Šta je novo?

Raidmax RX-400XT, iskustvo?

heroin

Poštovan
Učlanjen(a)
15.05.2014
Poruke
35
Poena
59
Ima li neko gore pomenuto napajanje i kakvo iskustvo je sa njim. Nema nigde review na netu :zgran:
 
Da, i mene zanima.
Ima ga po lepoj ceni na akciji sada.
 
http://webcache.googleusercontent.c...hread.php?t=4466658+&cd=2&hl=en&ct=clnk&gl=rs

Deluje bas primamljivo. Ako moze neko ko se razume da baci pogled na link i da nam kaze nesto o ovome. Vidim da za slicne pare ima i SuperFlower 400w, stavise cak 2 modela.
Bas me zanima kako bi se poredjali LC Power 420w, ova 2 Super Flower-a 400w, Chieftec 400w i ovo napajanje, kao i kolike su razlike u kvalitetu izmedju svih njih.
 
Poslednja izmena:
lc power 420w (ofis serija) sa svojih 16A/12v ne može da se poredi sa ostatkom, i ne treba je razmatrati ni pod tačkom razno.
 
Ovo Super Flower SF-400P12P, deluje solidno budzet napajanje za konfiguracije koje ne trose previse. Ima jedan dobar test na jednom konkurentskom forumu/sajtu :)
A i ovo Raidmax ne deluje lose na prvi pogled. Bas mi treba neko takvo da zamenim jeftinog kineza (aka ms industrial :D) koga trenutno imam u kucistu.
 
^ U kojoj prodavnici ima to Super Flower napajanje po ceni kao RX-400XT?
 
Sad vidim da ga nema izgleda nigde kod nas da se kupi...
 
Ponadao sam se... :)
Ispada da nema boljeg izbora od RX-400XT u ovom cenovnom rangu od ~25e?
 
Da, steta sto ga ne nabavljaju. Izgleda da cu verovatno da narucim ovaj raidmax.
 
Prekidac ima jer poseduje pasivni PFC. Inace, danas je poslednji dan popusta. Jel ga je uzeo neko?
 
@Laca
Sta uzeti onda ako ovaj Raidmax ne valja u ovoj cenovnoj kategoriji?
 
@Laca
Sta uzeti onda ako ovaj Raidmax ne valja u ovoj cenovnoj kategoriji?

Ne treba uzimati nista u toj cenovnoj kategoriji :). Mislim da ne treba uopste uzimati napajanja ispod 30e, koliko kosta najjeftiniji procesor, hard disk ili ploca. Kvalitetnije napajanje samim tim je i kvalitetnija struja za te komponente. Ali to vec ide u temu sta kupiti...
 
Jesi gledao skoro sta ima da se uzme za 30e, ja tu vidim samo lc power i ms industrial sto mi nesto ne deluje bolje od ovog Raidmax-a :)
 
LC600H-12 za 32 evra.

Ionako je ubedljivi best buy u rangu ispod 5000din.
 
Nazad
Vrh Dno