Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Fino radi. Me happy

Sent from ass
 
Radi sjajno, konacnooo
 
Radi i video call koliko mogu da vidim, i ikonicu su redizajnirali.

Sent from mTalk on Lumia 640
 
Da li se vama desava da vas izbaci iz viber aplikacije ba pocetni ekran? Desava se to i na jos par aplikacija i kolikosam primijetio uglavnom kada kucam na tastaturi...ima li lijeka?

Sent from mTalk
 
Postavili su anketu na FB za nas beta testere, sta želimo da ubace u sledeću verziju Viber-a:
cbO5fyb.png
 
Jos da docekamo oficijalni facebook app, iOS port i pesma :)
Al sa druge strane, nema nista od ekstenzija za Edge, ni sad ni ubuduce. :(
 
Facebook i Telenor banka sto se mene tice. Samo posle redovni update za sve i nista vise.
 
Već je u funkciji zvanična FB aplikacija, kao i njihov Messenger. Jedino što su malo (više) neoptimizovani, kao i Instagram.

Ekstenzije za Edge na mobilnim telefonima? Možda iduće godine. RS2 bi trebalo da se više fokusira na mobilnu platformu pa možda i dodaju ekstenzije u okviru RS2 nadogradnje ili verzije nakon nje. Ništa nije isključeno.

Budući da se ekstenzije tek pojavljuju na Edge-u na PC-ju verovatno treba vremena da se optimizuje kod i API. Mobilni uređaji sa 1GB RAM-a uglavnom ne mogu dobro da pokreću neoptimizovane aplikacije a ekstenzije za Edge svakako nisu optimizovane. Čak i na PC-u mi Edge koči kad instaliram ekstenzije. Zamisli tek kako bi radio na mobilnim uređajima. Ali, kako konkurencija već dobija neke ekstenzije (adblock-ere) i kako propagiraju telefone kao zamenu za laptop/PC kroz UWP i Continium onda su ekstenzije za Edge na mobilnim uređajima mandatorne u budućem periodu.
 
Poslednja izmena:
Meni novi Viber 6.1 ubi bateriju, za tri sata standby otislo 30%, od toga Viber pojeo 67%, kako je kod vas? Odmah sam ga uklonio. Predhodna verzija je bila ok. Lumia 640ds je, win10 stabilni.
 
Sve normalno sa baterijom, probaj ponovo da instaliras viber.
 
I kod mene normalna potrosnja baterije koliko sam mogao primujetiti

Sent from mTalk
 
Neki dobar VPN SSTP klijent za win10? Najavili pa ukinuli sami svoj proizvod :(.
 
Ovaj link sam video ali ne mogu da izaberem opciju SSTP, samo PPTP ima kod mene.
 
Za 6h 1%, u zadnja 24h 4%. Najviše troše start i sofascore...
 
Možda ti je do naloga, nešto pokušava da sinhronizuje pa mu ne ide.
 
Znate li neku app kojom moze da se fotka u raw formatu ?
 
To i mene interesuje jer ovu postprodukciju koju mobitel sam radi je ocaj zivi posebno kod nocnih slika, desaturise ih i ubije pretjerano noise pa slika dobije nekakav sugavi smedjkasti ton

Sent from mTalk
 
i to a i meni bi interesantno bilo ako bi na 640xl mogao snimati sa obe kamere istovremeno, kao što je mogao moj prethodni tel, lg g flex
 
Nakon azuriranja Vibera i dalje je prisutan dobro poznati problemcic sa brojem poruka na ikonici...barem kod mene je i dalje tako
 
Kod mene funkcionise ok
 
I kod mene je isto sa Viberom, ali ja više nisam na Insideru.
Koju aplikaciju koristite za YT?
Do sad sam koristio TubeCast, ali se pitam dal ima nešto bolje?
 
Ja koristim myTube radi super, ima background slušanje muzike, opciju za skidanje video klipova i mp3-a, ma bolja nego oficijelna YT na Android-u.. Uskoro izlazi prava UWP myTube app, ova sada je delimično UWP.
 
Moj problem sa TubeCast je što ima problema sa učitavanjem 1080p/60fps. Drugo, kad hoću da castujem sa telefona na TV posle 5 minuta pali se lock screen i ovo počne ili da secka, restartuje video ili se totalno zablokira...



PS



Kako da namestim da dobijam notifikacije na Tapatalk kad se pojavi nova poruka u temi na koju sam sub-ovan? Gledam, čačkam i ništa ne nalazim.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno