Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Meni su weather aplikacije frustrirajuce.. izmenjao sam ih brdo, ali nikako da ubodem neku koja radi kako valja.
Aj probaj pa javi :D
 
Anyway... Uradio sam nešto drugo, imajući vremena... Prilikom "prve" instalacije, dizanja sistema, dobijete i MS fuckbook, tako da sam odlučio koristiti taj, dok je moguće, a postojeću tek kad bude radila podnošljivije...
:p
 
Ne stizu mi notifikacije za mTalk(na kompu odavno a na tel od hard reseta),kad udjem stoji mi jos od 03.10.?
 
Isto i kod mene, leka nema. Čak ni reinstalacija aplikacija ne pomaže. Samo HR nisam probao.
 
Gde se bese pakuje video primljen preko viber-a ? Ocekivao sam ga galeriji al ga nema..Zaboravio sam
 
Kad ga skineš, trebalo bi da je u viber folderu, vidi...
 
Pretpostavljam da bi se taj folder nalazio u fotogaleriji ? Kod mene tog foldera viber nema..

Evo sad sam primio fotku, skinuo sam je i ona se uredno pojavila u fotogaleriji...dok od videa nema
 
Poslednja izmena:
Nasao u file manageru..mada je skroz bezveze da idem tamo ako zelim da ga pustim..
 
Pa prebaciš video na lokaciju koju hoćeš,u folder koji hoćeš

Sent from 640
 
Ajde dajte neku dobru aplikaciju ua trčanje/hodanje ...

....shit has hit the fan...
 
Dali zna neko kako da pozovem sa messangera ? Čujem da je uvedena ta opcija a ja ne mogu da je koristim. A messanger mi je azuriran. Imam Lumiu 535
 
Na Viberu opet zezaju notofikacije... Dal su bre stvarno tol'ki retardi da ne mogu da srede to, WA radi bez greske, Viber radi, radi i onda odjednom prestanu notifikacije, a nije bio ukljucen battery saver ni nista. Stiglo mi je sinoc 6 poruka, nijedna notifikacija.

Sent from mTalk on Lumia 640
 
Oni malo malo pa zeznu nešto, mada je moguće da je i do servera...moram da primetim da radi volje na mobilnom netu, tipujem da mi sa SBB nešto nije ok. WhatsApp nisam dugo koristio, svi ga hvale... Džabe kad ga oko mene malo ko koristi

Tapatalk 6.2.1 (Build 791)
 
Poslednja izmena:
Na Viberu opet zezaju notofikacije... Dal su bre stvarno tol'ki retardi da ne mogu da srede to, WA radi bez greske, Viber radi, radi i onda odjednom prestanu notifikacije, a nije bio ukljucen battery saver ni nista. Stiglo mi je sinoc 6 poruka, nijedna notifikacija.

Sent from mTalk on Lumia 640

I mene su zezale notifikacije na Win10 (lumia 930) i to dugo vremena, sve dok nisam odradio reset telefona. Od tada notifikacije stizu iste sekunde :)
 
Jel koristi neko Spotify ? Kako ste uspeli da kreirate nalog i sve sto treba da bi se slusala muzika ?
 
Koji tapatalk koristite?
Imam mTalk i Taparalk Classic i notifikacije mi ni na jednom ne rade.
Na stranu što brljave sa postovima i stranicama.

Sent from mTalk
 
mTalk, od skora isti problem.. reinstal nije pomogao.
 
Moja greska, stigao me umor sinoc, nema za winphone, mada baci pogled na winphonehub.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Pozdrav drugari tatatatirci, želeo bih da vam skrenem pažnju na Secret Mind

Interensantan minimalistički dizajn + ono što mi je najbitnije ima u opcijama da obriše sistemski "clipboard". To je većini problem jer ostaje u memoriji telefona zadnji "copy" a ne želimo da radimo reset bez potrebe. [emoji6]

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno