Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Sinoc skinem 640 xl sa punjaca, jutros ustajem baterija na 84%. Udjem da vidim sta je to sto jede bateriju, kada ono Edge. Ne znam zasto je on aktivan kada sam ga zatvorio prilikom zavrsetka surfovanja.
 
Znam, ali onda ne dobijas pravo stanje stvari i potrosnje jer mu ipak ukidas uslugu data, wifi itd.
 
Nakon azuriranja Vibera i dalje je prisutan dobro poznati problemcic sa brojem poruka na ikonici...barem kod mene je i dalje tako


Kod mene tako bilo sve dok nisam uradio uninstal vibera pa uradio novu instalaciju
 
Sinoc skinem 640 xl sa punjaca, jutros ustajem baterija na 84%. Udjem da vidim sta je to sto jede bateriju, kada ono Edge. Ne znam zasto je on aktivan kada sam ga zatvorio prilikom zavrsetka surfovanja.

Zatvori i sve kartice pre zatvaranja Edga, jer ti verovatno one "rade" u pozadini.
 
Coc coc browser kako postaviti da bude defaultni browser?

Sent from mTalk
 
Trenutno nikako. Mislim da u RS1 (izlazi 2. avgusta) postoji API za tako nešto ali će developer morati i da implementira tako nešto u sam Coc Coc. Trenutno na RS1 insajder verziji nijedna aplikacija koju imam instaliranu nema podržku za ovo. Pretpostavljam da će to kasnije dodati ko bude želeo (Twitter, Instagram, Facebook itd.). Ali imam osećaj da ćemo se načekati dok Instagram i FB dobiju ovo, ako imamo u vidu brzinu dosadašnjeg razvoja ovih aplikacija.
 
Je li Deezer ograničenog trajanja ili je free app?
Ako nije ima li neka tog tipa za dž?
 
Sama aplikacija je besplatna i možeš da je koristiš besplatno samo što nećeš moći da premotavaš i preskačeš pesme (ima neko ograničenje) i povremeno će ti uvaljivati reklame. Kao da služaš ove naše radio stanice.
 
Imam Twitter verziju 5.1.4.0 i nikako mi ne stižu notifikacije. Pratio sam tutorijale sa neta kako da ih omogućim i ništa ne pomaže.
U Notifications & Actions centru Twitter se ni ne pojavljuje.

I još jedna stvar, da li može da se instalira Adblock na Egde i da li je uopšte u planu tako nešto.
 
Hvala ilindan

Da li se moze nastimati drugo zvono za viber? Za poruke sam uspio promijeniti, ali za pozive nisam uspio


Sent from mTalk
 
Imam Twitter verziju 5.1.4.0 i nikako mi ne stižu notifikacije. Pratio sam tutorijale sa neta kako da ih omogućim i ništa ne pomaže.
U Notifications & Actions centru Twitter se ni ne pojavljuje.

I još jedna stvar, da li može da se instalira Adblock na Egde i da li je uopšte u planu tako nešto.
Ne mogu ekstenzije na edge za mobilni ,a sto se twitera tice notifikacije ne rade i kod mene .

Sent from mTalk
 
Ne znam na koju foru vam ne rade, imam istu (najnoviju) verziju i rade oduvek.
 
Hvala ilindan

Da li se moze nastimati drugo zvono za viber? Za poruke sam uspio promijeniti, ali za pozive nisam uspio


Sent from mTalk
Sad baš gledam. Izgleda da ne može. U samom Viberu nema takvih podešavanja a u podešavanjima telefona izgleda ima samo za poruke. U stvari, nisu ni poruke već zvuk za notifikacije. Mislim da je u prvoj beta verziji Vibera to imalo ali su izgleda izbacili. Već u drugoj ili trećoj beta verziji.
 
Za viber notifikacije..trazio sam pre par dana da namestim zvuk za notifikacije, da mi bude standardni, poznati viber zvucni signal..i nisam nasao. U ponudi su samo zvucne notifikacije samog telefona.
 
Samo ubacite melodiju koju zelite u folder ringtones na telefonu ,mada to ce promeniti samo zvuk za poruke , dok se zvuk zvona ne moze menjati.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Kad smo u dobrom elementu i dajemo odlicne odgovore da nastavimo i dalje :)

Pored imena kontakta imao sam fotke. Sad sam ih obrisao ali su one i dalje ostale na live ikoni. Postoji li nacin da se one sklone i odatle ?

Unapred hvala
 
Devojka ne moze da se uloguje na ovaj novi instagram ,znaci ide na log in with facebook ,na fejsu potvrdi i onda je vrati na pocetnu stranu instagrama da se ponovo uloguje ?

Sent from mTalk
 
Haha, kad ređamo probleme, hajde da i ja dam svoj doprinos.:-D Izgleda da mi se nakon korišćenja novog skajpa dešava da ne mogu da pokrenem kameru. Kao da se tokom korišćenja skajpa u nekom trenutku nešto dogodi, i onda kad posle toga pokrenem kameru, stoji mi samo crni ekran, i posle nekog vremena i poruga sa error kodom.
 
Prijavljen problem na AppRaisin (fast ring), mora restart telefona posle korišćenja kamere u Skype.
 
Prijavljen problem na AppRaisin (fast ring), mora restart telefona posle korišćenja kamere u Skype.
S tim da ja još ni jednom nisam ni koristio kameru u skajpu, a problem se ipak dešava. No dobro je da se i drugima događa.:)
 
Juce mi se apdejtovao fb messenger, cini mi se da dosta bolje radi. Novi viber takodje za svaku pohvalu
 
Windows Mape rade samo dok ima neta? Ima li neki prijedlog za besplatnu navigaciju?

Sent from mTalk
 
I da dodam, sa Windows Maps imas navigaciju - samo oznacis gde hoces da ides, i kazes mu da ti odredi putanju.
 
Na lumia 630 viber radi katastrofa, notifikacije uopšte ne stižu , sva sreća pa ga imam na compu .

Uđem u viber on nešto sinhronizuje muči se i toliko , nikako da očita poruke. Reinstalirao sam ga već isti đavo. Radi par dana pa zabode. E ako ne može na 512 mb da radi samo viber onda stvarno.
 
Poslednja izmena:
Na lumia 630 viber radi katastrofa, notifikacije uopšte ne stižu , sva sreća pa ga imam na compu .

Uđem u viber on nešto sinhronizuje muči se i toliko , nikako da očita poruke. Reinstalirao sam ga već isti đavo. Radi par dana pa zabode. E ako ne može na 512 mb da radi samo viber onda stvarno.


Da li imaš win 8.1 ili si instalirao 10 na tel. Kod mene na ćerkinoj l630 8.1 radi ok
 
Nazad
Vrh Dno