Šta je novo?

Master X5

AIO panel...

MX5-310.jpg

MX5-311.jpg

MX5-312.jpg

MX5-313.jpg

MX5-314.jpg

MX5-315.jpg

MX5-316.jpg
 
Bas super izgleda, jedva ceckam da vidim kraj!!!

Jesi li razmisljao o staklenim cevima za hladjenje? Izgledaju mnogo lepse nego crevo.
 
Tek sam se ukljucio, pa iskren da budem, samo sam slike gledao :d

Ok, sad sve ima smisla! Samo nastavi!
 
Koliko god mi se sam dizajn unutrasnjosti subjektivno ne svidja, jer ne volim kad je ploca obrnuta i napajanje tu gde jeste, finalni produkt i kvalitet izrade su boli glava.
 
Ovako je mnogo je prirodniji polozaj. Strujanja vazduha je bolje i graficke se ne krive.
 
Drago mi je da vam se dopada drugari, stay tuned, bice jos bolje :D

@Erik011, veruj mi to je samo subjektivno, napajanje je na pravom mestu, zadnja strana je ostala otvorena za prozor ili 280 radijator u mom slucaju, a sto se tice rotacije MB Delevic je vec objasnio, ovako nema padanja GPU koje su sa blokovima jos teze tako da eto...

danas u izradi ...

MX5-344.jpg
 
Zelim samo da ti cestitam na dosadasnjem radu i pozelim mnogo uspeha u buducnosti! Verujem da ces daleko dogurati u izradi custom modova!
Master X5 za sada izgleda fenomenalno i jedva cekam da vidim finalne slike!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Odlicno izgleda.
 
Svaka cast, odlicno izgleda. Jedva cekam da vidim kako ce tek izgledati na kraju.

Kod koga si izradio side-panele? Moze i na PP, ako ne sme ovde da se navodi ime firme. Hvala unapred.
 
Ove sive solidne kockice ( nisu diskovi je l' da) su legle ko budali šamar!
 
ovo je preverzija...ja mastam o nekom vodenom hladjenju za nas obicne smrtnike (ali budzet ne dozvoljava) ali ovo fantasticno!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno