Šta je novo?

Laptop sa pordskom WiDi,koji uzeti?

M~M~O

Cenjen
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruke
158
Poena
169
Pozdrav
Potreban mi je laptop koji bih povezao na LG [TV]55LM660S-ZA preko widi konekcije,ako neko moze da navede neki model koji je u nekoj normalnoj ceni a da bi to radilo kako treba.
Sluzilo bi za pustanje prezentacija,prikazivanja raznih stvari sa laptopa,manje vise nista zahtevno,vazno je samo da radi stabilno i jednostavno za koricenje.
Bilo bi super ako ima neko ko je koristio widi konekciju pa da kaze njegovo misljenje,nisam ovo nikad koristio a malo je nezgodno za hdmi kabl da provlacim po prostorijama,pogotovo sto bi se laptop pomerao po sali za sastanke i izmestao u druge sale.Za to mi je i potreban widi.
Hvala
 
Ja koristim kombinaciju LG 48" smart TV + Lenovo Z51-70 (verzija sa i3 CPU).

Što se mene tiče, čini mi se da sve radi prilično dobro, iako ne mogu da kažem da radi baš savršeno (ponekad se veza prekine, ponekad se slika zakoči, mada u 95% slučajeva sve radi OK).
 
Ja koristim kombinaciju LG 48" smart TV + Lenovo Z51-70 (verzija sa i3 CPU).

Što se mene tiče, čini mi se da sve radi prilično dobro, iako ne mogu da kažem da radi baš savršeno (ponekad se veza prekine, ponekad se slika zakoči, mada u 95% slučajeva sve radi OK).

Nisam nasao slican model kao vas,a meni bi mozda odgovarao i neki malo jeftiniji jer je u planu da se kupi 2-3 komada...,valjda ce jos neko da se javi sa nekim predlogom,a vama hvala na odgovoru.
 
Ukucaj na kupujem prodajem pretragu "Widi Laptop" ima solidnih modela oko 300 evra.
 
meni bi mozda odgovarao i neki malo jeftiniji jer je u planu da se kupi 2-3 komada
Pa, moraš da znaš da WiDi zahteva Intel CPU, GPU i WLAN! Problem sa jeftinijim laptopovima je što obično nemaju Intelovu WLAN karticu :(
 
Pa, moraš da znaš da WiDi zahteva Intel CPU, GPU i WLAN! Problem sa jeftinijim laptopovima je što obično nemaju Intelovu WLAN karticu :(

Da znam da mora biti intel,treba biti i chip od wlan intelov,...
Odgovarala bi cena do 50-55k
Ne bih polovan kupovao pa nisam ni gledao kupujem prodajem.
Ako neko zna u toj ceni neka javi.
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno