Šta je novo?

Tesla SMARTPHONE 6.1 (Ulefone Paris 4G//ako ne gresim)

Ako mu cena bude oko 200e onda je ok. Moram dodati da ce baterija sigurno biti katastrofalno slaba da podrzi ovaj telefon. Ja trenutno imam Meizu M2 note identicnog hardvera(ovaj ima 0.5inch manji ekran iste rezolucije) i sa 3100mAh zna da ode u drugi dan uz vise nego prosecno koriscenje, ovaj tesko da ce to moci sa 950mAh manje. Verovatno nece ni ceo dan gurati...
 
Poslednja izmena:
M2 note je full hd, ovaj je 720p, prema specifikaciji ulea...tj blizi je hardveru m2 mini.
Ne bi smeo da kosta vise od njega(po ceni u radnji)


a back dugme je izgleda pozajmljeno sa m1.[emoji4]
 
^ Na Tesla web sajtu na jednom mestu piše HD ekran, a na drugom stoji sličica sa oznakom za Full HD.
 
Jako lep telefon su odabrali ovog puta. Samo da ne odvale mnogo po ceni.
 
Ja sam se vodio sajtom u vezi tesla6.1 i FHD . Ko zna sve u svemu ok naprava uz siguran promasaj sa baterijom...
 
jel zna neko kako se pokazao ovaj mtk?

taman sam se ponadao da ce biti neki snapdragon opet
 
Probote , ti stupas na scenu!
 
definitivno 720p



samo jos da se nadje koji je oem.
 
Moćni osmojezgarni i 64-bitni procesor
od 1.3 GHz ahhaha tuga :D
 
Znaci ulefone je oem.

Malo me brine baterija, prilicno je slabasna za danasnje uslove.



Gledam sad da ulefone imaju i neki fon u ponudi sa 6050mah baterijom.
 
Danas sam imao prilike da ga pogledam u Uscu, u prizemlju tesla ima veliki pult.Promene u dizajnu su primetne, meni je lepsa stara verzija, vise volim ostre ivice, ekran je ostao isti kao i prosli put izgleda kao da nije hd (deluje siprano, bledo) izgleda neki jeftin panel, novi procesor verovatno radi bolje to nisam mogao na brzinu da primetim, prednja kamera bolja, zadnja ista kao i stara katastrofa( probao sam je i ova kamera nema veze sa 13Mpx), slikao sam vise fotografija u prizemlju usca ima dosta ljudi za slikanje, izloga, bas su me cudno gledali promoteri tesle.Slike su dosta blede, nisu ostre, ne znam da li je to do kamere ili je do loseg ekrana.Nisam mogao da prebacim slike na svoj telefon pa da pogledam.Baterija verovatno gura dan kao i ostali sa tim kapacitetom.Dual active mi je super sto su ubacili, promoterka je svo vreme pricala o GPS-u kako je to precizno u milimetar, veliki deo naseg razgovora je to napominjala (voleo bi da neko ko ga bude kupio/testirao napise nesto o GPS-u.
probotzor-verujem da ga imas na testu ili ces ga dobiti uskoro ako mozes da uporedis slike na njemu i kada ih prebacis na drugi uredjaj.
Voleo bi da jos neko prokomentarise ekran i kameru da li to meni tako izgleda ili.......

Cena po meni nije losa ali verujem da ce prodaja ici lose kao i sa starim modelom.Tu je Asus Go sa dosta nizom cenom, Acer Jade sa nizom cenom, vise Lenovo modela sa istom ili malo vecom cenom.
 
Nevezano za telefon i specifikacije......... zasto ICS ikonice u 2016oj godini?! :D
 
Nisu ics, vec aosp. Takve su bile i na 4.4.4. Koliko se secam od 5.0 nije ni dolazila galerija vec google photos koji kao i sve ostalo google-ovo nije open source. A ovo je ocigledno cist aosp plus par dodataka.
 
Nisu ics, vec aosp. Takve su bile i na 4.4.4. Koliko se secam od 5.0 nije ni dolazila galerija vec google photos koji kao i sve ostalo google-ovo nije open source. A ovo je ocigledno cist aosp plus par dodataka.

mislio sam da su drugacije na aosp, materialistic
 
Nisu, jer je gugl poceo da pravi svoj dialer, aplikaciju za poruke, i drugo. Jesu one apdejtovane (kao dialer npr. izgledom) ali ikonice nisu. Pogotovo sto se stara aplikacija za poruke i browser vise i ne koriste.
 
Odavno nisam cuo ovoliko lepih reci o nekom telefonu, jedva cekam komentare drugih korisnike ili vlasnika telefona vezane za ekran i kameru ( ja sam sasvim drugacije doziveo )
 
Sta ste drugo ocekivali, narocito posle suludih cena televizora?
 
25000 je 200eur, što i nije tako mnogo. Tu ipak mora da uđe i marža uvoznika i prodavca, garancija, marketing.
Kome je mnogo, može da poruči iz Kine i koštaće sa dažbinama 140~150eur. Možda bih ja pre poručio iz Kine, ali opet ima ljudi koji će radije dati 50eur više da ne čekaju mesec dana telefon i da imaju garanciju uvoznika.
 
Devojka ima paris već nekoliko meseci. Fin telefon, alo se plati po realnoj ceni(130-140e).
 
Moraću da odem da ga pogledam uživo. Za nekoga ko hoće da kupi telefon uz koji dobija fiskalni račun i domaću garanciju, Tesla je odlična kupovina.
 
Sta reci telefon ubija svi bih voleli da imaju tako dobar telefon.
 
Nazad
Vrh Dno