Šta je novo?

Koji telefon da kupim?

Cero

Poštovan
Učlanjen(a)
22.01.2016
Poruke
9
Poena
51
U telenoru mi istice ugovor, pa razmisljam sta bi mogao da uzmem i izabrao sam par telefona, pa ako moze neka preporuka ,)
* Meizu M2 Note
* Samsung Galaxy J5
* Lenovo Vibe P1m
* Huawei P8 Lite
 
Ja sam imao Meizu malo se teze navikavas na rad i ikonice su mu bas konfuzne.

Ja sada imam dilemu da li da uzmem P8 lite,J5 ili M4A. Nekako sam najblizi sonyju mada ne volim tog proizvodjaca
 
Uvek je tu nova launcer, ko zeli normalan android izgled sa app drawerom.Koristio i na huaweiju i sad na meizuu.

Meizu ili huawei...jedan ima prednost u vecem ekranu, boljoj bateriji, dual simu, drugi u kompaktnosti, elegantnijem izgledu..oba ce raditi odlicno.
 
Koristio sam telefon sa 5.5" i 720p. Ništa ne fali toj rezoluciji. Bitno je da je ekran dobar. Da je bolji izbor novih telefona, opet bih izabrao 720p ekran na 5.5" jer značajno smanjuje potrošnju baterije. U svakom slučaju, najbolje je uzeti 50% a telefon sa užitkom birati na oglasima ili u Kini.
 
Koristio sam telefon sa 5.5" i 720p. Ništa ne fali toj rezoluciji. Bitno je da je ekran dobar. Da je bolji izbor novih telefona, opet bih izabrao 720p ekran na 5.5" jer značajno smanjuje potrošnju baterije. U svakom slučaju, najbolje je uzeti 50% a telefon sa užitkom birati na oglasima ili u Kini.

Redmi note2 i flashuje samo kernel ili ceo rom i dobijem fin telefon za male pare.
 
Koristio sam telefon sa 5.5" i 720p. Ništa ne fali toj rezoluciji. Bitno je da je ekran dobar. Da je bolji izbor novih telefona, opet bih izabrao 720p ekran na 5.5" jer značajno smanjuje potrošnju baterije. U svakom slučaju, najbolje je uzeti 50% a telefon sa užitkom birati na oglasima ili u Kini.
+1
 
Koristio sam telefon sa 5.5" i 720p. Ništa ne fali toj rezoluciji. Bitno je da je ekran dobar. Da je bolji izbor novih telefona, opet bih izabrao 720p ekran na 5.5" jer značajno smanjuje potrošnju baterije. U svakom slučaju, najbolje je uzeti 50% a telefon sa užitkom birati na oglasima ili u Kini.

Jiayu kakav je naspram note2?
 
sve je to lepo ali ako neko nema pare da uzme fon onda mora ovako preko ovih prevaranata.

Ja dok nisam moje pare od starog fona prosledio za neke rupe da popunim, gledao sam da uzme Redmi Note 3 i sada tvrdim da nema boljeg fona do 200e na trzistu.


Sto se tice HTC820 izgleda na oko mnogo lepo (ne znam koliko ste imali priliku da se zanimate ali na oko najlepsi telefon na trzistu je Coolpad Modena, meni je to model sa kojim sa odusevljen sto se tice samo izgleda ), i lepo se ponasa, ima ga drugarica koja se na njemu izivljava kao i svaka zena facebook, instagram i sto ...
Ja sam imao HTC816 i mnogo je kvrckao i bagovao ali vidim da je 820 neka druga prica. Zanimljivo je kod HTC sto su im najbolji modei do 5 inc to mi nikada nije bilo jasno.


Sto se tice P8lite lepo izgleda telefon ali nisam ga nikada drzao ni ti cackao.( koristio sam P8 koji je bruka, ali i kosta )
 
Poslednja izmena:
Imam P8 lite. Sve pohvale za telefon, preporuka. Ima malih "bagova" sto se tice tastature, bar kod mene, a i ostali se zale na to. Prvo mi se huawei tastatura gasila sama, pa sam promenio na google tastaturu koja duplira slova. Takodje je baterija problem ako si zahtevan korisnik kao ja. Izgled telefona je stvarno odlican, kamere odlicne.Ekran je ok, nije taman kao sto se prica. Vrti sve aplikacije,igrice. Trenutno imam na njemu RealRacing3 i radi bez nekih vecih problema, nekad secne, ali to je uglavnom zbog slabije grafike. To su ti sve mane ovog telefona. Vrline su kao sto rekoh kamere(i prednja i zadnja imaju blic, kod prednje se pojaca osvetljenje ekrana i bas dosta osvetli za selfi u mraku), onda zvuk, fluidnost, neke stvarcice koje su korisne (recimo jednorucni korisnicki interfejs koji je jako dobar kad si u busu), izgled...Trebalo bi da stigne emui 4.0, ali ne znam kad. Nadam se da ce to da promeni ovaj bag na tastaturi, a ocekuje se i Android M.
 
Ja sam koristio meizu,odlican telefon,imas dosta besplatnih tema,skines i dobijes normalne ikonice,prodao sam ga drugaru,on skinuo temu od ajfona i ide po selu i hvali se kod seljancica da ima ajfon7 hahahaha
 
Nazad
Vrh Dno