Šta je novo?

ArenaSport Sport Klub i ostali sportski kanali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Makarena u jednom trenutku si spomenu da će se nova prava za evroligu naći na tržištu kad se usaglasi novi format posle toga to više nisi spominjao čini mi se , zanima me ima li šta od te priča ili stari ugovor ostaje na snazi...
 
@Leske

Jos uvek se apsolutno nista ne zna u vezi evropske kosarke, sve dok Uleb i Fiba ne pronadju neko zajednicko resenje, situacija u vezi TV prava nece biti poznata, posto obe strane zele da naplate nove televizijske ugovore.
 
Au bre u suštini me ovo nervira, sad sam na Telekomu ističe mi ugovor u julu, patio sam za Premijer ligom, i radovao se prelasku na SBB jer mi je sve bolje kod njih i izbor kanala, i D3go, i sad trt ovi prelaze na Arenu u pm :) Sreca pa bar mogu da biram imam u zgradi i njih i radijus vektor, al oni tek ne znam kakvi su, jedino sto imaju u ponudi i arene i sk... Pa ti sad budi pametan. Na kraju ću opet da jurim engleze po netu izgleda jer me ubija u mozak što Telekom faking insistira da imam fiksni telefon, a ja želim da ga ukinem jer bacam 600 din svaki mesec...
 
Možda i nećeš morati da 'juriš prenose', ako daju PL utakmice za 50 din putem KlikSport-a. Kao što već rade sa LŠ, LE, Serijom A...
 
A vidim na sportklub forumu samo negiraju prelazak na arenu. Ne mogu ni oni da se pomire stim. :) Iskreno, ja kog god znam je presao na totaltv samo zbog premiere lige. Sad kad to nema ima opasno da opadne potraznja za totalom.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
A vidim na sportklub forumu samo negiraju prelazak na arenu. Ne mogu ni oni da se pomire stim. :) Iskreno, ja kog god znam je presao na totaltv samo zbog premiere lige. Sad kad to nema ima opasno da opadne potraznja za totalom.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Daj screenshot ili link i navedi koji tacno post. Ljudi uzimaju total tv jer nemaju kabl a ne samo zato da bi gledali odredjenu fudbalsku ligu. Za 1300 rsd mesecno imas stotinak kanal na dva tv-a, za razliku od IPTV za koji si najpre duzan da imas fiksni telefon i placas 1135 za samo jedan tv.
 
na zalost mnogi imaju fiksni, koji bi vrlo rado isti otkazali... stvarno ga ne koristim, a placam bezveze fixnu pretplatu, ali nemam drugog izbora, samo ADSL ili eventualno wifi, ali nekako mi je zica ipak pouzdanija...
 
A ko to danas nema fiksni telefon, dajte molim vas ljudi...

Pa ja znam gomilu ljudi, evo moje naselje je čitavo novo, i znam samo u mojoj zgradi bar 7-8 stanova koji nisu uvodili fiksnu liniju. Za koji đavo mi treba fiksna linija danas, imam za 2 godine 0 implulsa potrošenih, nisam ni spojio telefon na liniju za kog đavola pored mobilnih interneta? Moji matorci imaju po 60 godina i ne koriste fiksni, majka me zove na Viber kad je kući spojena na wifi. Samo *****ski Telekom insistira, a kad sam pitao zašto mora kažu jer mi korisnike vodimo po tel broju a ne po imenu i prezimenu pa eto zato???

Svakako ako taj klik šta god radi posao za 50 din to mi je rešenje onda


edit: pa ovaj klik sport je za korisnike MTS :) koji ce mi to, treba mi da na SBB gledam arene koje ce imati premijer ligu :)
 
Poslednja izmena:
Pa ne bih baš rekao da je samo Premier liga u pitanju. Ispade da na SK kanalima nema šta drugo da se gleda. Primera, Evrpliga, NBA...Vrlo atraktivni i primamljivi sadrżaji

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Ne pada mi na pamet da odem sa Totala. Baš, baš volim PL ali na budjavi IPTV, nema šanse.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Au bre u suštini me ovo nervira, sad sam na Telekomu ističe mi ugovor u julu, patio sam za Premijer ligom, i radovao se prelasku na SBB jer mi je sve bolje kod njih i izbor kanala, i D3go, i sad trt ovi prelaze na Arenu u pm :) Sreca pa bar mogu da biram imam u zgradi i njih i radijus vektor, al oni tek ne znam kakvi su, jedino sto imaju u ponudi i arene i sk... Pa ti sad budi pametan. Na kraju ću opet da jurim engleze po netu izgleda jer me ubija u mozak što Telekom faking insistira da imam fiksni telefon, a ja želim da ga ukinem jer bacam 600 din svaki mesec...

Sacekaj rasplet pa onda vidi gde ces da se ne bi kajao naredne dve godine.
 
Samo *****ski Telekom insistira, a kad sam pitao zašto mora kažu jer mi korisnike vodimo po tel broju a ne po imenu i prezimenu pa eto zato???

Pa eto nek vode po broju koliko hoće a nek blokiraju (odlazni?; to već podržava "sistem" za dolazni nemam pojma) saobraćaj ;) A i lažu, svaki korisnik već ima ID korisnika ili kako već beše ono što juriš na računu kad god treba da podneseš neki zahtev nije dovoljno da uneseš broj fixnog nego mora i to, znači da te "sistem" identifikaciju na osnovu toga.
 
Pa ne bih baš rekao da je samo Premier liga u pitanju. Ispade da na SK kanalima nema šta drugo da se gleda. Primera, Evrpliga, NBA...Vrlo atraktivni i primamljivi sadrżaji

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
A NFL ?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da se ne lazemo, premiere liga je najgledanija kako god. Svi samo o tome pricaju, jure linkove po netu kako bi gledali. Ovo ostalo je sve u manjem broju. Ako izgube Engleze dzabe im sve ostalo.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Kvalitetno takmicenje ali nestrucni komentatori kvare ugodjaj i odbijaju gledaoce. Tako bar kazu eksperti.
Ako pričamo o Peđi Juriševiću ne bih se složio.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
SK sledeće sedmice prenosi turnir fudbalskih nada,igraju klinci od 12 godina :lupko:
 
Kvalitetno takmicenje ali nestrucni komentatori kvare ugodjaj i odbijaju gledaoce. Tako bar kazu eksperti.

Ovo se verovatno odnosi na mene, pošto smo već diskutovali i dao sam ti veoma realne razloge koji su bazirani na iskustvu i komentarima velikog broja gledalaca iz prethodne sezone. To što se smatrate mesijama na mnogim poljima i što ste privukli novi broj gledalaca NFL-a ne znači da su ostali budale i da ne znaju šta je NFL.

Činjenica je da NFL kvalitetno takmičenje, a da vaši komentatori nemaju pojma, kao što je i činjenica da svojim komentarima vređaš mnoge članove ovog foruma. Da li je razlog eventualni gubitak Premier lige ili nešto treće, na tebi je da nam kažeš.
 
Postoji jedna stvar koja je očigledna a skoro je niko nije primetio. Da je sportklub kupio premiership, oni bi sklopili posao ne samo za Srbiju već i za ceo region, pa tako i Sloveniju i već bi uveliko objavili da su kupili prava. Prethodni put Sportklub je objavio da je produžio ugovor za premier ligu 22. aprila 2013. Dakle ili prava još nisu prodata ili je makarena u pravu...
 
Bez obzira na kraj sezone,ovo je presmjesno...

I to nagurali sve mečeva na SK3..
 
Poslednja izmena:
Ovo ljeto makar ce sporta biti. Copa America, Euro2016, Wimbldon, Olimpiske igre..
 
Poslednja izmena:
Vidis da sad prenose kad nema nista. A to je sve rezervisano.
 
Postoji jedna stvar koja je očigledna a skoro je niko nije primetio. Da je sportklub kupio premiership, oni bi sklopili posao ne samo za Srbiju već i za ceo region, pa tako i Sloveniju i već bi uveliko objavili da su kupili prava. Prethodni put Sportklub je objavio da je produžio ugovor za premier ligu 22. aprila 2013. Dakle ili prava još nisu prodata ili je makarena u pravu...

Prava su prodata za teritoriju Srbije, BiH, Crne Gore, Hrvatske i Makedonije, jedino jos nisu prodata za teritoriju Slovenije, to je jedina stvar koja koci zvanicnu potvrdu.
 
Au bre u suštini me ovo nervira, sad sam na Telekomu ističe mi ugovor u julu, patio sam za Premijer ligom, i radovao se prelasku na SBB jer mi je sve bolje kod njih i izbor kanala, i D3go, i sad trt ovi prelaze na Arenu u pm :) Sreca pa bar mogu da biram imam u zgradi i njih i radijus vektor, al oni tek ne znam kakvi su, jedino sto imaju u ponudi i arene i sk... Pa ti sad budi pametan. Na kraju ću opet da jurim engleze po netu izgleda jer me ubija u mozak što Telekom faking insistira da imam fiksni telefon, a ja želim da ga ukinem jer bacam 600 din svaki mesec...

Ista situacija skroz, vec dugi niz godina sam na telekomu i uvek kukao za englezima, na leto prelazim na sbb jer nemam nameru vise da placam fiksni telefon svaki mesec, pre bih povecao brzinu interneta za te pare. Inace uvek sam vijao strimove, evo sad u maju sam prvi put platio za iptv listu i mislim da cu tako i pratiti ls i engleze, jos mozes da gledas sa sve engleskim komentatorima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno