Šta je novo?

ArenaSport Sport Klub i ostali sportski kanali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima , proverio sada. Posta net Mirijevo Arena5 HD..radi norlmalno
 
Kad smo kod prava,zna li neko do krad SK ima prava na holandsku Erdevisiu ?
Nekako su kod SK-a pali u drugi plan,po nekad prenose jedan meč,a nekad se zna desiti da ih nemam nikako u shemi.

Volio bih da pređu na Arenu,ako budu imali mogućnost i ako prava budu na tržištu.
 
Kad smo kod prava,zna li neko do krad SK ima prava na holandsku Erdevisiu ?
Nekako su kod SK-a pali u drugi plan,po nekad prenose jedan meč,a nekad se zna desiti da ih nemam nikako u shemi.

Volio bih da pređu na Arenu,ako budu imali mogućnost i ako prava budu na tržištu.
Ostaju na SK a ugovor im vazi sve do 2018
 
Sad kad im PL pređe na AS imaće više nego dovoljno termina na 6 kanala da prenose holandski fudbal...
 
Ma malo je to. Trebaju kao Bein sport, jedno 20-ak kanala pa da pokriju sve. :D :D
 
Eh,kad se setim kad je RTS prenosio Premijer ligu...

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
I sta bi na kraju????? Kad objavljuju ko prenosi PL? Pre Olimpijade ili posle?:D
 
Lester šampion PL,A kakva nas tek sledeća sezona očekuje i to sa Murinjom, gvardiolom, konteom i klopom na klupama najvećih klubova i sve to još samo na ARENI SPORT...
 
Na svu srecu neces morati da se roknes, posto je Arena jos krajem decembra uzela Premijer ligu.
 
Na svu srecu neces morati da se roknes, posto je Arena jos krajem decembra uzela Premijer ligu.

E, svaka čast za post, ubih se od smeha. :)

Ne znam da li ste primetili, ali niko, ali apsolutno niko, sa Sport kluba više ne pominje Premier ligu, a što je najsmešnije, slična tema je na njihovom forumu zaključana. Kada kažem niko ne pominje mislim i na botove koji su nas ovde redovno posećivali.

Da li je krenula Arena 6 na MAX tv-u?
 
Kakve će samo komentare dobiti SK,kad se objavi da je Arena uzela Engleze..

Većina ljudi sa njihove fb stranice,koliko sam upratio,imaju SK samo zbog Engleza.
 
Nisam ispratio njihovu fb stranicu, da li se komentarišu ove vesti u vezi prelaska Premier lige na Arene?

Prenesi nam malo atmosfere. :)
 
Još ne.

Ali će se rasplamsati situacija kad Arena objavi da je uzela,ili kad SK objavi da više nema prenosa Engleza.
 
Fudbal za uživanje na areni sport od sledeće sezone:pL,ITALIJANSKA LIGA, FRANCUSKA,ARGENTINSKA,BRAZILSKA,BELGISKA,GRCKA,LIGE IZ REGIONA...dakle najbolji fudbal samo na areni sport...uzivajte
 
Hoćemo ali kako, pošto ne daju ni da platiš paket? Hit

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Kako ne daju imas preko satelitske platis i uzivas, a preko ikoma naravno ne mozes ako si na to mislio, ali tu AS nije kriva vec SBB on je "rat" i zapoceo pre 5 meseci ostalo su posledice.
A zasto su poceli pa upravo zbog toga sto je krajem prosle godine AS kupila prava za PL i to razbesnelo SBB i krenuo da ukida Posti a zatim i Mts ikomu AS.

My Samsung S6 sent this
 
Ma ne želim antene i bilo šta, moja poenta je da hoću da platim.. Ne krivim ja mts, ko god da je kriv, strasno je što ne možeš ni da platiš, koliko da košta..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ma ne želim antene i bilo šta, moja poenta je da hoću da platim.. Ne krivim ja mts, ko god da je kriv, strasno je što ne možeš ni da platiš, koliko da košta..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Pa cekaj ni Posta nije zelela da joj SBB ukine SK pa su to uradili. Eh sta ti zelis pa ne pitas se ti u tom ratu nista prijatelju moj ti si kolateralna steta kao i svi sa SBB, ikoma, mts-(zbog SK), Poste isti razlog.
Nisi ti to zeleo ni Pera sa ptt nije zeleo da nema SK.
Da li ti mislis da ljudi koji su na sbb-u nebi zeleli da imaju AS pogotovu kad su englezi sad tamo?

My Samsung S6 sent this
 
Isto tako ima pravo pera sa ptt da kuka što za svoje budjave pare ne može da gleda nešto.. A pitam se ja i svaki drugi korisnik, jer on zbog mene postoji, ne ja zbog njega

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Isto tako ima pravo pera sa ptt da kuka što za svoje budjave pare ne može da gleda nešto.. A pitam se ja i svaki drugi korisnik, jer on zbog mene postoji, ne ja zbog njega

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
I sta dobija kukanjem?
Isto sto i ti.

My Samsung S6 sent this
 
Pa dobro, da ne kukamo, furao neke kartice i tanjire i svi srećni, veselse bože

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Naravno da nikada nećemo biti zadovoljni što se tiče prenosa i rasporeda, ali bedno što je moraš da uložiš dodatno da bi mogao da gledaš obe televizije. Ljudi su predložili najjeftinija rešenja kako doći do obe televizije, prelistajte temu, ali agen.me je u pravu svi smo mi kolateralna šteta, i tako će biti i narednih godina.

Strimovi su poslednje rešenje, za nekog prvo, ali, govorim u svoje ime, nemam nameru da dodatno ulažem u antene, tanjire, kartice i ostale stvari.
 
naravno - ogromna vecina se nece svakodnevno cimati sa strimovima, vec ako nema-nema ... kao npr lige sampiona utorkom ... na tu temu me zanima zna li neko koliko jos rta ima godina taj skrnav ugovor za ligu sampiona?
 
Rts je tek produžio ugovor čini mi se prošle godine, zašto misliš da će sledeći put želeti da više plate i uzmu jači ugovor?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno