Šta je novo?

Quantum Break - Remedy

da li zna neko razlog zasto mi msi ne pokazuje parametre u ovoj igri?
 
uspeo sam konacno. dobra igra :)

9bca50d2d3ef074b9efbf8ba78da5b75.jpg
 
Haha zezaj samo. Igra je dobra ali mi se ne svidjaju filmske scene dosadne su.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Moram malo, da ubijem monotoniju pricanja o tome ciji je veci i koji bolje radi posao.
 
Glupa scena u bolnici davi lika i svi ga posmatraju totalno bezveze.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pričaš o live action seriji?
Ja nisam to ni gledao uopšte, ionako se bavi sporednim likovima ;).

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
Da pricao sam o tome [emoji4]


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
izasao update upravo se skida :D update je izgleda 27gb hahaahahaha pa ovi nisu citavi, celu igru popravljaju :D
 
Poslednja izmena:
O, setili se ipak da mi posalju code za igru :).
 
sta da kazem posle ovog patcha, recu da ce biti jos jedan od 10 gb najmanje :D igra je dobila exit i jos neke graficke opcije, bolje radi u svakom slucaju ali isto izgleda :D
 
Poslednja izmena:
Zar nije fps jos gori kada se iskljuci reconstruction ?
 
aaaa vidio sam to, ma ocajno radi i dalje, nije mi jasno kako tako lose radi igra...
 
Nije ni njima, ne brini.
 
Kazu ljudi sa GAFa da igra mnogo bolje radi kada se ugasi AA.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da nema vise tema za igru batman a.k. pa sam morao ovde da podelim to nisam znao gde pa ajde ovde nadam se da se ne ljutite[emoji4]. Juce sam instalirao batmana stajao mi od prosle godine presao 60 posto i odustao sam zbog loseg porta. Lepo je radila ali je imala malo problema dovoljno da izgubim volju. Juce je pustim na steam da se skine i instalira i kada sam je pokrenuo igra radi kao sat nema ni da trzne. Zasto kada izbace igru treba im po nekoliko meseci da je ispeglaju kako treba nekada cim izbace sve radi kako treba a danas haos.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da nema vise tema za igru batman a.k. pa sam morao ovde da podelim to nisam znao gde pa ajde ovde nadam se da se ne ljutite[emoji4]. Juce sam instalirao batmana stajao mi od prosle godine presao 60 posto i odustao sam zbog loseg porta. Lepo je radila ali je imala malo problema dovoljno da izgubim volju. Juce je pustim na steam da se skine i instalira i kada sam je pokrenuo igra radi kao sat nema ni da trzne. Zasto kada izbace igru treba im po nekoliko meseci da je ispeglaju kako treba nekada cim izbace sve radi kako treba a danas haos.
Pa zato što je WB-u PC verzija bila totalno nebitna, na konzolama se proda neuporedivo više primeraka. Zato su uzeli tim od 10ak amatera koji port nisu nikad radili, dali im mesec dva pre izlaska da portuju i nisu čak ni proverili da li je posao dobro urađen.

Ovde se desila skoro identična stvar, doduše QB na PC-u najviše problema ima sa nVidia karticama. DX12 je na daleko većem nivou implementiran nego u npr. RotTR ili Hitman, a nVidije nemaju kompletnu DX12 podršku. Zato i dosta slabije AMD karte imaju i 50% veći frejmrejt od najjačih nVidija. RotTR je Gameworks igra kod koje sa DX12-com dobiješ niži FPS nego sa DX11, ali to je ta NV optimizacija :D. Hitman je praktično early access igra, pa me ne čudi da krešuje sa DX12. Zanimljivo mi kako je toliko ljudi pristalo da kupi igru koju će čekati više od godinu dana da izađe u potpunosti, da su bar i sa cenom uradili taj early access pristup, jer je očigledno da im to finansira razvoj.
 
Nisam igrao hitmana pa neznam sta se tacno desava. QB sam igrao i onako nije lose bice to bolje za nekoliko meseci. Sto se tice podrske nv za dx12 bice boljih drajvera sigurno i docice sve na svoje mesto.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Windows 10 Title Update 3

Support for disabling V-sync which will allow users to take advantage of G-Sync or FreeSync
Fixed an issue with game controllers not working correctly on some configurations
General fixes
In response to requests from fans, we have removed SSE4.2, SSE4.1, SSSE3 limitation, which will enable “Quantum Break” on Windows 10 to run on unsupported, below minimum spec hardware. However, Quantum Break is not designed to run on older or unsupported hardware, and we strongly encourage you ensure your PC meets the necessary system requirements before purchasing or playing “Quantum Break” on Windows 10
 
Izgleda da nema vise tema za igru batman a.k. pa sam morao ovde da podelim to nisam znao gde pa ajde ovde nadam se da se ne ljutite[emoji4]. Juce sam instalirao batmana stajao mi od prosle godine presao 60 posto i odustao sam zbog loseg porta. Lepo je radila ali je imala malo problema dovoljno da izgubim volju. Juce je pustim na steam da se skine i instalira i kada sam je pokrenuo igra radi kao sat nema ni da trzne. Zasto kada izbace igru treba im po nekoliko meseci da je ispeglaju kako treba nekada cim izbace sve radi kako treba a danas haos.

Tako ti ide marketing iz nekog razloga. Izbace na trziste pa vide kako se krece prodaja. Ako prodaja ide i uz los port a ide, recimo Hitman u nadi kupaca da ce se srediti oni ne diraju niti trose sredstva. Ako postignu neki odredjeni nivo zarade koji su zamislili onda se pokrenu i zavrse igru gde dobiju jos odredjeni broj kupaca. Zato sam i postao polako console peasant za nove igre, pa kad dodje sale odigram na pc-u za achievemente. Uz duzno postovanje temi, veceras cu da probam narodnjaka :d

Btw ovo u poslednjem patchu vidim prvi put (da naknadno "navodno" zbog fanova otkljucaju igru i na slabijim konfama). Benchmark je benchmark makar bio krs.
 
Poslednja izmena:
Odigraj obavezno videces koliko je dobra
 
Windows nikako nije primarna gaming platforma i to je glavni uzrok loše odrađenih PC portova multiplatform igara. Ovo što je spomenuto o neuporedivo većoj prodaji multi igara na konzolama utiče, ali je ipak presudna protekcija koju konzole imaju u gaming industriji od strane Microsofta i Sonya. Ova dva giganta drmaju i diktiraju sve što ima veze sa njihovim interesima u tom delu gaming tržišta, a to nikako ne uključuje da npr. Quantum Break bolje radi na PC-u nego na Xbone-u.
 
imam problema sa artifaktiva danas sam instalirao narodnu verziju jel ima neko resenje?
 
Nazad
Vrh Dno