Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Evo, na ovom forumu sve lepo radi, ali forum musicarenje.org mtalk ne može da nadje......nije mi jasno zašto...

Sent from mTalk
 
Kako na TT naći forum Mobilni svet, šta da kucam, nikako ga ne pronalazi? Podržava li taj forum TT uopšte?
 
ja sam na m talku uspeo iz treceg pokusaja ,kad sam ukucao mobilnisvet spojeno,tek tad ga pronasao
 
Sasvim slucajno primetih da se i meni otkocila plocica kalendara..stajala mi na dnu ekrana, pa je nisam ni primecivao. Skrolovao ekran prema dnu i sama prikazala danasnji datum. Nisam nista radio sa telefonom, niti sa plocicom.

Ne mora ovo nista da znaci, tek ako nocas okrene datum verovacu da su otklonili bug..ipak je to MS
 
Koja vam je verzija mtalk instalirana ?
 
Danas primetih da kad udjes u Viber, iznad tastature levo stoji mala ikona, kao neka fascikla-kvadratic. Cemu li ona sluzi ? Cini mi se da je nije bilo do sada ?

Verzija mi je i dalje ona zvanicna 6.2..mada je izasla i verzija 6.3 za beta korisnike
 
A jek zna neko sta se desilo sa onom aplikacijom za 8.1 live lock screen , bas je bila dobra samo ne docekasmo da izadje iz bete .

Sent from mTalk
 
Danas primetih da kad udjes u Viber, iznad tastature levo stoji mala ikona, kao neka fascikla-kvadratic. Cemu li ona sluzi ? Cini mi se da je nije bilo do sada ?

Verzija mi je i dalje ona zvanicna 6.2..mada je izasla i verzija 6.3 za beta korisnike
Nema to veze sa Viber-om, to ti je ikonica za clipboard (paste).
 
Zbog cega plocica Vibera nije vise providna nego kao pre ljubicasta?
 
Mislim da su sa zadnjim azuriranjem to promenili.

Inace, kalendar mi nije okrenuo datum nocas. Ustvari umesto jucerasnjeg datuma od jutros mi je opet Outlook Kalendar plocica..
 
Verovatno si već probao da ugasiš i upališ telefon, možda je glupo ali može da pomogne. A možda light reset. Nešto se zaglupila aplikacija. Da li si proverio da li imaš opciju da restartuješ (resetuješ) aplikaciju u settingsu u delu gde se nalaze sve aplikacije ...

Soilent Green is People


Можда је глупо али може да помогне. :D
Ватра се може упалити, па угасити, али уређај са може укључити, па искључити.
Без увреде ;)
 
Можда је глупо али може да помогне. :D
Ватра се може упалити, па угасити, али уређај са може укључити, па искључити.
Без увреде ;)

Taman posla nemam razloga da se vređam, nisam razmišljao o pravopisu istina žurio sam da što pre odgovorim i ako mogu da pomognem, kako god zapamtiću da ne pogrešim sledeći put... Lepo od tebe što si me ispravio

Soilent Green is People
 
TosaNS novi Gari :D
 
Право да вам кажем, обојица су добри момци. Није што су из најлепшег града... :D
 
Mislim da su sa zadnjim azuriranjem to promenili.

Inace, kalendar mi nije okrenuo datum nocas. Ustvari umesto jucerasnjeg datuma od jutros mi je opet Outlook Kalendar plocica..
Kod mene na plocici stoji da je petak,30.I posle soft reseta isto...sta li su to pokvarili?Inace sam fast insider.Na zakljucanom ekranu normalno,cetvrtak 29.
 
Poslednja izmena:
Kod mene na plocici stoji da je petak,30.I posle soft reseta isto...sta li su to pokvarili?Inace sam fast insider.Na zakljucanom ekranu normalno,cetvrtak 29.
Dobro da ti ne ne stoji petak 13.
I kod mene je bilo tako, izbriši event koji imaš za 29. i ispraviće se.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da fb sinhronizacija pravi neki problem, što je bzvz ali da ne verujem koliko mi bolje fb radi na edge nego preko aplikacije.

Soilent Green is People
 
Nazad
Vrh Dno