina da su oni prvi koji su se dosetili, ali dobro.

Nakon prošlonedeljnog lupetanja o NFL pravilima i procenama osvajanja SB-a, danas su ponovo krenuli da odgovaraju na pitanja, pa su, verovatno u zanosu odgovora, postavili nekoliko pitanja pratiocima. Između ostalog jedno od pitanja tj. poll-ova bilo je i pitanje da li bi njihovi gledaoci voleli da gledaju NHL i Copa America Centenario sledeće sezone. Dobili su različite odgovore, ali ono što mi je privuklo pažnju jesu pitanja o Premier ligi, francuskoj košarci itd, za koje je ovde potvrđeno da ih je Arena otkupila. Jedini odgovor za Premijer ligu bio je "pregovoramo". Celokupne razgovore možete pogledati na njihovom Twitter nalogu, da se ne bi mučio sa dvadesetak skrinšotova.

Pitanje za @makarenu u vezi NHL-a je da li je Arena zainteresovana za nastavak prenosa?
 
Poslednja izmena:
Toliko je informacija ovde u poslednjih mesec dana u vezi premier lige da jednostavno sve što pojedinci tvrde treba uzeti sa velikom dozom rezerve...Makarena@ koliko možemo verovati u sve ono što si nam ovde izneo i koliko su te informacije tacne,pogotovo što drugi tvrde suprotno.
 
sportklub privodi kraju pregovore oko kopa amerika i nhl, premijer liga je odavno spakovana ;)

@autsajder jos uvek se nista ne zna, ali ce verovatno hrt uzeti prava
 
@vladavina & @petar1982

A koja je poenta da ja non-stop jedno te isto ponavljam, Arena Sport je kupila Engleze i Meksikance u fudbalu, Francuze u kosarci i Kopa Ameriku, te cetiri stvari su potpisane, znaci ugovori crno na belo stoje u kancelariji, vec su uplaceni i avansi, stvarno ne vidim svrhu da to iznova i iznova objasnjavam, ako ne verujete, lepo sacekajte zvanicne potvrde.

Evo imate i ovog klinca sa SK foruma sto ovde troluje do besvesti, samo sto njega donekle razumem jer ocigledno decko voli Premijer ligu, a ima samo SK kanale, pa mu tesko pada pomisao da ce morati da juri strimove preko neta od sledece sezone, meni uopste nije zanimljivo da se ovde prepucavam i ubedjujem nekoga u nesto, strpite se malo i videcete.

Zvanicni twitter nalog Sport Kluba vode Marina Sekulic, Maja Todic, Branislav Jocic i Vladimir Vesic, a svo cetvoro takodje rade i za N1 televiziju, oni su takodje medju glavnima i na onom njihovom forumu, mada tu dosta ucestvuje i onaj Ranko Cabarkapa, drugim recima oni su upuceni u Nemanjine poslove kao i prosecan korisnik na ovom forumu, tako da mi ne pada na pamet da komentarisem njihova pisanja, isti ti likovi su lozili ljude kako SK uzima LS i LE.

Arena jos uvek nije odlucila da li ce da produzava prava za NHL, vec sam i o tome pisao, ma ustvari dzaba ja bilo sta pisem ako moram hiljadu puta da ponavljam, budite malo strpljivi i sacekajte na saopstenja, ili slusajte onog klinca sto se javlja nakon svakog mog posta, neka vam u medjuvremenu i otkrije kako se zove firma preko koje je SBB kupio zavrsnicu Konkakafa.
 
Osedeo sam bez premier lige majke mi, ja ti veruje because I want to belive :)
 
Cekaj ako sam dobro shavtio SBB u Srbiji vise nece imati Englesku Premier ligu od 2017 na SportKlubu ?
 
Tako tvrdi @makarena a ovaj sa SK tvrdi suprotno.
Videcemo. Ja sam obezbedio i jedno i drugo.
 
Ma slazem se i nisam nista lose rekao za @makarena-u.
Za lika sa SK se slazem.
Samo ne znam sto nastupas sa tim ratnickim tonom kad vec mislimo isto?
 
Meni samo nije jasna tolika zainteresovanost za premier ligu.Sve živo je namešteno a naročito u fudbalu,svaki sport je maltene izgubio smisao,igra se svaki dan,samo su na ekranu druge boje dresova.Sva sreća te me ovakve vesti ne tangiriju ali moram priznati da je ova diskusija jako zanimljiva,u rangu kviskoteke ko je koja prava osoba.Ne bi me čudilo da kladionice objave kvotu ko preuzima premier ligu.
Bolje je čitati ovu temu nego gledati dnevnik i slušati laži političara sa ekrana,ovo je bar istinski zanimljivo.
 
Poslednja izmena:
najgledanija liga. najzanimljiviji fudbal i sl..pa je i logicno da je ovolika polemika i potraznja. Veliki broj ljudi samo to ceka da bi se prebacio na odgovarajuci provajder koji emituju arenu ili sport klub. Ja licno imam oba ali prenose gledam il gledao sam na stranim kanalima. Englezi i Francuzi imaju najbolji uvod u mec i najzanimlivije komentatore. I slika HD rastura
 
ko je prvi rekao da je arena izgubila hnl, lik koji baljezga gluposti ili relevantna makarena?

polako, necete makarenu gledati ovde mnogo od kad stigne zvanicno obavestenje za pl
 
Momci,bravo,ulepšavate mi dan.Ovo je sto puta bolje nego da gledam namešteni fudbal ili da čitam neki špijunski roman.
 
Poslednja izmena:
ko je prvi rekao da je arena izgubila hnl, lik koji baljezga gluposti ili relevantna makarena?

polako, necete makarenu gledati ovde mnogo od kad stigne zvanicno obavestenje za pl

Kakvo ce biti to zvanicno obavestenje ? I kada ?

P.s.
@HDMI
Smaras,napusti temu ako te ne interesuje fudbal i okreni se baletu i teniskim celendzerima u andori i moldaviji.
 
Poslednja izmena:
@vladavina & @petar1982

A koja je poenta da ja non-stop jedno te isto ponavljam, Arena Sport je kupila Engleze i Meksikance u fudbalu, Francuze u kosarci i Kopa Ameriku, te cetiri stvari su potpisane, znaci ugovori crno na belo stoje u kancelariji, vec su uplaceni i avansi, stvarno ne vidim svrhu da to iznova i iznova objasnjavam, ako ne verujete, lepo sacekajte zvanicne potvrde.

Evo imate i ovog klinca sa SK foruma sto ovde troluje do besvesti, samo sto njega donekle razumem jer ocigledno decko voli Premijer ligu, a ima samo SK kanale, pa mu tesko pada pomisao da ce morati da juri strimove preko neta od sledece sezone, meni uopste nije zanimljivo da se ovde prepucavam i ubedjujem nekoga u nesto, strpite se malo i videcete.

Zvanicni twitter nalog Sport Kluba vode Marina Sekulic, Maja Todic, Branislav Jocic i Vladimir Vesic, a svo cetvoro takodje rade i za N1 televiziju, oni su takodje medju glavnima i na onom njihovom forumu, mada tu dosta ucestvuje i onaj Ranko Cabarkapa, drugim recima oni su upuceni u Nemanjine poslove kao i prosecan korisnik na ovom forumu, tako da mi ne pada na pamet da komentarisem njihova pisanja, isti ti likovi su lozili ljude kako SK uzima LS i LE.

Arena jos uvek nije odlucila da li ce da produzava prava za NHL, vec sam i o tome pisao, ma ustvari dzaba ja bilo sta pisem ako moram hiljadu puta da ponavljam, budite malo strpljivi i sacekajte na saopstenja, ili slusajte onog klinca sto se javlja nakon svakog mog posta, neka vam u medjuvremenu i otkrije kako se zove firma preko koje je SBB kupio zavrsnicu Konkakafa.

Ne razumem zašto se ljutiš, kada si i u ovom postu saopštio mnogo novosti, pogotovo oko Twitter naloga i ljudi koji ga vode, tako da sada imam zaokruženu priču (mogu ti napisati u PP, ako te zanima).

Hvala za odgovor u vezi NHL-a. :)
 
ko je prvi rekao da je arena izgubila hnl, lik koji baljezga gluposti ili relevantna makarena?

polako, necete makarenu gledati ovde mnogo od kad stigne zvanicno obavestenje za pl

Navedi nam još neke od planova SK-a za otkup novih prenosa, čujem da je Formula Eu fokusu? :)
 
Fk loznica
Koliko puta potežete priču oko zvaničnih obaveštenja,zar vam nije više muka da kao papagaji ponavljate jedno te isto.Kažu vam lepo da mora da se sačekaju zvanična obaveštenja a vi i dalje potežete ono dvoje svaki dan da vam izvlače nekakve nove i nove dokaze.
Ostavite više to dvoje ljudi na miru i gledajte fudbal,bilo koji samo ga gledajte,nemam ništa protiv.
Svako dobro i pozdrav.
 
Poslednja izmena:
ko je prvi rekao da je arena izgubila hnl, lik koji baljezga gluposti ili relevantna makarena?

Nisi ti nista prvi rekao, vec si samo preneo ono sto je renne napisao jos pre nedelju dana.

http://i.imgur.com/57PUqfz.jpg

**

Inace ponavljam, koga briga za hrvatsku Arenu i prenose njihove lige, to je toliko nebitno za nas Telekom da im je i drago sto je T-com tamo zaratio sa njihovim savezom, taj gubitak ce jedino MAXtv osetiti na svojoj kozi, mada prezivece oni i bez toga, nije bas da su ljudi masovno prelazili na njihovu platformu zbog utakmica HNL-a, to je smesna liga kao i nasa.
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel ima nekih informacija o NBA? Hoce li biti jos nekih termina, prenose vecinom slabije utakmice, ASW je bio odlican.
 
Jel moze neko da mi da link za sk i as hd preko vlc-a?
 
@ako nekome nisam poslao iptv neka se javi ponovo prepun sam bio porukama pa vise ne znam sta sam kome poslao trenutno aktualne samo arene
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno