Šta je novo?

ArenaSport Sport Klub i ostali sportski kanali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A, ljudi, aman, smoriste čoveka... Pa nema milion liga pa da svaki dan potpišu nešto novo... Svaki treći dan neko pita ima li neka nova liga, ima li neka nova liga... Ima, sve će Arena prenositi a ove ostale televizije po svetu će da se zatvore...
 
Ovo je slika sa satelita, MaxTV Hrvatska... Na Areni1 je stajao logo Arena6.

Zašto? Nemam pojma. Možda testiraju?
 
U Srbiji je za sad nema. Sad sam gledao na Telekomovom IPTV-u

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Na MAX TV HRVACKA pojavili se kanali sport klub 4,5,6 što je još jedan od znakova da se premier liga seli na arenu sport od sledeće sezone.
 
Max Tv ide preko interneta, a ne satelita. Nemoj pisati ako ne znas.
 
Blago nama s'tebe crni roko.MAX TV ide preko 16e satelita.
 
Još uvek se ne zna da li su to SK456, al se sumnja da jesu.
 
Ladno su vec krenuli da testiraju AS6, dosta ranije nego sto sam ocekivao, mislio sam da nece pre juna krenuti test faza.
 
Makarena, hrvatski, crnogorski i makedonski telekom.. Jel oni placaju srpskom telekomu sto prikazuju Arena Sport? Zaso nijr srpsko telekom poceo da testira AS6 nego hrvatski?
 
Poslednja izmena:
Ja verujem Makareni!Vidi se da je upucen dosta covek.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
@shabaninonda

U pitanju je strateska saradnja, niko od tih navedenih provajdera ne placa za prikazivanje Arene, vec zajedno ucestvuju u podeli profita od pretplatnika i oglasivaca, najvise naravno profitira srpski Telekom.

A sto se tice testiranja AS6, ponavljam jos jednom da nisam prava osoba sto se tice tehnickih pitanja, to nije moja struka, ali je MAX TV daleko superiorniji u svakom smislu, mozda je to glavni razlog.
 
Pitanje za @makarenu.

Posto vidim da si upoznat sa radom Arene,da li mi mozes reci kada ce se Arena udostojiti i pustiti AS 5 ljudima u BiH.
Sve ex-yu drzave u kojima se emituje Arena su dobili peticu,osim Bosne...
Kakva je to zajebancija,da samo mi ne mozemo imati peticu,a svi drugi mogu.

Pozdrav !
 
Pa da, sve sto ide preko satelita moze i preko neta.
 
Pitanje za @makarenu.

Posto vidim da si upoznat sa radom Arene,da li mi mozes reci kada ce se Arena udostojiti i pustiti AS 5 ljudima u BiH.
Sve ex-yu drzave u kojima se emituje Arena su dobili peticu,osim Bosne...
Kakva je to zajebancija,da samo mi ne mozemo imati peticu,a svi drugi mogu.

Pozdrav !

Zaista ne znam odgovor na to pitanje, ne radim ni za Telekom ni za Arenu, tako da nisam bas toliko upoznat sa dogovorima koje imaju sa pojedinacnim operaterima.

Veliki je bezobrazluk sto je to tako, nadam se da ce i korisnici u Bosni u dogledno vreme dobiti peti kanal, medjutim ista prica ce se ponoviti kad zavrse sa testiranjem sestog kanala.

Po svim informacijama koje sam imao, AS6 je trebala da startuje tek na leto, ne znam zasto su ovoliko ubrzali i vec poceli test fazu, ali pretpostavljam da ce je mali broj operatera dobiti u narednom periodu.
 
Jel neko ima problema sa Arenom 5, nema signala od juce? Posta Net Mirijevo.

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno