Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Jel može meni neko da objasni u čemu je razlika kod ove 2 fotke, a da ne bude odgovor "meni izgleda bolje, majke mi".

Meni obe izgledaju isto, isti nivo šuma, isti detalji, jedino je def. camera malo svetlija u senkama.

Verujem da proshot ima vise opcija, ali ako daje iste fotke, onda ne vidim poentu.

Ja na 4k TV gde gledam fotografije vidim razliku,opet subjektivno misljenje i videnje.Nije wow dramaticna razlika,ali vidim je.
 
Ne rekoste mi koji Pro Shot preporučujete. :)
Na 930 nisam baš zadovoljan difoltnom aplikacijom, koja na W10M nije dobra kao ranije, na Denimu.
 
Facebook i instagram odlično rade na edge dok ne srede te aplikacije edge je korektno prelazno rešenje.
 
Sta fali Instagramu, korektno radi, FB je raspad sistema.
 
Zasto mi je MS skinuo 100din prilikom registrovanja kartice na moj nalog? Nisam nista kupio a uzese mi pare :D
 
Zar meni da ne veruju, koji koristim njihove servise 15 godina :D E moj majkrosofte, za 100din ste me prodali :D Taman malo da poguram windows phone :D
 
Polako, onomad kad sam kupio L920 i kad sam dodao karticu u MS nalog trebalo je skoro mesec dana da mi vrate 100din :d
 
Ne rekoste mi koji Pro Shot preporučujete. :)
Znači, braćo, nikakve vajde od vas, odoh na Mobilni svet, tamo mi odmah odgovore jer sam tamo velika zverka. :D :D
Uglavnom, sinoć sam pokušao da skinem PSh, onu od 399 dinara, i nije htelo ni posle 5 pokušaja. Prvo sam morao da ubacim podatke sa nove kartice jer je stara istekla, tako da su i meni skinuli tih 100 dinara - to znaju, a ne znaju da poprave Prodavnicu kad neko 'oće nešto da pazari. :D
 
Znači, braćo, nikakve vajde od vas, odoh na Mobilni svet, tamo mi odmah odgovore jer sam tamo velika zverka. :D :D
Uglavnom, sinoć sam pokušao da skinem PSh, onu od 399 dinara, i nije htelo ni posle 5 pokušaja. Prvo sam morao da ubacim podatke sa nove kartice jer je stara istekla, tako da su i meni skinuli tih 100 dinara - to znaju, a ne znaju da poprave Prodavnicu kad neko 'oće nešto da pazari. :D
Ima li tamo nesto zanimljivo na mobilnom svetu?
 
Naravno: TosaNS i Gari. ;)
Otkad ovde nema Garija, postaje prilično monotono. :)
 
Danas mi fb i messenger ne rade, otvorim aplikacije ali ne reaguje touch.

EDIT: nakon gasenja/paljenja telefona proradilo je, sve vise ovo pocinje da lici na android gledajuci bagove :D

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Danas mi fb i messenger ne rade, otvorim aplikacije ali ne reaguje touch.

EDIT: nakon gasenja/paljenja telefona proradilo je, sve vise ovo pocinje da lici na android gledajuci bagove :D

Sent from mTalk
Desava se i meni ,al sam izbrisao novi face ,koristim stari .

Sent from mTalk
 
Ziv je gari umro nije dok je Microsoft-a i Lumije(a posle SP) :d
 
Ja koji nikad nisam imao problema sa pločicom kalendara ,posle zadnjeg apdjeta samo stoji outlook calendar ,pa koj im je moj ,sto stalno shebavaju stvariii ???

Sent from mTalk
 
Imam problem sa sinhronizacijom outlook naloga,ne moze da se sinhronizuje pa su neki kontakti izgubili slike,koliko vidim ,samo oni kojima sam ja postavljao slike.Pise da je kod greske 0x8500201d. Da li je neko imao istu gresku i kako ispraviti to?
 
Meni su kontakti vezani za hotmail, a slican problem mi se desio nakon apdejta, imenik u telefonu nije mogao da mi sinhronizuje sa kontakte sa hotmail nalogom stalno mi je prijavljivao neku gresku?? Tako da jedno vreme nisam imao nikog u imeniku, uspeo sam da preko kompa promenim pas i ponovo se ulogujem na svoj nalog kada sam koonacno uspeo kontakti su bili tu ali bez fotografija jer su one bile povezane sa FB. Desava mi se da imenik izgubi link sa fb i onda nemam fotografije na kontaktima. Probaj da promenis pas i onda probaj da se sa telefona povezes sa nalogom ...
 
Ovo vezano za kontakte: neko se skoro žalio da su mu se duplirali kontakti, a kod mene se desilo da su se izgubile slike koje sam ručno dodavao nekim kontaktima. Uglavnom skontao sam da se to desilo kad su me prebacili na novi Outlook.com u okviru kog je novi Outlook People (dosad mi je bio stari outlook) pa su vjerovatno pri prebacivanju kontakata sa starog na novi tu nešto pobrkali. Pisao sam to u nekoj temi skoro. Provjerite na Outlook.com jeste li dobili novi. A ovo za nemogućnost sinhronizacije kontakata u telefonu možda ima veze sa tim a možda i ne, probajte promjenom šifre ili tako nešto kako je neko već naveo.

Sent from mTalk on HP Pavilion dv5
 
Poslednji build.

Sent from mTalk

Verovatno si već probao da ugasiš i upališ telefon, možda je glupo ali može da pomogne. A možda light reset. Nešto se zaglupila aplikacija. Da li si proverio da li imaš opciju da restartuješ (resetuješ) aplikaciju u settingsu u delu gde se nalaze sve aplikacije ...

Soilent Green is People
 
Verovatno si već probao da ugasiš i upališ telefon, možda je glupo ali može da pomogne. A možda light reset. Nešto se zaglupila aplikacija. Da li si proverio da li imaš opciju da restartuješ (resetuješ) aplikaciju u settingsu u delu gde se nalaze sve aplikacije ...

Soilent Green is People
Proradila je upravo ,sama od sebe :D

Sent from mTalk
 
Proradila je upravo ,sama od sebe :D

Sent from mTalk

Isprati samo da li ce nocas da okrene datum..

Za one kojima baguje plocica resenje je ili da se restartuje telefon svako jutro, ili da se samoj plocici promeni velicina ( da se skupi pa da se vrati na normalnu velicinu ), ili da se instalira neka druga aplikacija (npr. My Calendar )
 
Normalna velicina plocice kalendara meni do sada nije bagovala pu...pu...pu :)

Sent from mTalk
 
mTalk bio apdejt danas, do sada nisam koristio ovu aplikaciju jer mi je TT klasik završavala posao ali kada sam prešao na mtalk osećao sam se kao Kolumbo koji je otkrio Ameriku. Pojma nemam šta sam imao čekati do sada, ali kontam da me je lenjost i nepoverljivost sputavala i verujem da će biti sve više extra aplikacija ništa manje vrednih nego li na ostalim platformama.

Soilent Green is People
 
Poslednja izmena:
mTalk kod mene baguje za medalju.
Ili ne može da nađe post na koji kliknem, ili čak i stranu pogreši, ili pak mi javlja da tema ne postoji.
Da ne spominjem bagove pri unosu teksta i gubitak pomenija na kome se nalazi dugme za postovanje.

Sent from mTalk
 
mTalk kod mene radi dobro na forumima koje mogu da nadjem. Medjutim aplikacija ne moze da nadje sve forume iako u search rubrici ukucam preciznu adresu sajta........da li neko zna resenje za ovo?
 
Nazad
Vrh Dno